Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie że to "tylko bonus", to bardzo naiwne tłumaczenie M$ który decyduje się na płatny wcześniejszy dostęp. 

 

Ja obawiam się jednak, że wydawcy mogą powoli przesuwać granice, by jak najbardziej wydoić graczy. Dzisiaj to moze być tylko kilka dni, ale kto wie jak takie "bonusy" będą wyglądać w przyszłości?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, 20inchDT napisał:

Jednak mocno przekonujący jest ten "bonus" ;)

I tak bym kupił dodatki i pełna wersję prędzej czy poźniej wiec w sumie nic nie trace a decydujące były sprawy osobisto zdrowotne chce sie nagrać na wszelki wypadek jak dobrze akurat sie czuje pierwszy raz od czerwca.(SM/Neuroborelioza to kuhrwy niepolecam). 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

A ch#j, mimo że wciąż w FH2 mam sporo do zrobienia, FH3 ledwo ruszone, a FH4 dopiero dziś odpaliłem, żeby mieć komplet "okładkowych" furek w najnowszej części (tak, Motorsporty też odpalone) to wybuliłem te 179,10 na naszym MS Store (a niech Czaruś ma, może Philowi na napisy chociaż styknie do jakiejś gierki) i dziś gram moim łysolem "He/Him" :fsg:
Odpaliłem najpierw w trybie Quality, ale już sam początek to jakiś pokaz slajdów (a gdzieś czytałem, że jest tak płynnie, że ciężko wybrać:dafuq:), więc reset i wybór jedynej słusznej opcji - Performance.
Obraz zrobił się ostrzejszy, wszystko jest wyraźniejsze, bardziej responsywne, no i tego pop-upu póki co nie zauważam za bardzo (widzę pop-in na drzewach tylko).
Ale może faktycznie za mało po bezdrożach jeździłem i tam dopiero mnie kaktusy zaskoczą.
Tak czy siak wygląda to jak żyćko :banderas:
4daf7ffe-a984-4040-b0db-3acf4a674bc8.thumb.png.db3ac9b540c57bbc0113136fce91ec44.png

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Wredny napisał:

A ch#j, mimo że wciąż w FH2 mam sporo do zrobienia, FH3 ledwo ruszone, a FH4 dopiero dziś odpaliłem, żeby mieć komplet "okładkowych" furek w najnowszej części (tak, Motorsporty też odpalone) to wybuliłem te 179,10 na naszym MS Store (a niech Czaruś ma, może Philowi na napisy chociaż styknie do jakiejś gierki) i dziś gram moim łysolem "He/Him" :fsg:
Odpaliłem najpierw w trybie Quality, ale już sam początek to jakiś pokaz slajdów (a gdzieś czytałem, że jest tak płynnie, że ciężko wybrać:dafuq:), więc reset i wybór jedynej słusznej opcji - Performance.
Obraz zrobił się ostrzejszy, wszystko jest wyraźniejsze, bardziej responsywne, no i tego pop-upu póki co nie zauważam za bardzo (widzę pop-in na drzewach tylko).
Ale może faktycznie za mało po bezdrożach jeździłem i tam dopiero mnie kaktusy zaskoczą.
Tak czy siak wygląda to jak żyćko :banderas:
4daf7ffe-a984-4040-b0db-3acf4a674bc8.thumb.png.db3ac9b540c57bbc0113136fce91ec44.png

Bardzo dobrze, że nie grasz w poprzednie części, tylko od razu wskoczyłeś do Mehiko. 

Odnośnik do komentarza

I tak nie daje mi to spokoju i będzie wracane :sweat:
Nie lubię nie mieć kontekstu i np nie zauważać, że "o! to było w FH4", albo, że tego czy tamtego nie zmienili.
Albo chociaż model jazdy np.
Dobrze, że odpaliłem to FH4 na chwilę to przynajmniej już widzę, że początek FH5 jest baaardzo podobny, no i te motorki (swoją drogą strasznie głupi skrypt, dojeżdżałem na metę jako pierwszy, a gra i tak uznała, że wygrałem:reggie:).

