Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Kmiot napisał:

 

Widzę, że pomału można zakładać jakiś klub.

Aj, weź przestań. Pierwszy (no dobra 2 raz i tylko piwko) raz od 4 miesięcy weszło i jest fajnie. 3 piwka i już człowiek inaczej żyje. Ekonomicznie to raz a dwa, że sam zaczynam się siebie bać, że tak mało trzeba i już trzeba się pilnować żeby nie było czegoś (choć sam na wesoło wszystko wchodzi ale nie chcę robić komuś przypału. O to mi głównie chodzi). No i takie tam. Ogólnie ja ze wszystkim na wesoło wchodzę ;)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Bzduras napisał:

Nawet mam gotową nazwę: "W Końcu Piątek".

@grzybiarz jako Ambasador, bo on też lubi chlapnąć, a potem odwiedzić piewkę i cieszyć się tam swoimi skarbami.

 

16 minut temu, Bzduras napisał:

Ciekawe, czy ktoś zauważył easter egga z najczęściej pozdrawianym forumowiczem w historii forumka ;)

Zapewne każdy, kto szukał wzrokiem kompromitujących Cię skrótów i ikonek na paskach przeglądarki.

 

@mitra dobra, dobra, nie tłumacz się. Pierdolnij browca i będzie czil.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Bzduras napisał:

Muszę podpytać @oFi jak on podpisywał te postacie na ekranie. Jebaniutki dobrze to rozkminił.

Nagrywałem po prostu przez OBS. 

Można tam zrobić nagrywanie bez streamowania i normalnie sobie wszystko tworzyć na ekranie co chcesz.

 

A, żeby mi się nie pomyliły postacie + forumowicze to miałem wszystko jeszcze rozpisane na kartce i pisałem na bieżąco kto wygrał walkę, bo pewnie bym się pomylił gdzieś jeszcze i trzeba by było nagrywać wszystko od nowa :trap:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

No to po kolei.

 

Dopuszczeni:

@Rudiok poproszę o wybór PS4/XO

@BRY@N [PS4]

@marbel007 [XO]

@mozi [XO]

@Dud.ek [XO]

 

Pozostaje kwestia @eloszki, którego widuję, ale statystyki nie świadczą na jego korzyść. Choć widać, że coś tam działa. Może jest nieśmiały albo małomówny. Chciałbym też odrobinę "odhermetycznić" grupę stałych bywalców, wpuścić może nieco świeżej krwi, ciepło ją przywitać. Ale nic o Eloszkim nie wiemy! Więc poproszę go o napisanie paru słów o sobie, byśmy mogli lepiej go poznać. 

Przybliż nam swoją sylwetkę. Od kiedy interesujesz się grami, jakie konsole posiadasz (posiadałeś), jakie gatunki gier preferujesz, jakie gry są Twoimi "Grami życia" (GOTL). No ogólnie 10 zdań o sobie (nawiązując do klasyki), plus rozmiar buta, ulubione słowo, ulubiony przedmiot w szkole, jakiś sekret (który możesz nam zdradzić) i - najważniejsze - ulubiony rodzaj sera.

Albo od razu czyim alterkontem jesteś, może być na PM, jeśli obawiasz się konsekwencji ;]

Pewnie Pupcia.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To i ja spróbuję tym razem. Miałem najpierw ograć Automatę, ale jak już zdążył wyjść poprzednik, to może zachowam kolejność (o ile załapię się na łut szczęścia w losowaniu). Jeżeli chodzi o platformę to bez znaczenia, więc podłączę się do tej grupy, która będzie miała mniej reprezentantów, coby zachować parytet. Poza wszystkim, to bardzo zacna inicjatywa i biję przed nią pokłony. Chciałem również zauważyć, że ojciec założyciel, ma zadatki na wieszcza narodu, biorąc pod uwagę wszelakie zapowiedzi/opisy losowań. Chylę czoła raz jeszcze :hi:

A oto "mój" mem.

 

nier-logic_o_924161.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...