Skocz do zawartości

Star Wars (seriale) - Disney+


Shankor

Rekomendowane odpowiedzi

Hondo Ohnaka - kurnia balans, to jest taki kurłaaaa dziwny ,,typo"... W "TCW" był takim ni to dobrym, ni to złym dla masy protagonistów człekiem. I się zastanawiam, czy to ktoś neutralny? A może antybohater? Hondo stąpa po cienkim gruncie bycia za Jedi i przeciwko nim. Chociaż w odcinkach/Arcu z młodzikami Jedi, tym Huyangiem, co jest stary jak chyba sama Galaktyka, no i Ahsoką, to młodziki właśnie uratowały życie temu łotrzykowi. Już zapomniałem, co tam się z nim podziało w Rebelsach, czy ogólnie w Nowym Kanonie - nawet nie zacząłem oglądać ,,Zgrai", więc nie wiem czy go nawet do tego miniversum nie przywiało. Figurka do kolekcji z Hondom mimo powałdowanej buraczano-ziemistej twarzy, byłaby dość ciekawa.

 

Hondo Ohnaka Star Wars Galaxy's Edge Star Wars The Black Series

 

 

W dniu 20.03.2024 o 15:36, Krzysztof93 napisał:

Jak widzę ten moment w zwiastunie to mam wrażenie, że finalnie ona tam zacznie śpiewać
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Beznazwy.jpg.4fd21b1c09f523a918eacdf2f4898c07.jpg

 

 

Tak, takowa ,,Sithówa" czy ,,akolitka"... jak nic to

Spoiler

Beyonce Knowles z ,,farfoclami" na włosach... XD. Śmieszki, śmieszkami, ale tak na serio: mogę się o sporo założyć, ale nie o wszystko, że ,,big brainem" w kwestii złoli będzie w tym serialu postać Dartha Plagueisa lub jego mistrza. Coś musi być na rzeczy, bo jeśli będzie z tym niby-antagonistą tak dziwnie jak dotychczas w serialach Lucasfilm Ltd., np. tych z Mandoverse... no to będzie maks kaszana! 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Finał "The Clone Wars"... ten cholernie dobry, fenomenalnie wyreżyserowany, zresztą jak cały sezon 7, odcinek 12 serii siódmej... ostatniej krutackiej części Clonewarsów, po czym nie ma już nic, a jedynie to ,,pokłosie" tegoż to starwarsowego mini-versum w postaci bardzo dobrego, ale nie dorastającego do pięt "TCW" właśnie: "The Bad Batch". I to jest ten moment w tym 12-tym odcinku ,,Wojen Klonów", z tego cholernego ostatniego sezonu, który... aż tak chwyta za serducho, mówi tak wiele, a zarazem tak niesamowicie potrafi pozostawić fana w niepewności:

 

Spoiler

CloneWarsFinaSez.VaderZMieczemAhsoki!.thumb.jpg.c9861ddccf735802984106503578bf33.jpg

 

Anakin/Darth Vader... chwyta miecz świetlny Ahsoki... Złapane w akcie. Damn it! Wzruszonko! :banderas::obama:

 

Ocena ponad 120 odcinków TCW, czyli całości serialu, to ode mnie: 10/10... praktycznie jest to twór bezcenny, zbyt istotny żeby poddawać go tak prostackiej kategoryzacji. xD

 

 

Edytowane przez JaskinieTerrigenoweMarvela
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

,,Zgraję" ze starwarsowych realiów, odcinki s03e01-07 oceniam średnio na: 7,5/10. Głównego bohatera, sądzę, nigdy tu nie było, mimo obecności Omegi i coraz silniej rozwijanych i wiązanych z Trylogią Prequeli wątków midichlorianów oraz z Nową Trylogią w Kanonie Klonowaniem, pra-narodzinami podwalin (ram) ideologicznych tego co nazwiemy potem ,,The First Order". To miał być i jest serial animowany o przygodach takiej a nie innej grupy postaci, gdzie losy tych bohaterów i postaci z nimi współpracujących ciągną cały ten pierdolnik fabualrny do przodu, pokazując non-stop nowe i nowe przygody. I tak rozszerza się całość Uniwersum,  o kolejne cegiełki wiedzy, relacji i informacj. Ogólnie, wręcz bardzo ogólnie: szata graficzna na przekroju wszystkich 3 sezonów nie ma tu startu do tego jak genialny poziom prezentowała oprawa wizualna, czyli tak naprawdę cały świat przedstawiony w s07 Clonewarsów! Jedynie ujęcia panoramiczne i jakieś przejścia między skalami planów filmowych wypadały w wizualiach ,,Zgrai" super dobrze. Wiadomix: czekam na coraz ,,gęstszą" atmosferę i wzrastające napięcie w związku z finałem s03 tej produkcji i tego niby-wyjaśnienia zamierzeń Palpatine'a i jego planów wykorzystania ,,biologicznych łączników z Mocą", którymi są midichloriany! Aleeeeeż to będzie!:obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...