Skocz do zawartości

PSX Extreme 281 + Kalendarz Gracza 2021


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, emwusc napisał:

PSX OME... Czy zasłanianie logo magazynu jest już standardem? Tak wiem, temat powraca jak bumerang z każdym pojawiającym się numerem, ale czy tych grafik naprawdę nie można zeskalować na ciut mniejsze? Przecież nowy nabywca nawet nie wie co kupuje, bo nie widzi. Takim działaniem jak zasłanianie logo sami ograniczacie rozpoznawalność marki oraz logo PSX EXTREME dla nowych odbiorców, ale również i dla starych odbiorców, np mnie, bo kupując PSX'a po latach miło by mi było, gdybym mógł przeczytać to logo a tak mam zgrzyt, bo widzę jak obcy marketing wypiera naszą polską rodzimą markę. Wiem że Roger mówił że reklamodawcy płacą i właściwie robią co chcą... Przykre. Trochę należało by się szanować bardziej i wytyczyć im pewne granice. Te grafiki pożerają coraz więcej waszego logo. Jakoś nie wyobrażam sobie by poważne firmy tak traktowały własne logo. Każdy dąży do jak najbardziej uwypuklenia własnego znaku towarowego a nie jego chowania. Powinno być tak, że reklamodawcy mogą zrobić co im się podoba nie naruszając czytelności logo, które jest znakiem towarowym i na pewno jest zarejestrowane i chronione tak(?) BTW Czemu w UK mają portal PSX EXTREME założony pózniej od was?

Może to przymiarka do zmiany logo na xbox extreme. :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kmiot napisał:

Co do chuja, zaraz się okaże, że jako jedyny mam nowy numer jeszcze w tym roku xd

 

Mały osiedlowy kiosk z mydłem i powidłem? Zawsze szanowałem.

To przez to życie na gorąco mówię ci, pani z kiosku się cacka jak z maharadżą. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.12.2020 o 09:30, Perez napisał:

Styczniowy numer dostępny od czwartku 31.12

Prenumerata - wysyłka 28.12 (poniedziałek)

 

W dniu 21.12.2020 o 09:30, Perez napisał:

Roger: Chyba nigdy w historii PSX Extreme nie było sytuacji, aby jednego miesiąca pojawiły się na rynku dwa numery magazynu. Blisko tygodniowe opóźnienie poprzedniego wydania i wcześniejsza końcówka obecnego, aby zdążyć z drukiem przed świętami, sprawiła, że w grudniu macie możliwość nawiedzenia pani kioskarki czy Empiku dwa razy

Internet kłamie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...