Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właściwie z każdą konsolą Sony mialem problemy. 

W PSX padł mi laser i trza było go obalać do góry nogami by czytał płyty, jednak był przerobiony i pewno "giełdowe wersje gier" go wykończyły. 

Potem miałem PS2 bez żadnych przeróbek, a mimo to padł czytnik DVD.

PS3 tuż po gwarancji złapała YLoD, a PS4/pro były odkurzaczami + problemy z analogami w padach. 

 

Natomiast Xboxy były nie do zdarcia. Pieewszy pancerny jak sam jego wygląd. X360 zero problemów, jednak był to już model zwany bodaj Jasper, który był poprawiiny. 

One'a nie miałem żadnego, bo to gówno rozmazane, a nie konsola była :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wciąż czeski film serwis. Dzwoniłem wczoraj na infolinię to bardzo miły pan na infolinii powiedział, że nie bardzo wie, na jakim to jest etapie, bo niby ma już jakiś list przewozowy, ale nie jest pewien, czy to z tych Czech już wraca, czy może dopiero tam będzie przyjęte. Służył mi co prawda numerem zlecenia i numerem telefonu, ale z czeskim u mnie słabo, bo Kingdom Come Deliverance było po angielsku, a jedyne co znam to "Ahoj" i "Elektronićny Mordulec" (Terminator) :kaz:

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Wredny napisał:

Wciąż czeski film serwis. Dzwoniłem wczoraj na infolinię to bardzo miły pan na infolinii powiedział, że nie bardzo wie, na jakim to jest etapie, bo niby ma już jakiś list przewozowy, ale nie jest pewien, czy to z tych Czech już wraca, czy może dopiero tam będzie przyjęte. Służył mi co prawda numerem zlecenia i numerem telefonu, ale z czeskim u mnie słabo, bo Kingdom Come Deliverance było po angielsku, a jedyne co znam to "Ahoj" i "Elektronićny Mordulec" (Terminator) :kaz:

To jak długo nie masz konsoli? 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Zawiozłem ją do EURO 28.11.2020, jak tylko otworzyli (na chwilę) galerie.
Gdybym pozbywał się starszych sprzętów i nie miałbym na czym grać to bym się trochę wk#rwił, a tak mam wyebane - kiedyś odzyskam, tylko cebuli na GP szkoda...:frog:

Kurwa w o już do rzecznika praw konsumenta się nadaje. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.12.2020 o 12:44, Michał102 napisał:

One'a nie miałem żadnego, bo to gówno rozmazane, a nie konsola była :D

One X to Ty szanuj :shotgun: Po tym wyjcu PS4 to była lux konsolka :banderas:

 

Co do tematu:

Na SEX wysypał się ostatnio do dasha Dirt 4. Tak to wsio robotajet.

Edytowane przez Mike
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Boomcio napisał:

U mnie śmieszna sytuacja, bo do gta4 niejako przypisał mi się tylko jeden pad. Kiedy włączam drugi, to mogę nim skakać po menusach konsoli, odpalać i obsługiwać inne gry, ale rzeczonego gta nie obsługuje :/

 

A szczepiłeś się już bo to może te sławne mikroprocesory już tam pracują? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.01.2021 o 10:13, Kaczi napisał:

Jeden mały problem z moim kontrolerem od XSX, mianowicie nie za każdym razem jak podłączam headseta ( Hyper X Cloud I) do pada po kablu, to mi go wykrywa.... tez tak macie? Wszystkie inne urządzenia działają od razu jak podłączę a tu nie.

niestety miałem tak z padem od xbox one s.... oddałem na gwarancji i naprawili. Kłopot był z wejściem jack. Na początku tylko czasem a potem już non stop. Chyba że inne słuchawki działają za każdym razem to wtedy może kłopot z twoimi słuchawkami. Potestuj inne jak będzie tak samo że czasem nie wykrywa pad na gwarancje. Po 2 tyg roboczych dostaniesz naprawiony. Tylko nie wysyłaj w oryginalnym opakowaniu bo stracisz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, emwusc napisał:

Od 2021 roku producenci w ue będa mieli obowiazek produkować sprzęty wytrzymalsze nie psujace się szybko i będą zobowiązani zapewnic lepszy serwis i dostep do części zamiennych przez 7lat. Z PS5 chyba lepiej poczekać na rewizję to może powymieniają te pierdzące cewki i zasilacze. Ciekawe czy wyprodukowane modele XSX jak ta ustawa wejdzie będą jakoś ulepszone pod tym względem.

Czyli stawiasz sony w jednym rzędzid z producentami badziewnej elektroniki. Rozsądne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...