Skocz do zawartości

Forumkowy Giveaway, kliknijcie suba i dzwoneczek.


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wciąż nie mam pomysłu, a z racji wychodzenia grypy brak mi również zacięcia, to losowanie jest anulowane.

 

Hehe, nie no, żartuję. Losowanie będzie, ale o ile nie dostąpię oświecenia i nie nawiedzi mnie na ostatnią chwilę złota idea, to będzie prawdopodobnie dość generyczne, ewentualnie lekko uatrakcyjnione wizualnie.

Wiecie, jakiś bęben i kulki czy coś. A piszę o tym by jeszcze zebrać Wasze opinie jaka forma takiego losowania jest najciekawsza i najbardziej emocjonująca?

 

a) wszyscy po jednej "kulce" w bębnie i pierwszy wylosowany wygrywa.

b) wszyscy po np. 5 "kulek" w bębnie i pierwszy, który wylosuje się trzy razy wygrywa (Chernobylite losowaliśmy w tej formie).

c) battle royale, czyli ostatni pozostający w bębnie wygrywa (Metroid Dread był w tej formie losowany).

d) inna - jaka?

 

Dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Duża losowość

A to akurat w przypadku Oddam Za Mema działa na korzyść, bo giereczka czy inny fant na koniec to tylko wartość dodana do emocji podczas oglądania :banderas: Z tym Metroidem odpadłem przy samej końcówce, ale całość oglądałem jak na szpileczkach (nie Arturkach).

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Chociaż pewnie i więcej pracy dla pana kmiota.

Dla mnie to bez znaczenia czy losuję tylko jednego kawalera, czy losuję wszystkich po kolei, a ostatni żywy wygrywa. Ta druga opcja po prostu trwa dłużej, a domyślam się, że nie każdego jara oglądanie 10 minut losowania i woli skondensowane "raz a porządnie" bez przeciągania.

Praca to jest przy wymyślaniu tego i aranżowaniu. Mając gotową bazę sama procedura losowania i jej forma to już niuanse.

50 minut temu, Figuś napisał:

d)

  Ukryj zawartość

każdy zainteresowany nagrywa filmik jak bije niemca w hełm do furrasa, a ten który pierwszy skończy znaczy najbardziej zasłużył

:spicy::vegeta_smile:

Za krótkie losowanie.

 

49 minut temu, Square napisał:

Może niech wilk czy tam pies losuje.

Nie mam takiej możliwości. Bo nie dysponuję psem. Ani wilkiem.

 

32 minuty temu, oFi napisał:

Mi się bardzo podobał deluxe ski jump :drakeyeah:

Ogólnie może się zdarzyć, że pewnego razu jakieś losowanie powróci, ale zostawiam to jako wyjście awaryjne, gdy nie będę miał pomysłu, czasu, albo będzie pasować tematyką.

 

Z Okami trudno mi coś związanego tematycznie wymyślić, brakuje też trochę czasu (dopiero dzisiaj wracam do żywych po chorobie),więc będzie pewnie prosto, najpewniej w formie cyfrowej, ale mam nadzieję, że emocjonująco. Plus postaram się przynajmniej o klimatyczną i tematyczną otoczkę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...