Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, YETI napisał:

Jakoś hajpik na rimejk DS opadł widząc ten trailer. Zapowiada się bardzo dobrze, na dodatek jeżeli gra odniesie sukces, to już widzę odrodzenie się gatunku tego typu produkcji. Czekam. 

Ostatnio widziałem jakiś filmik z tego remake'a i zacząłem się zastanawiać po co to powstaje, ani nowa wersja nie robi wielkiego wrażenia, ani pierwotna się nie zestarzała.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

E tam, widać że w Motive pracują ludzie zajarani tym projektem i dbają o wszelkie szczegóły żeby rimejk DS wypadł jak najlepiej. Dla was jasne, ograne 30 razy, wygląda nadal całkiem zacnie (bo tak jest, na PC oczywiście), ale są miliony które tej serii nie znają, nie chcą wracać do wersji sprzed 15 lat i wolą spokojnie poczekać na odświeżenie.

 

Poza tym wiemy, że będą pewne zmiany fabularne, nowe i zaktualizowane mechaniki. Osobiście liczę też na pewne typy przeciwników z dwójki. :xboss:

 

Nic tylko się cieszyć, że gatunek odżywa. W ten czy inny sposób. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam z przyjemnością dam się ogolić na ten remake - pierwsze, że to sprawdzona marka, najbardziej horrorowy z DS-ów, a na konsolach wciąż lata jednak w 720p/30. Teraz będzie next-gen, HDR i płynne 60 przy nowym modelu oświetlenia. Nawet wstrzymałem się z ogrywaniem oryginały żeby na nowo odkryć tego klasyka.

Odnośnik do komentarza
Acoustic ray tracing
 
A special application of ray tracing is the Particle tracing, which means that the rays are considered carriers of patches of acoustic energy travelling around the room along the rays with the speed of sound, and after each reflection the energy is reduced according to the absorption properties of the surfaces.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...