Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem tego typu, że ekran mi się zawiesił.

Grałem w WARZONE i chciałem coś sprawdzić w sklepie Xbox. Jak włączyłem szukanie to ekran się zawiesił i miga na różowo. Nie można tego cofnąć . W słuchawkach słychać , że poruszam się po menu ale nic na ekranie więcej się nie dzieje. To zapewni wina softu. Czy może mi ktoś przygotować schemat kliknięć padem bym mógł na ślepo zrestartowac konsole do ustawień fabrycznych zachowując posiadane gry i aplikację. 

Dzięki

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 12/15/2020 at 1:08 PM, kuba545 said:

Dzwoniłem dzisiaj ponownie do Euro i konsola jest już z powrotem w Polsce. Została dzisiaj wysłana z magazynu w Pruszkowie do magazynu na Pomorzu, zatem w ciągu 3 dni powinienem móc ją odebrać. Zobaczę wtedy czy aktualizacja czegoś nie naprawiła.

I jak tam konsolka? Cos w ogole z nia zrobili czy po prostu ja potrzymali sobie na magazynie? :P

Odnośnik do komentarza

Czesc, a jak u was z głośnością pracy pomijając napęd bo u mnie po kilku godzinach zaczyna się robić głośniej i nie wiem czy to wentylator tak hałasuje, bo odgłos taki jak by to było bardziej wydobywające się powietrze z tej konsoli i nie wiem czy to tak ma być ja jestem za bardzo przewrażliwiony czy coś jest na rzeczy

Odnośnik do komentarza

Póki co, to tej konsoli nie da się zmusić do głośniej pracy. U mnie były już maratony po 24h, gdzie konsola chodziła na okręta i nie było żadnej różnicy w natężeniu dźwięku (a właściwie to jego braku hehe) niezależnie czy to menu konsoli tuż po włączeniu, czy kilka godz pod rząd w gyrosach czy FH4. Do tego konsola stoi około metra od grzejnika, więc też ma jedno z cieplejszych miejsc w pokoju. 

 

Jeśli typowo next genowe gry nie zmienią tego stanu rzeczy, to jest to technologiczny majstersztyk. 

Ogólnie tak dobrze wykonanej i działającej (pomijając softowe problemy przed updatem) konsoli jeszcze chyba nie było. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No, ja tam dalej nic nie słyszę tej konsoli, a jak już mam usłyszeć, to trzeba uszy nadstawić do konsoli, co by ten szum dało posłuchać. No ja nie wiem, co oni tam za magię odstawili, w życiu takiego sprzętu jeszcze nie znałem (no, nie liczę tego PSX i PS2, bo tam to nie było), żeby się nie musiał martwić, że jakieś odrzutowce będą mi zagłuszać telewizor. Sprzęt premium za śmieszne pieniądze, a i z klasą. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, ale jak ten wylot powietrza w xsx wygląda :obama:.

Konkretna "kratownica", a pod nią turbina, jak w wentylatorach w jakimś statku kosmicznym, albo filmie "Alien". 

Piękne, stonowane barwy harmonijnie się uzupełniają. Przelewają się nieomal. Sama turbina majestatycznie, bezgłośnie przy tym się obraca. Powietrze wyrzuca gorące, a obudowa sprzętu pozostaje  chłodna. Stoję nad nią z latarką smartfona włączoną w jednej, a z piwem w drugiej ręce i patrzę. Magia i miecz Panie!

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Faka napisał:

No i dlatego boję się kupić tego szrota PS5 na start. Poczeka się na rewizję, ewentualnie na jakiś slim jak ogarną z tym sprzętem, sorry ale do nich nie mam zaufania jeśli chodzi o hardware, bo od PS3 to jest równia pochyła. 

 

Obawiam się jednak, że każdy kolejny model może być coraz gorzej wykonany. Kilka konsol od Sony już miałem i czym nowsza, tym bardziej było widać cięcia w zastosowanych materiałach. 

Swoje pierwsze PS4 kupiłem dość późno, bo około 2 lata po premierze, więc to już powinien być model poprawiony. Względnie fajnie chodził przez około tydzień, po czym przemienił się w generator dźwięków silnika odrzutowego. Wymiana pasty na procku we własnym zakresie to był jedyny sposób by jakoś szło z tego sprzetu korzystać. 

Potem kupiłem prosiaka i tam było jeszcze gorzej, bo wymiana pasty i inne cuda nic już nie dawały. Do tego fatalnej jakości tworzywa, jakieś przebarwienia, brak spasowania, trzaski przy nagrzewaniu i stygnięciu - no ogólnie szajs jak z bazarowych podróbek. 

 

Dlatego teraz po przesiadce na Xa jestem pod wrażeniem, bo jak widać da się wykonać konsolę porządnie i wrzucić to jeszcze w ładne opakowanie, a nie w wytłoczki na jajka :)

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem. Slimka PS4 IMO nawet na najwyższych obrotach była znośna. W ciągu tych ponad 4 lat może raz ja otwierałem a i tak niepotrzebnie. Jakość wykonania oczywiście skrzypiący plastik chociaż miało to trochę uzasadnienie ponieważ górna klapa jest na zatrzaski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...