Skocz do zawartości

Figurki kolekcjonerskie


starfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

20211106_054554.thumb.jpg.54d0f2a7394273ae9b2712032021bdf8.jpg

 

Na mordoksiążce wyświetliła mi się ostatnio reklama kilku figurek w skali 1:4. No to z ciekawości zajrzałem ma ebay, po ile latają..

 

20211106_054616.thumb.jpg.d1ecdd1bad5102fa795ca74500dbd0a1.jpg

 

Ta powyżej za jakies 1350£ co jest ceną absurdalną, nawet limitowaną edycję w skali 1:4. To śmieszne, bo nawet moja limitowana Honey Trap Whisper nie osiąga obecnie takich cen na aukcjach.

 

20211106_054519.thumb.jpg.4f206e76b5c6b08918f0857716804768.jpg

 

Ta z kolei za "jedyne" 700£ co jest ceną w miarę do przełknięcia dla fantastycznych kolekcjonerów. 

Ja jednak odpuszczam, popatrzę, pośmieję się z licytujących bo nadal rozwijam swoją kolekcję DB, szukam jakiegoś fajnego Vegety i Buu więc na kolejne panie nie ma w gablocie już miejsca.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Niedrogi Pyramid Head z serii Pop Up Parade od Good Smile się szykuje - Silent Hill Pyramid Head Pop Up Parade Figure Carries Its Knife (siliconera.com)

 

silent-hill-2-pyramid-head-pop-up-parade

 

Pop Up Parade są niezłej jakości z dużą ilością detali, ale nigdy nie podobały mi się w nich mordy postaci. W tym przypadku nie ma tego problemu. ;)

 

190zł w Dystrykt Zero - Figurka Silent Hill 2 Pop Up Parade - Red Pyramid Thing (dystryktzero.pl)

 

Gdyby taką figurkę wrzucili do kolekcjonerki SH2 Remake, to nie zdziwiłbym się gdyby życzyliby sobie tysiaka lub więcej. ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2023 o 11:46, Suavek napisał:

Niedrogi Pyramid Head z serii Pop Up Parade od Good Smile się szykuje - Silent Hill Pyramid Head Pop Up Parade Figure Carries Its Knife (siliconera.com)

 

silent-hill-2-pyramid-head-pop-up-parade

 

Pop Up Parade są niezłej jakości z dużą ilością detali, ale nigdy nie podobały mi się w nich mordy postaci. W tym przypadku nie ma tego problemu. ;)

 

190zł w Dystrykt Zero - Figurka Silent Hill 2 Pop Up Parade - Red Pyramid Thing (dystryktzero.pl)

 

Gdyby taką figurkę wrzucili do kolekcjonerki SH2 Remake, to nie zdziwiłbym się gdyby życzyliby sobie tysiaka lub więcej. ;)


Z Figmy, Bubblehead Nurse i PH fajniejsze IMO.

Natknąłem się ostatnio na gościa na fejsie, który sobie drukuje elementy figurek i sobie maluje. No jak zobaczyłem tę Malenię z Eldena to :notbad:
 

image (18).png

image (17).png

image (16).png

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Prawdopodobnie będzie to pierwsza statua/figurka/rzeźba z gadżetów dla fanów popkultury, jaką będę miał od dłuższego, dłuższego czasu w swojej kolekcji (starą, niestety, już wyprzedałem, więc tak naprawdę zaczynam ,,figurkowanie" od nowa xD) tym bardziej z tematyki superbohaterskiej. ,,Kułaaaa mać" powiem tak: "Batman Ninja (2018)" to jedno z moich ,,guilty pleasure" filmów animowanych, adaptujących treści komiksowe. Mroczny Rycerz i Joker w feudalnej Japonii, ich bardzo ostre, agresywne, wręcz spiczaste kontury sylwetek i specyficzna barwa teł, która im towarzyszy (wypisz wymaluj: stylizacja jak w anime). Plus japoński dubbing. Lepiej cringe'owo nie będzie! Ha! xD! W końcu popkultura musi wzbudzać kontrowersje. Czyż nie?

 

Stylówa Jokera to chyba właśnie ta ,,najcudowniej najgorsza" w tym anime rzecz/element. Tak na dobrą sprawę taki ,,śmieszek" Joker, to jedna z najciekawszych figurek do kolekcji. :) Zdjęcie przedstawia jedną z możliwych wariacji gadżetu - niekoniecznie musi to być ta firma.

 

 

 

Screenshot_2023-11-06-17-56-26-28_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.thumb.jpg.0ae1749688ba9a7ebb742da28a77e7dc.jpg

Edytowane przez JaskinieTerrigenoweMarvela
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

IMG-3925.jpg
Wczoraj Figmowy DS wylądował. Sprawia wrażenie dość delikatnego. Ma mnóstwo punktów i żeby go odpowiednio wypozować potrzeba mnóstwo czasu. Dużo akcesoriów, które z kolei posiadają sporo upierdliwych rozłączanych elementów jak np tarcze, których „rączki” się rozłączają i w dodatku składają się jeszcze z trzech części. 4 pary dłoni, dwie tarcze, 4 miecze, 2 pochwy na miecze. Sama figurka dość standardowych rozmiarów. Niestety, bez standa ciężko jest jej ustać. 
IMG-3927.jpg

Takie trochę poglądowe zdjęcie z Mafexami i Deadpoolem 2 z SH Figuguarts. Doomguy z Figmy już się nie zmieścił na zdjęciu.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
IMG-3925.jpg
Wczoraj Figmowy DS wylądował. Sprawia wrażenie dość delikatnego. Ma mnóstwo punktów i żeby go odpowiednio wypozować potrzeba mnóstwo czasu. Dużo akcesoriów, które z kolei posiadają sporo upierdliwych rozłączanych elementów jak np tarcze, których „rączki” się rozłączają i w dodatku składają się jeszcze z trzech części. 4 pary dłoni, dwie tarcze, 4 miecze, 2 pochwy na miecze. Sama figurka dość standardowych rozmiarów. Niestety, bez standa ciężko jest jej ustać. 
IMG-3927.jpg
Takie trochę poglądowe zdjęcie z Mafexami i Deadpoolem 2 z SH Figuguarts. Doomguy z Figmy już się nie zmieścił na zdjęciu.

Czemu tarcza do góry nogami ?
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...