Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Square napisał:

Tak mało brakowało :whyyy: gratulacje dla zwycięzców.

Nie, no co Ty :balon: Gratulacje dla wygranych, emocje były takie, że aż moja partnerka przerwała oglądanie serialu, żeby zobaczyć giwałaja!

 

Panie Kmiotu, jakby co to w takich emulatorkach można sobie strzelić sejwa np. na ekranie wyboru postaci - po walce load i nie trzeba oglądać tego skurwiałego loga Konami. Taki hint, może mądry, może głupi, nie wiem.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, maciucha napisał:

Kmiot, pozwól że spytam - dlaczego robisz nam te konkursy?

Przecież to droga zabawa, nie wspominając nawet o czasie i organizacji poszczególnych losowań, wysyłek itd.

 

Giga respekt, ale jestem po prostu ciekaw co cię motywuje.

Sam sobie zadaję podobne pytania xd

Nie mam sensownej odpowiedzi. Nie wiem. W sumie daje mi to trochę przyjemności, czasem miło przełamuje rutynę codzienności, pobudza kreatywność, zajmuje odrobinę czasu, ale nie powiedziałbym, że jest on stracony. Lubię gry, lubię to forum, lubię Was, więc chyba staram się to jakoś połączyć. A może po prostu jestem niezrównoważony i walczę z jakimiś wewnętrznymi demonami. Chuj wie, trudno wyczuć.

 

28 minut temu, Bzduras napisał:

Panie Kmiotu, jakby co to w takich emulatorkach można sobie strzelić sejwa np. na ekranie wyboru postaci - po walce load i nie trzeba oglądać tego skurwiałego loga Konami. Taki hint, może mądry, może głupi, nie wiem.

No sensowne, sensowne, nie pomyślałem o tym. W ogóle to chciałem ustawić walki na jedną rundę i okazało się, że nie da rady. A soft reset zajmował w sumie niewiele czasu, więc za bardzo nie kminiłem jak to ulepszyć, uznałem, że przynajmniej będę miał czas na notatki w drabince xd

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...