Skocz do zawartości

PSX Extreme 281 + Kalendarz Gracza 2021


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.12.2020 o 20:42, Plugawy napisał:

Pe już dawno się skonczyło. Był czas jak trzeba było wskoczyć w YT i stworzyć coś pokroju TVgry, ale już za późno na to.

Co racja, to racja. Ja obecnie kupuję Extreme/Action/Pixel z szacunku do prasy i sentymentu. Chociaż mało co tam czytam, w zasadzie retro i felietony. Recki omijam, te oglądam na YT gdzie w 20 minut autor przedstawi mi dużo więcej infosów, a grę zobaczę w ruchu, nie na screenach. Cieszę się, że przeżyłem wiele fajnych chwil z PSXE gdy było w (moim zdaniem) piku, czyli numery od 30 do 100. Co ma początek, musi mieć i koniec (oprócz półprostej).

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.12.2020 o 19:30, LeifErikson napisał:

Prenumerata czy kiosk, kiosk czy prenumerata... A wybór jest prosty - prenumerata ORAZ kiosk, jeśli dostawa się spóźnia. :) Co to jest ta stówka na rok czy dycha na miesiąc w obecnych czasach? 

 

A tak w ogóle, to nie mysleliscie o zmianie drukarni? Z tego co zauważyłem na forum, to ten wątek pojawia się dość często, gdy zdarzają się jakies problemy z wysyłkami, dostawami, terminami...

Tak, właśnie kwestię zmiany drukarni będę chciał poruszyć na najbliższym spotkaniu z naszym wydawcą, bo dwa miesiące z rzędu były opóźnienia z drukiem, wysyłką prenumerat i ogólnie bałaganem. Ja rozumiem, że teraz ciężkie czasy i COVID jednak obecny numer miał się pierwotnie pojawić przed Świętami a trafia do sprzedaży 4 stycznia. To już nie jest małe opóźnienie. 

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Już pal sześć z PP, ale rozważenie jakiejś innej opcji dostawy (niech będzie to nawet premium i dodatkowo płatne przy zamawianiu prenumeraty) szmatławca to również coś, nad czym warto się zastanowić. Osobiście dopłaciłbym ile trzeba, żeby tylko nie czekać tydzień od premiery kioskowej (i prawie dwa od momentu dostania PDFa) na to, aż dojdzie mi jakaś przesyłka marketingowa czy jak to tam się ładnie teraz nazywa.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile taki wydawca ma z prenumeraty więcej, niż ze zwykłego kolportażu? Strzelam ze dobre 30 %. I w czasach kiedy prenumerata powinna być dla was priorytetem, macie to wszystko gdzieś, bo sygnały że działa to kiepsko są od dawna. Jaki problem dać priorytet, jak ludzie piszą, że za to zapłacą? Pomijam, ze z pozycji wydawcy można by to wynegocjować z dystrybutorem w cenie. Obyście padli i głupie ryje sobie rozbili, albo chociaż to drugie.

Ps

tak nadal prenumerata nie dotarła.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, MichAelis napisał:

I w czasach kiedy prenumerata powinna być dla was priorytetem, macie to wszystko gdzieś, bo sygnały że działa to kiepsko są od dawna

 

Też mnie smuci to januszowe podejście do biznesu. Co chwile płacz, że prasa umiera, że robią za półdarmo i mieszkają w kawalerkach z rodziną, żeby nam zrobić gazetke o grach, ale żeby utrzymać przy sobie starych czytelników robiąc im dobrze dostarczając prenumeratę na czas to nieeee. No panowie, sytuacja sama się nie zmieni, więc jak nie ma dziś co liczyć na nowych czytelników, to chociaż nie zniechęcajcie nas, starych, którzy są z pismem często dłużej, niż połowa redakcji :v 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, number_nine napisał:

Co chwile płacz, że prasa umiera, że robią za półdarmo i mieszkają w kawalerkach z rodziną, żeby nam zrobić gazetke o grach, ale żeby utrzymać przy sobie starych czytelników robiąc im dobrze dostarczając prenumeratę na czas to nieeee.

 

Od kiedy w prenumeracie masz rok szmatlawca i pixela za 180zl to chyba naprawde robia to pro bono.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Od kiedy w prenumeracie masz rok szmatlawca i pixela za 180zl to chyba naprawde robia to pro bono.

Płacę to wymagam, trochę po Januszowemu. Ale gdybym był uzależniony od papieru (pdf rulez) to może też bym się wpieniał. 

Dobra a jeszcze czy mogę wykupić prenumeratę w tej chwili bo jeszcze z tego miesiąca nie ma pixela a nie chcę być miesiąc w plecy? Czy zaczekać prewencyjnie, bo system nie wykryje, że chcę przedłużyć? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...