Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Walka wygląda póki co czerstwo, rozczłonkowywanie wydaje sie  jakieś niedopracowane. Ta telekineza dziwna, czy to znaczy że będę mógł ciskać przeciwnikami o przedmioty i ściany? Czuje że fizyka temu nie sprosta.

 

No Dead Space Remake póki co sprawia lepsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.08.2022 o 22:26, Rotevil napisał:

Te pierwsze zwiastuny były takie jakieś lepsze, zdawało mi się, że Callisto nie będzie na PS4 a jednak jest :facepalm: 

 

Przyznam, że ostatnim razem oglądałem wywiad (lub go czytałem), że gra wyjdzie tylko na nową generację plus PC. Tutaj na ostatnim zwiastunie odniosłem wrażenie, jakby pokazali nagle wersje z past-genów i jakoś tak poprzednie trailerki były i lepiej sklecone i prezentowały się bardziej okazale?

 

Osobiście uważam, że wydanie tego na poprzednią generację blisko dwa lata po premierze obecnej to mega strzał w kolano. Gdzie ten rozwój graficzny czy gameplayowy tylko możliwy na obecnych sprzętach? Co z loadingami? Już przy RE 8 były niezłe cyrki, gdzie grając na starym sprzęcie pojawiało się kółeczko ładowania w trakcie rozgrywki, ponieważ gra na tych klockowatych dyskach nie wyrabiała z ilością danych (nie wspominając o tym ile się czekało aż tytuł się uruchomi).

Oczywiście swoją cegiełkę dołożę, ponieważ mam kredyt zaufania do Pana Schofielda i chciałbym aby to nie był jego jedyny singiel wyprodukowany w nowo założonym studiu. Tak jednak to trzymanie się tych trupów aby tylko sprzedać parę pudełek więcej zmusza do myślenia czy sami twórcy nie wierzą we własny sukces skoro ratują się wydaniem tego na prehistoryczny sprzęt, który nie oszukujmy się tylko jest kulą u nogi? Czy to jednak w ostatniej chwili wydawcy zmiękła faja i wymusił to na studiu?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, chrno-x napisał:

 

Przyznam, że ostatnim razem oglądałem wywiad (lub go czytałem), że gra wyjdzie tylko na nową generację plus PC. Tutaj na ostatnim zwiastunie odniosłem wrażenie, jakby pokazali nagle wersje z past-genów i jakoś tak poprzednie trailerki były i lepiej sklecone i prezentowały się bardziej okazale?

 

Osobiście uważam, że wydanie tego na poprzednią generację blisko dwa lata po premierze obecnej to mega strzał w kolano. Gdzie ten rozwój graficzny czy gameplayowy tylko możliwy na obecnych sprzętach? Co z loadingami? Już przy RE 8 były niezłe cyrki, gdzie grając na starym sprzęcie pojawiało się kółeczko ładowania w trakcie rozgrywki, ponieważ gra na tych klockowatych dyskach nie wyrabiała z ilością danych (nie wspominając o tym ile się czekało aż tytuł się uruchomi).

Oczywiście swoją cegiełkę dołożę, ponieważ mam kredyt zaufania do Pana Schofielda i chciałbym aby to nie był jego jedyny singiel wyprodukowany w nowo założonym studiu. Tak jednak to trzymanie się tych trupów aby tylko sprzedać parę pudełek więcej zmusza do myślenia czy sami twórcy nie wierzą we własny sukces skoro ratują się wydaniem tego na prehistoryczny sprzęt, który nie oszukujmy się tylko jest kulą u nogi? Czy to jednak w ostatniej chwili wydawcy zmiękła faja i wymusił to na studiu?

Alien Isolation pokazało, że świetny horror i gra nie musi się sprzedać. 

 

Decyzja dobra, bo jak gra okaże się kapitalna to każdy będzie miał to gdzieś a im wpadnie więcej na nowe projekty.

Odnośnik do komentarza

Ja tu raczej widziałbym problem u podstaw, bo gameplay jakoś czapki z głowy nie zrywał, szczególnie to łapanie stazą. W trakcie walki też nie widziałem, żeby zabijanie polegało na odcinaniu kończyn, ale może nie chcieli wszystkiego zdradzać. Po prostu walił w korpus i tyle. Na moje oko szykuje się sztosik w okolicach 8/10 i życzę studiu jak najlepiej, ale GOTY to to raczej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MEVEK napisał:

Ja bym chcial pelnoprawny produkt godny swojej ceny. I tak nic nie ma ciekawego na horyzoncie. Lepiej niech dopieszcza projekt jak chca moje cebuliony :lapka:

To wiadome, bardziej mi chodzi o to, żeby właśnie, nie było potrzeby dopieszczania, niech będzie dopieszczone na początku grudnia już xd

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Daddy napisał:

Czekam na pierwsze opinie i recki bo w ciemno nie kupuje tego.


Ja biorę w ciemno, bo Survival Horror to mój ulubiony gatunek, a Dead Space to jedna z najlepszych gier ever.
Tutaj póki co wszystko co widziałem powoduje u mnie jaranko, ale też nie ogladam zbyt wiele - max minutka jakiegoś gameplayu i wyłączam, żeby spoilerów nie wyłapać.
W tym roku zresztą i tak oprócz tego i God of War nie wychodzi już nic wartego zakupu na premierę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...