Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza konsola się grzeje tylko. Tzn sporo ciepła idzie od góry.

 

Premierowego 360 wymieniałem w MM, bo miałem problem z zapisem danych. Jakby dysku nie było. Poszedłem i wymienili na nowa od ręki. 
Jedna 360 dostała bana na live. Nie pamietam czy zaliczyłem czerwony okrąg, bo X wymieniałem na nowe rewizje jak wychodziły. 
 

4 godziny temu, Gambino napisał:

Obserwuje ten temat od kilku dni i nurtuje mnie jedna kwestia. Byłem przekonany do wzięcia Xboxa na raty, razem z Soundbarem, teraz widzę, że jednak jest trochę tych przypadków z wymianą konsol na nowe. Czy jak wezmę na raty konsolę z opłatą zaczynającą się w styczniu 2021 to w razie problemu z konsolą w ciągu 14 dni też będę mógł iść do sklepu i wymienić na nową? Wiem, że jak wezmę za gotówkę i zapłacę całość, to w razie czego idę do sklepu po zwrot pieniędzy i biorę kolejną, a jak to wygląda gdybym wziął na raty. Trochę się cykam. 


 

Metoda płatności nie ma znaczenia. Czy dasz kase w gotowce, przelewem czy bank zapłaci sklepowi- nie ma żadnego znaczenia. Sklep dostaje kase od banku i ich to tita czy zapłacisz, czy uciekniesz do Bangladeszu czy spłacisz po 3 msc całość. 
Działa to w druga stronę- banku nie interesuje co kupiłeś czy działa czy dym Ci wyleciał. Możesz zwrócić sprzęt i wtedy odstępujesz od umowy z bankiem. Następuje to w momencie zwrotu towaru do sklepu albo w przypadku gdy wpłacisz kase w określonym czasie. 

Odnośnik do komentarza

Kazdy ma swoje doswiadczenia. Najbardziej awaryjna konsola w historii byl X360. Pierwszy Xbox mega, zero problemow. 360 u mnie raz naped, raz rrod. XOne przyszedl mi z wadliwym padem - guzik dzialal, ale ciezko. N64, Dreamcast, PS3, PS4 - wszystkie bez zarzutu. 

Wystarczy tylko wspomniec i fanboye sie zlatuja, ze nie mozliwe, ze sprzet ''premium'':laugh: od Microsoftu moze miec problemy. Prawda jest taka, ze ta firma co zrobi dobrze to potem zepsuje, by po 20 latach zatoczyc kolo, wrocic do poczatku i znowu zaczynac inwestycje jakby to byla ich pierwsza konsola. Walka z Sony to jak walka Davida z Goliatem jesli mowimy o korporacjach, a oni dalej kopia sie po czole. 

 

Po tym temacie widac, ze wielu uzytkownikow (90% tutaj) ma z czyms problem. 

Xbox to dzialka z rynkiem PC i w tej grupie nie jest to zaden sprzet premium. Premium sprzet to Alienaware czy Razer.

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krupek napisał:

 

Ja wychodzę z założenia, że jednak na swoim stanowisku powinno się trochę ogarniać temat, a nie robić na odp.ierdol i utrudniać życie klientowi.

 


Oczywiście, tylko przy założeniu że się wie co ma się robić. Jak nie dostali odpowiednich informacji od przełożonych to nic nie ogarną. Niestety, ale takie mamy realia w naszych elektromarketach.

Odnośnik do komentarza
38 minutes ago, Mike said:

 

"Awaryjność Xbox Series S/X"

 

A po innych tematach?

 

To, ze jest to temat do tego nie oznacza, ze nalezy sie cieszyc z procentu skarg na cos w sprzecie.

 

18 minutes ago, Soul said:

Czemu nawet tu niebiescy robią bajzel? Faktycznie to forum padło na leb i szyje...

 

Na forum kupiło ile osób seriesa 20-30? Ile ma kłopot 3-4 osoby? To jest to 90%?

