Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś reklamowałam telefon w Euro. Trochę inna sutuacja, bo po pierwszej naprawie kilka miesięcy działał. Ale za drugim razem - ten sam problem, nie zgodziłem się na naprawę i zarządałem zwrot kasy/wymiany na nowy (tak było wpisane w papierach). Po kilku dniach telefon/mail z propozycją, że albo naprawia, albo odsyłają wadliwy. O zwrocie mogłem zapomnieć. To tyle jeśli chodzi o drugą reklamacje i nasze prośby co do jej rozwiązania. 

 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Wredny napisał:

Tyle, że to nie poleciało do Niemiec, a do Czech - najwyraźniej Microsoft również tam ma swój oficjalny serwis (o czym mnie wielokrotnie zapewniano, gdy poddawałem to w wątpliwość).

Sprawdź inne gierki. Kiedyś pamiętam, że mój x360 też trafił do Czech. Od czasu one tylko do Niemiec, tj. Frankfurtu trafiały moje konsole. Z tym serwisem to już Ci pisałem, ja 2 razy wysyłałem i lipa za każdym razem z xox. Za trzecim skorzystałem z tego ich programu wymiany. Niestety zblokowali mi kasę do czasu odesłania starej konsoli ale ta wysłana przez nich była już git i chodziła przez 2 lata bez zarzutu. Ogólnie z tym serwisem to loteria, zresztą widać to po padach np. elite, gdzie pady się rozlatują jak chcą (za 7 stów to trochę nie teges). 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Z tego co widzę, nie tylko Ty masz problem z MCC, który wyłącza konsolę, gdy patrzę w neta. Z innymi grami dalej masz ten sam problem @Wredny?

12 minut temu, lpcl napisał:

Sprawdź inne gierki. 

 

OK, to trzeba będzie potestować inne tytuły, skoro Halo samo w sobie może być zyebane (choć serio, ciężko mi w to uwierzyć, zwłaszcza że przecież niedawno dali jakąś aktualizację 4K120fps).
Zerknąłem jednak na tego reddita to typ ma problem w ogóle z uruchomieniem gry, a ja kiedyś nawet w to pograłem z pół godzinki, więc wątpię, że to konkretnie z tą grą coś jest nie tak :frog:
 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

A sklepy są nadal zamknięte, więc nie ma jak awantury zrobić aktualnie :dunno:

Z własnym wejściem są otwarte, przynajmniej we Wroc.

 

Nie ma co patrzeć uważam że inne gierki moga być ok a MCC nie działa bo produkt powienien być w 100% działający. Ja jestem gdzies pod koniec MCC i nie dość że ani razu nie wywaliło to jeszcze cały czas działa w QR. Może olej patałachów z EURO tylko zawnioskuj do MS o wymiane. Sprzęt mają może Ci szybko kuriera wyślą. 

Odnośnik do komentarza

Niech pisze może będzie miał farta. Tylko z tym serwisem nie ma, problemu Pod tym względem, że można wysyłać do usranej śmierci. Tam jest jakiś problem w tych ich naprawach. Jak wysyłałem rroda to naprawiali. A teraz to ja nie wiem co oni tam robią? Format i zwrot? Bo to naprawą ciężko nazwać. Jak nie wiedzą w czym problem to powinna nowa sztuka trafiać do klienta. Nawet ich zjebałem za 2 razem na tym ich czacie ale chuj to dało. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, lpcl napisał:

Wredny niczym richard jewell :D


"There is a bomb in RTV EURO AGD you have 30 minutes" :newell:

18 minut temu, krzysiekp392 napisał:

ale nikt nie pytał, a to nie temat o konsoli sony, więc nie zaczynaj


W ch#ju mam polityczną poprawność i że ktoś może odebrać to jako CW - nie będę przecież pisał "mam konsolę innej firmy, której nazwy nie mogę napisać, by nie urazić uczuć religijnych co bardziej wrażliwych jednostek" :reggie:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...