Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Jordan23Carolina napisał:

Witam, mam pytanko. Czy wasze xboxy tez są takie ciepłe od strony tych zielonych kropek (jak się go dotknie)? mój xkloc leży poziomo i jest w dość małej wnęce, stad takie pytanie

No konsola odprowadza tam całe ciepło, normalna rzecz. Jakby było zimne, wtedy można się martwić.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, jestem nieco zaniepokojony dlatego chciałbym by inni posiadacze Series X się wypowiedzieli.
Otóż jakiś miesiąc temu kupiłem Series X. Od początku konsola stoi w tym samym miejscu czyli na szafce gdzie ma swobodny dostęp powietrza. Nie stoi nic w okolicy konsoli więc miejsca ma aż nadto.
Jakiś tydzień temu stwierdziłem że trzeba ją trochę oczyścić z kurzu. Zrobiłem całkowite wyłączenie konsoli, odpiąłem od kabli i całą przetarłem sucha szmatką z mikrofibry, nic więcej. Po ponownym podłączeniu od razu słychać było ciche obroty wiatraka takie jakby stukanie (może łożysko?) i zaczęła też trochę buczeć, być może cewki. Od początku gdy ją używałem była idealnie cicha w menu i pod obciążeniem. Dopiero po tym jak ją pierwszy raz odłączyłem od prądu i przetarłem zaczęła wydawać te dźwięki.
Ktoś wie czym może być to spowodowane? Wasze są idealnie ciche tak jak powinny?
Tryb mam zawsze oszczędzanie energii i podpięta jest bezpośrednio do gniazdka w ścianie.

Wiem, że pytanie dla niektórych może wydawać się nad wyrost, ale po prostu wolę się upewnić czy wszystko ok czy może odesłać by wymienili.

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, meave napisał:

Czy ktoś tak ma?:(

Konsola w trybie całkowitego wyłączenia. Wstaje pięknie po kilku sekundach, za to połączenie z wifi już zajmuje dobrą minutę/dwie. Telefon np po restarcie łaczy się natychmiast, switch tak samo. Podobnie mam ze starym lapkiem, tam też "trzeba czekac". Jakieś pomysły?

mam tak samo i też zastanawiam się o co może chodzić. Strasznie to irytujące, bo konsola uruchamia się błyskwicznie ale za każdym razem musze trochę poczekać aż połączy się z siecią zanim uruchomię grę

Odnośnik do komentarza

Mam RJtką net podłączony i moze nie trwa to tyle jak u was po wifi ale też trochę trwa zanim złapie połączenie z netem konsola.

 

 

Mam pytanie z innej beczki, pobiera wam konsola aktualizacje gier z automatu  jak jest w trybie czuwania? Wszystkie ustawienia tak jak być powinny a co włączę konsolę aktualizacje nie są pobrane, no wkurwia to niemiłosiernie :/

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Figuś napisał:

 

 

 

Mam pytanie z innej beczki, pobiera wam konsola aktualizacje gier z automatu  jak jest w trybie czuwania? Wszystkie ustawienia tak jak być powinny a co włączę konsolę aktualizacje nie są pobrane, no wkurwia to niemiłosiernie :/

 

U mnie też nie pobiera. 

Dopiero po włączeniu konsoli zaczyna ściągać. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...