 

Bajzel to wydaje mi sie, ze Ty robisz piszac swoje glupoty ktore smierdza fanboystwem na kilometr. Chyba, ze z matematyki jestes cienki to przymykam oko na Twoje wyliczenia. 

W tym temacie wszystko jest. Jakby nie bylo problemow to nie nawaliloby sie tutaj 10 stron w kilka dni.

 

To samo zapewne bedzie u Sony, nie oszukujmy sie - obie konsole potrzebowac beda patche z naprawa bledow. Z czego to wynika kazdy wie.

Edytowane przez Inferi
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, czarek250885 napisał:

Nic mi nie mów, ostatnio chcialem w sklepie kupić tv, przy kasie płacąc kartą wyskakiwało mi, że nie można wykonać transakcji, gościu pyta czy mam jakiś limit, a ja tak na 10 tysięcy, po dlugiej walce dałem sobie spokój i wróciłem do domu. Myślę zamówię przez stronę, gdyż akurat chciałem mieć ten tv w tak atrakcyjnej cenie. Znów dochodzimy do momentu zaplaty, przekierowuję mnie do banku, gdyż potrzebne jest uwierzytelnienie, wszystko ok, więc wracamy do strony, ktora ma końcowo zatwierdzić kupno a tam wyskakuję błąd i znowu zonk, 3 razy probuje i nic. Byłem tak wkurzony, że za chwilę ucieknie mi taka okazja. Zrezygnowany siedzę, a żona mówi weź zrób przelew, na pewno jest taka opcja. Wtedy dopiero się udało...

Ostatnio brałem u nich telewizor, też miałem problem z płatnością. Przelew online nie mógł przejść, wyskakiwał błąd o przekroczeniu limitu kwoty lub ilości transakcji. Nie przekroczyłem żadnego. Na drugi dzień to samo, więc pojechałem, anulowałem zamówienie i wziąłem za gotówkę. 

Kasjer jak usłyszał "gotówkę", to zrobił minę jakbym chciał wykupić pół sklepu :kaz:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, 20inchDT napisał:

@Inferi skoro jesteś taki dobry z matematyki, to podaj nam ile osób tutaj ma zepsuta konsolę. I wydu.piaj stąd, fanboju.

 

Zrobiłem to za tego kmiota.

 

Xbox series X 

Kupionych egzemplarzy  48 sztuk 

Działających normalnie 44 sztuki 

Wadliwe sztuki zgłoszone przez użytkowników 4 sztuki 

 

To jest to 90%?

 

10 stron tematu z czego 6-7 o dymiacy się Xboxie i jakiś bzdetow pisanych przez klapy w tym temacie xD 

 

Gleba tam, bo zostałeś wyjaśniony.

  • Plusik 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Soul said:

 

Zrobiłem to za tego kmiota.

 

Xbox series X 

Kupionych egzemplarzy  48 sztuk 

Działających normalnie 44 sztuki 

Wadliwe sztuki zgłoszone przez użytkowników 4 sztuki 

 

To jest to 90%?

 

10 stron tematu z czego 6-7 o dymiacy się Xboxie i jakiś bzdetow pisanych przez klapy w tym temacie xD 

 

Gleba tam, bo zostałeś wyjaśniony.

 

90 z tego co widze to nie jest nawet Twoje IQ. 

Podpowiem Ci, bo nie umiesz czytac. Nie napisalem, ze 90% wadliwych oddanych - napisalem, ze 90% ludzi tutaj narzeka, ze ma z czyms problem i podalem przyklady.

Zamiast zgrywac kozaka, bo widze Cie nosi fanboyu - polecam umiejetnie czytac posty.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Inferi napisał:

Podpowiem Ci, bo nie umiesz czytac. Nie napisalem, ze 90% wadliwych oddanych - napisalem, ze 90% ludzi tutaj narzeka, ze ma z czyms problem i podalem przyklady.

Taki temat tego subforum, do narzekania ze coś nie działa.

 

Mi np. gra wychodzi do głównego menu z EA Play StarWars...

