Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, balon napisał:

Z drugiej strony tak mało tego nie wyprodukowali. Chyba podobnie jak nie więcej jak w przypadku 8 generacji na start? To popyt jest szalony i ludzie przez izolację i HO kupują na potęgę elektronikę.

no z danych wynikach to dostawy są mniej więcej takie same jak w 2013 

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ten ogólny syf przez covid na produkcjach (problemy z kadrą przez liczne L4, kwarantanny całych lini produkcyjnych, mniej płynne dostawy półproduktów, praca z domu części pracowników biurowych i specjalistów itd.), to wg mnie i tak dali radę. Inna sprawa to handlarze, których nie było przy premierze poprzednie generacji.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, LiŚciu napisał:

Troche rozkręcłem temat dostępności. Sorka. 

 

TF2 własnie ściągam - spróbuje. Mam Cie @Szymek chyba we friendsach więc moze kiedyś dołącze jak/jesli coś zaczne ogarniać. 

 

 

Spoczko. Któregoś wieczorka  można postrzelać. Mogę wytłumaczyć jak się szybko lata :lapka: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Myślałem, że temat awaryjności w nowych konsolach MS to coś w rodzaju legend, opowiadanych wnukom.  Do momentu jak mi sprzęcik nie pokazał czarnego ekranu w połowie rozgrywki. Telefon do supportu i mogę już zamawiać kuriera. Wszystko fajnie, tylko niepokoi mnie jedna kwestia:

Cytat

Proces dostarczenia konsoli z działu serwisu na Pana adres zamieszkania zostanie zrealizowany za pośrednictwem poczty polskiej z maksymalnym okresem dostarczenie 28 dni.

Poczta Polska? No to już mogę kupować nową konsolę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2021 o 12:16, BrandonLee_z_TheCrow napisał:

Hej, mam problem z parowaniem pada. 

Po prostu się nie paruje. 

Klikam przycisk parowania na konsoli, trzymam na padzie. 

Zawibruje na koniec i nic. 

Pad dalej miga.

Ktoś ma na to sposób? Czy reklamacja.

Dodam, że "odparowało" tego pada podczas sesji w... Cyberpunka.

 

u mnie ten problem z "odparowaniem" pada to codzienność niestety

nie ma żadnej zależności, czy to rodzaj gry, czas grania, światło czy ciśnienie też różne - po prostu w losowych momentach raz dziennie przynajmniej się dzieje i trzeba wypinać konsolę z prądu

 

dodatkowo podobnie mam tak ze słuchawkami - same wypinają mi pada podczas wyłączania zasilania

 

gdzieś czytałem że m$ jest świadom tego problemu i pracuje nad rozwiązaniem, ale gdzie to było to nie pamiętam

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...