Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw portu Resistance z PSP, bo gra sama w sobie wyciskała moc z handhelda. Jet Rider 2 spoko, choć mogli dać Championship Edition, gdzie ścigamy się tylko z 4, ale gra zyskuje więcej fpsów.

Ostatnio sypią rpgami kak z rękawa ;)

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lukas_k96 napisał:

Wydaje mi się, że Horizon: Forbidden West w podobnym okresie już w abonamencie wylądował. 

Po roku, czym jak przyznali mocno oberwała sprzedaż. Ragnarok się chyba dalej dobrze sprzedaje, a ilość Plusowiczów od jakiegoś czasu stoi w miejscu, więc nie dziwne, że jeszcze go nie wrzucili.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że jakoś ostatnio zupełnie nie korzystam z dobrodziejstw katalogu PS+Extra to doceniam bo ostatnio dużo gęstego wpada. Jakoś to tak jest, że kupuje sobie Dark Souls Remastered za 49 zł w pudełku na allegro to się gra całe bijąc na łeb każdego bossa a gierki z abonamentu to tak :sadkek: eeee no fajnie ale nie wiadomo w sumie co tu pobrać, nie wiem kiedy to wyleci z tej oferty, nie czuje tego. Ale doceniam bo katalog rośnie ostatnio o dobre tytuły.
AC Valhalla męczyłem w Geforce Now gdy jeszcze nie miałem current gena bo wolałem 60 klatek w streamingu jak 30 na PS4. Konto Ubisoft mam to samo ktoś może wie czy zapisy przeniosą się z wersji PC do PS5? Dokończyłbym sobie to bieganie po Anglii ale nie dam rady zaczynać tego od nowa bo to i tak jest rozwleczone do granic ludzkich możliwości a byłem już daleko za początkiem. Abonamentu Ubisoft nie opłacam więc pewnie wszystko trafił szlag.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Square napisał:

Zawsze mogą dać bez muzy, ludzie sobie odpalą na Spotify.

Też to jakiś koszt, ale minimalny.

Ale jak to mają zrobić w takim Gran Turismo 1? Musieli by albo grzebać w kodzie gry (a na 99% plików już nie ma dostępnych) albo zablokować odtwarzanie muzyki jakoś na poziomie emulatora i nie wiadomo czy to by nie posypało gry.
Edit: i jeszcze trzeba pamiętać o licencjach na samochody czy postacie w takim THPS

Edytowane przez łom
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...