 

W sumie z uwagi na nazwę tematu, to powinno tutaj być 100% narzekających że ma z czymś problem.

Odnośnik do komentarza

chcesz sie pośmiać z konsoli której i tak nigdy nie kupisz bo wolisz sony i idź do cw i sie śmiej, ale nie zaśmiecaj normalnego tematu jakimiś swoimi wyssanymi z palca i wygrzebanymi w internecie skrajnymi przypadkami

 

jakoś nie widziałem żeby ktoś tutaj najeżdżał na osoby które opisywały w tym temacie problemy ze swoim egzemplarzem, poza poddawaniem w wątpliwość jednego przypadku na cały świat. sedno tego waszego śmiecenia w temacie jest takie, że nie macie tej konsoli.

 

nas obchodzą opinie użytkowników tej konsoli z tego forum, jak sobie wpisze w google "ps3/ps4 problem" to też znajdę usterki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Inferi napisał:

 

90 z tego co widze to nie jest nawet Twoje IQ. 

Podpowiem Ci, bo nie umiesz czytac. Nie napisalem, ze 90% wadliwych oddanych - napisalem, ze 90% ludzi tutaj narzeka, ze ma z czyms problem i podalem przyklady.

Zamiast zgrywac kozaka, bo widze Cie nosi fanboyu - polecam umiejetnie czytac posty.

 

Temat o awaryjności Xboxa i zdziwiony, że ludzie piszą tu o samych usterkach, a o czym mają pisać? Z czego te 90% to 4 osoby z 50 które kupiły Xboxa. Piszesz jakieś bzdety i zdziwiony, że ktoś ma czelność zwrócić Ci uwagę a z tym razerem i jakością to już w ogóle pojechane, sprzedaliśmy te super pady od nich i każda powtarzam każda sztuka wracała na serwis, wymiana na nowy za jakiś czas to samo i w końcu zwrot kasy xD

6 minut temu, Donatello1991 napisał:

Nie wolno mieć zepsutego xboxa bo cie zlinczują xd beczunia z fanboxbazy,

 

Mozna bo to normalne jak z każdym sprzętem pytanie po co ktoś tu wchodzi i pisze jakieś bzdety i robi śmietnik w temacie gdzie ludzie oczekują faktycznej pomocy a nie czytania jakiś życiowych przemyśleń :reggie:

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, krzysiekp392 said:

chcesz sie pośmiać z konsoli której i tak nigdy nie kupisz bo wolisz sony i idź do cw i sie śmiej, ale nie zaśmiecaj normalnego tematu jakimiś swoimi wyssanymi z palca i wygrzebanymi w internecie skrajnymi przypadkami

 

Moze dlatego, ze chcemy miec i sprawdzamy? Ja posiadalem wszystkie Xboxy od pierwszego ktory moim zdaniem byl najlepsza konsola Microsoftu. 

Mnie tylko smieszy te wmawianie sobie ''skrajne przypadki'' - o ktorych wmawiaja fanboye.

Najlepiej skonczmy juz. Ja zajme sie czytaniem tematu, a kto ma konsole to niech pisze co mu tam nie dziala - bedzie na temat. 

Edytowane przez Inferi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, jak już skonczyłem z konsolą z powrotem w domu to postanowiłem ją znów odpalić, ściągnąć te gierki, z którymi miałem problem (i jedną, która śmigała normalnie), no i zacząłem znów od pierwszej Forzy Horizon - pograłem z 40 minut, pojeździłem, nieśmiało już zacząłem myśleć, że może tym razem się udało, że może wyłączenie tego wysyłania danych do Microsoftu było dobrym rozwiązaniem (bo takowe podpowiadało parę porad w internecie), ale nic z tego - znów konsolka zrobiła półsekundowy zielony ekran i się wyłączyła...
Ech... trzeba będzie jednak bawić się w wymiany...
Niby pocieszam się faktem, że takich jak ja jest sporo (polecam komentarze pod tym wklejonym tematem), ale jednak wolałbym, żeby mnie to ominęło :frog:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...