Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że to soft odwalał jaśki. 

U mnie zwiechy też się zdarzały, choć rzadko. Po pierwszym upie zdecydowanie się nasiliło i jak dłużej grałem w FH4, to praktycznie zawsze była jakaś zwiecha lub wywalenie do dasha, no i QR działał randomowo.

Teraz wszystko już działa perfekcyjnie i raczej nie jest to kwestia przypadku, tylko cały czas to łatają i poprawiają. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Michał102 napisał:

Ja myślę, że to soft odwalał jaśki. 

U mnie zwiechy też się zdarzały, choć rzadko. Po pierwszym upie zdecydowanie się nasiliło i jak dłużej grałem w FH4, to praktycznie zawsze była jakaś zwiecha lub wywalenie do dasha, no i QR działał randomowo.

Teraz wszystko już działa perfekcyjnie i raczej nie jest to kwestia przypadku, tylko cały czas to łatają i poprawiają. 

Ale u wrednego to w ogóle wyłączało xboxa a nie tylko zwiechy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Wredny całe życie na Playstation, to nie wiedział, że można konsolę bezpośrednio do serwisu wysłać.


Wiedział, ale chciał na rękojmię zwrot kasy otrzymać (ew. nówkę sztukę). Niestety EURO na to nie poszło, a skoro już zostawiłem u nich konsolę to stwierdziłem "a co mi zależy, ślijcie do serwisu" i tak to się potoczyło.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Michał102 napisał:

Kumpel ma sexa od premiery i nigdy ani jednej zwiechy nie miał. 

To jak to tłumaczyć? On ma konsolę sprawną, ja pół zepsutą, a Wredny całkiem zepsutą? 

 

Zjebany soft działa randomowo i tyle. Jednemu krzaczy się nan stop, a innemu wcale. 

Jakieś randomowe rozłączanie to tak ale tutaj trochę to dziwne, bo hardware w końcu ten sam a jak komuś tak się krzaczy. 

Odnośnik do komentarza

No i moja konsola serie X padła po miesiącu, łącznie pograłem ze 100 godzin, najpierw rano były problemy z parowaniem pada i musiałem robić twardy reset by połączyć pada, wieczorem chciałem włączyć konsole, oczywiście pad nie połączony to włączam przyciskiem i konsola uruchamia się na 30 sekund a potem wiatrak staje, brak sygnału na tv , zmieniałem gniazdka i nic to nie daje, konsola jedzie do serwisu. Znalazłem dyskusje na pomocy Microsoft i setki osób ma podobny problem, co ciekawe dotyczy to konsol wyprodukowanych w sierpniu i jeden z gości dostał nieoficjalnie wiadomość na infolinii że MS wie że jest problem z całą partią produkcyjną. Moja konsola tez wyprodukowana w sierpniu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...