Skocz do zawartości

PSX Extreme 281 + Kalendarz Gracza 2021


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2021 o 13:22, number_nine napisał:

 

ja to w ogóle nie pamiętam czy ona podczas całej "kariery" w pe napisała coś więcej poza tym, że xbox, gearsy i kolodjuty 

Ależ sucharek, aż nie mogłam sobie odmówić odpowiedzi:) 

 

Cofnij się szanowny numerze dziewięć o jakąś dekadę w numerach PSXa. Napewno znajdziesz coś mojego autorstwa, co nie dotyczy jedynie gearsów i kolodjuty. 

 

Pozdrowienia:*

Odnośnik do komentarza

HIV z tą wyimaginowaną pandemią to tak na serio czy to jakiś test na spostrzegawczość, czy na pewno czytelnicy czytają magazyn? Wiele rozumiem, ale folii w PE to się nie spodziewałem innej niż ta, w której przychodzi prenumerata.

 

Spoiler

image.thumb.png.42212d76d98038c7dc34442203ca1be0.png

 

A dwie strony dalej Roger żegna kolegę, który odszedł na COVID.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

HIV z tą wyimaginowaną pandemią to tak na serio czy to jakiś test na spostrzegawczość, czy na pewno czytelnicy czytają magazyn? Wiele rozumiem, ale folii w PE to się nie spodziewałem innej niż ta, w której przychodzi prenumerata.

 

  Ukryj zawartość

image.thumb.png.42212d76d98038c7dc34442203ca1be0.png

 

A dwie strony dalej Roger żegna kolegę, który odszedł na COVID.

Ja to zrozumiałem w ten sposób, że teraz covid jest dobrym farmazonem, wymówką na niepowodzenie w czymkolwiek. 

Odnośnik do komentarza

A co do samego kalendarza na rok 2021 to jest ok, ale tą ku.we z wykrzywioną mordą z helblejda to mogliście sobie naprawdę darować.

Teraz będę musiał przykryć tą paskudną mordę jakimś innym obrazkiem bo przecież nie będę patrzył na tego szkaradnego ryja przez cały jebaniutki miesiąc. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Poczytałem trochę no i tak czysto subiektywnie, to w tym numerze wyjątkowo dużo materiału nie dla mnie. Cóż, bywa. Spropsuję jednak tekst o Pewexach, mimo, że to nie moje czasy, to taki typ twórczości dotyczącej oldschoolu zawsze spoko.

 

Jeszcze taka luźna refleksja dotycząca wypocin Zooltara (czy to koło HP, czy w Tetrykach): często mam wrażenie (a najświeższy tekst jest tego idealnym przykładem), że gość odnosi się do jakiejś dziwnej niszy i problemu, który istnieje tylko dla osób, które śledzą specyficzne źródła w internecie, i robi z tego jakiś "głos ludu". Co mam na myśli: Tadeusz trafił w swoich internetowych wojażach na jakieś forum czy grupkę na FB, gdzie ktoś się zesrał na jakiś temat, i robi z tego jakiś big deal, pisząc tekst o tym, jak to GRACZE MAJĄ PROBLEM z jakąś sprawą. Tymczasem przykładowo ja i 99% forumowiczów nawet nie wie, że w Fortnite pojawił się Kratos i dla kogoś to jest w ogóle problem xd. Wiem, może to mocno osobiste spojrzenie, no ale tak to widzę.

 

Co do kalendarza, to zawsze byłem przeciwnikiem i w sumie nadal uważam, że idealnie by było mieć wybór między PE z dodatkiem i bez (tak, ktoś mi już kiedyś wytłumaczył, dlaczego to jest nieopłacalne), ale jakoś od poprzedniego egzemplarza zacząłem się do niego przekonywać i wieszać na ścianie, także niech już będzie. Nawet zacząłem wyrabiać nawyk patrzenia na wiszący kalendarz zamiast klikania na PC, żeby rzucić okiem, jaki mam dzień.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kuba Sobek w 281# numerze opisujesz film z 1962 roku, jak dla mnie super pomysł. W czasach siedzenia w domu (w weekendy tnadrabiam zaległe seriale/filmy), może warto czasem przypomnieć jakiś hit, czy niekoniecznie hit, ale coś, co warto obejrzeć? Albo nawet w dziale Retro pół strony na dział "Klasyki z VHSa"? :) Sporo filmów nie wyszło na DVD, czy BR, a Ty jako dzieciak którego rodzice prowadzili wypożyczalnie kaset, może masz w głowie kilka takich klasyków :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny artykuł Konsoli ta o Gunpli. Trochę się podjarałem i postanowiłem sobie kupić figurkę na próbę czy się wkręcę w temat. Artykuł był na tyle ciekawy, że wolałbym zastąpić kącik komiksów na dział z modelami z postaciami z gier lub anime lub podobnymi ewentualnie, żeby taki kącik dorzucić. @Roger czy to jest możliwe czy raczej nie wpisuje się w wizję szmatławca?

Odnośnik do komentarza

Kazdy chce cos innego. Ja bym sie pozbyl dzialu filmowego w pierwszej kolejnosci w zamian na recenzje jakiejs gierki "retro" z 8 lub 16 bitowcow.

Ps sam ogrywam jakies stare gierki co jakis czas. Teraz gram z gog.com w beneath a steel sky (za darmo) i kajko i kokosz (jakies grosze) ogram z opisem z secret service jak za dawnych lat. Teraz zabieram sie za Indiana Jones fate of atlantis i hom&m 2.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...