Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

https://blog.playstation.com/2024/01/10/playstation-plus-game-catalog-for-january-resident-evil-2-tiny-tinas-wonderlands-hardspace-shipbreaker-and-more/

 

4761dc3993d18849158d7d52a7641cee35c03238

 

Cytat

Additionally, we’re pleased to share that select series from Crunchyroll will be available to PlayStation Plus Premium/Deluxe members via Sony Pictures Core in the following additional regions starting on January 15: Netherlands, Portugal, Poland, Ireland, Denmark, Norway, Sweden, and Finland. PlayStation Plus Premium/Deluxe members have access to a curated catalog of 100 movies** to watch on demand from Sony Pictures Core and curated content from Crunchyroll will be included.

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Lego City zajebiste. Akurat kupiłem ostatnio w PSN bo było za 25 zł i to gierka dobra do posiadania na zawsze celem wracania (i dla dzieciaków). RE2 się obada, a reszta w sumie obojętna.

Hogwarts albo Dead Island 2 mogliby dać, bo pudełek już nie mam a czasem by się włączyło od niechcenia.

Odnośnik do komentarza

Ludzie, co się z Wami dzieje? Nikt nie narzeka że Resident tylko dwójeczka, a nie 4 Remake czy RE8? ;)  Całkiem niezły początek roku jak dla mnie, RE2 do zaliczenia, Vampire Masquerade Swansong do sprawdzenia, A Plague Tale Requiem dodałem do biblioteki przez www, na przyszłość.

 

W grudniu minął mi pierwszy rok z ps plus extra, i jak wcześniej uważałem że ta usługa jest warta zakupu tylko u Turka, gdzie wychodziło przed podwyżką 70-100 zł za rok(czytaj: granie za darmo), tak po tym roku gdzie zaliczyłem jakieś 20 gier, większych, mniejszych, same dobre, to trochę zmieniłem zdanie. 5 stówek to chyba nie, ale jak na promocji pod koniec roku było 400zł, i by zrzucić się z kimś po połowie dzieląc konto, to dalej wychodzi mi że to ja bym na tym dobrze wyszedł a nie Sony, które przecież nie działa charytatywnie a ma na abo zarabiać. Nie bardzo rozumiem czego oczekujecie, jeśli wszystko zaliczacie na premiere. Jeszcze jak ktoś gra online (u mnie regularnie Gt7) , to i przy okazji chciałby dobrych gier bonusowo jak i tak płaci, to w sumie ponarzekać można, porównać z konkurencją. A miałem niedawno do potestowania pożyczonego Xsx z gamepassem, i wielkiego wrażenia na mnie ta usługa nie zrobiła. W tym sensie że jak dla mnie stawiam plus minus na równi oba te abo, raz jest lepiej tu raz tam, może kwestia gustu.

 

Dobry bajer w tych abo, co jest często podkreślane, to testowanie gier na które normalnie byśmy nie zwrócili uwagi, nie zainteresowałyby nas, ja bym nie zaryzykował kupna. Np. takie Odin Sphere, świetna gierka, mega pozytywne zaskoczenie jak dla mnie, ale gdybym zobaczył taką okładke w dziale demek, to pewnie przeszedłbym obok. To samo np. ze SW Jedi:Upadły Zakon, nie jestem wielkim fanem tych klimatów, a giera mocno mi podeszła, dwójkę wciągam noskiem jak przyjdzie pora, najlepiej "za darmoszke" w ps plus extra :D I jakoś bardzo nie ubolewam nad tym że to kilkuletnie gry, w dzisiejszych czasach niedopracowanych gier na premiere nawet chyba dobrze na tym wychodzę. Z tego co kojarzę to Jedi na starcie był niedorobiony technicznie i go mocno łatali. Takie Disco Elysium, na premiere tylko główne postacie miały audio plus techniczne niedoróbki, nie wspominając o tym że nie było spolszczenie. I tradycyjnie, widząc komentarze w necie o "ścianach tekstu", "interaktywnej książce", pewnie bym się nie odważył na zakup tego typu gry, a okazała się sztosem, i nie takie to czytanie straszne.

 

Kończąc przynudzać, w czasie ostrego psioczenia po podwyżce na ps plusa, ja chciałbym go pochwalić, ciekawe ile gier w tym roku mi podejdzie. Chyba kwestia potrzeb, wymagań, oczekiwań - rezygnujcie, anulujcie, a Sony w reakcji na to niech spina poślady co bym miał jeszcze lepsze gry co miesiąc.

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Emet napisał:

W kwestii "regularnych" wrzutek (względnych staroci) PS+ wypada lepiej niż GP..

co wynika zazwyczaj z tego że do Plusa wpada dużo gier które już wcześniej były albo są w GP. 

 

Ale IMO bardzo podobne abonamenty, jeśli przejrzeć listę gier co w ostatnich latach wpadło do GP i Plusa to w 90% to są te same gry. Jedyna różnica jest taka jak piszesz, w GP jest o wiele więcej gier na premierę, to go wyróżnia.

Odnośnik do komentarza

@Ps4Player

Rozumiem Twój punkt widzenia i ja w extra też ograłem lub sprawdziłem wiele tytułów, ale jak ktoś gra w miarę na bieżąco to ten abo nie zaoferuje jakiegoś szału z grami. Residen Evil 2 ok fajna gra, ale kupiłem go jeszcze w zeszłym roku za 29zł. Mniejsze gry czy indyki w ogóle są tanie, jak są w extra to sprawdzisz, ale osoby nimi zainteresowane nie będą czekać rok czy dwa aż Sony łaskawie wrzuci do oferty tylko kupi sam.

Poza tym jest spora część graczy, która ma wywalone na indyki i mają czas na ogrywanie powiedzmy tych najpopularniejszych gier.

Od psx gram na PS z małymi romansami z X, ale u nich faktycznie abonament jest zrobiony lepiej wszystko dostajesz od razu na premierę, dostajesz gry w najlepszej wersji, wsteczna kompatybilność. Sony podniosło ceny abo, gry wrzuca powiedzmy średnie raz za czas się zdarzy, że coś lepszego wrzucą, a dodatkowo musisz nie raz dopłacać 10$ za łatkę do ps5. Nie mówiąc już o cenach w psn, gdzie kilkuletnie gry potrafią kosztować 200zł lub więcej i jak nie wyrwiesz na promce to nie kupisz.
Lubię gry od wewnętrznych studiów Sony, ale ich wyciąganie kasy na każdym kroku jest słabe i liczę, że odbije się im w końcu czkawką.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2024 o 08:14, ASX napisał:

co wynika zazwyczaj z tego że do Plusa wpada dużo gier które już wcześniej były albo są w GP. 

 

Ale IMO bardzo podobne abonamenty, jeśli przejrzeć listę gier co w ostatnich latach wpadło do GP i Plusa to w 90% to są te same gry. Jedyna różnica jest taka jak piszesz, w GP jest o wiele więcej gier na premierę, to go wyróżnia.

 

Jednak to PS+ Premium ma większą bibliotekę regularną, mimo rotacji liczba nie spada. Wiadomo, że większość to indyki, ale taki urok tych abonamentów. Gry na premierę faktycznie wyróżniają GP.

Jestem ciekaw czy gry, które raz wypadły mogą powrócić, ale ktoś z branży mi kiedyś powiedział, że gier mają tyle, że producenci konsol nie chcą powrotów, a wydawcy sami się pchają w te abonamenty drzwiami i oknami, ani Sony ani MS nie musi o nic żebrać czy prosić obecnie. To pewnie też zasługa inflacji ilości gier, które wywołała pandemia. Ergo wybić się jest mega trudno, a taki abonament to trochę taki mini-sklepik, zncznie mniejsza ilość konkurencji i co za tym idzie lepsza eks[pozycja (lub ponowna w przypadku starszych tytułów).

 

Z innej beczki - w tych comiesięcznych zapowiedziach brakuje mi chyba info o grach na PS3, bo jednak co jakiś czas nowy tytuł się pojawia, ale jakbym sam nie sprawdził, to bym nawet nie wiedział.

 

Ps. Z tego rostera na styczeń to dajcie szanse Just Cause 3, to jest dobra gra mimo słabszych ocen, rozwałka jest perwersyjnie wręcz dobra ;)

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem jakie premiery gier wyjdą w tym roku, jeden tytuł mnie zaciekawił i nie spodziewałem się, że zrobią remake tej gry, Wspomienie z dzieciństwa mianowicie „STAR WARS Episode I - The Phantom Menace”. Więc od razu lece na PS store i nie mogę tego znaleźć, więc myślę, że jakiś błąd może mają. Ale googluje i na jakieś stronie wyskakuje mi, że jest do kupienia, lub jak ktoś ma wykupiony pakiet Deluxe to może pograć za darmo. Więc czemu tego nie ma na PL koncie

IMG_8354.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jest ktosj z ps plus extra, i najlepiej na ps4? Wszedzie podawali ze Vampire Masquerade Swansong bedzie w wer. ps4,ps5, a nie moge tego pobrac. Albo pokazuje mi przez www ze tylko wersja na ps5 w abo, albo ze dla premium. I nie wiem czy cos pomieszali przy wrzucaniu, czy tak ma byc. A dopiero co chwalilem chinczykow z Sony :mad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...