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie kumam bólu dupy - przecież nikt nie zabrania zapłacić więcej, żeby sobie wcześniej pograć.
Premiera jest 09.11. a do tego w Gamepassie, więc jak ktoś taką opcję wybrał to niech grzecznie czeka.
Sam miałem tak zrobić i w sumie nawet nie kupiłem tego Premium dla wcześniejszego dostępu, ale dla wszystkich dodatków i żeby być z gierką na bieżąco.
Dla mnie faktycznie możliwość zagrania wcześniej to tylko miły bonus, bo mam takie zaległości w serii (plus miałem plan pograć w HALO 3 w ten weekend), że naprawdę nie potrzebuję tego Early Access.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, MYSZa7 napisał:

Ten wcześniejszy dostęp to tylko mały i miły dodatek, głównym daniem są... dodatki, które później osobno wyszłyby znacznie drożej.

No właśnie!  I tak każdy je łyknie, bo zawsze są świetne. Ok Lego bylo zrobione trochę po jajach, ale i tak warto w nie zagrać. 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

Nie lubię nie mieć kontekstu i np nie zauważać, że "o! to było w FH4", albo, że tego czy tamtego nie zmienili.

 

Trochę bez sensu, jest wiele serii które ciągną się od lat 80, mają już dwucyfrową liczbę w tytule i też tak będziesz robił jak się okaże ,że nowa część np. Dragon Quest jest grą dziesięciolecia i w guście zachodniego odbiorcy? Coś mnie ominęło to się mówi trudno i leci z najnowszą częścią. Zwłaszcza ,że FH nie są powiązane fabularnie. Trochę przez takie podejście twórcy też odchodzą od numeracji swoich serii albo robią reset marki. 

 

Co do małej afery z wcześniejszym dostępem, nawet jak to się stanie standardem to czy jest coś w tym złego? Budżet gierki musi się zwrócić tak samo jak korpo chce na tym zarobić. Dzięki takiej praktyce w abonamencie można mieć nowe gierki za 50 zł miesięcznie zamiast płacić 350 zł day one. Jeśli dzięki temu utrzymają cenę abonamentu i wydawanie nowych gierek w ten sposób to ja nie widzę problemu. 

Odnośnik do komentarza

Odkąd mam Gamepass to kupiłem tylko 3 gry w pudełku i 3 cyfry po znacznej obniżce. Teraz skusiłem się na Premium Pack za pełną, polską cenę bo ekipa wykonała świetną robotę i warto ich dodatkowo wesprzeć, szczególnie, że podstawkę będę miał w GP i nie wydam na nią złotówki. Early Access nie był głównym faktorem decydującym o zakupie, bo miałem tylko wczoraj kilka godzin na pogranie (weekend jestem out), więc tak czy siak wrócę w poniedziałek do Meksyku. Warto po prostu zapłacić, dać zarobić i mieć zapewnione wszystkie dodatki, które zapewne warte będą tej ceny. Poprzedniczkę ogrywałem gołą z GP i jednak trochę kontentu brakowało.

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tryb Quality na XSS jednak robi wrażenie większą ostrością obrazu, szczegółowością i liczbą detali, odbiciami itd. Do tego stopnia, że przez ostatnie 2 godziny "męczyłem się" z 30 fpsami. :nosacz3:

 

W ogóle oświetlenie w tej grze robi fantastyczne wrażenie. O każdej porze dnia można uchwycić odpowiednio realistyczny kadr.

 

aiq8XnP.jpg

Rhx5YkV.jpg

5mefI5u.jpg

  • Plusik 4
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bigby napisał:

Tryb Quality na XSS jednak robi wrażenie większą ostrością obrazu, szczegółowością i liczbą detali, odbiciami itd. Do tego stopnia, że przez ostatnie 2 godziny "męczyłem się" z 30 fpsami. 

Tryb Quality z XSS to taki preformance z XSX?

 

8 godzin temu, Hubert249 napisał:

No właśnie!  I tak każdy je łyknie, bo zawsze są świetne. Ok Lego bylo zrobione trochę po jajach, ale i tak warto w nie zagrać. 

 

Co zrobisz. Przecież typ zapłacił 300 zł za 3 lat onion game pass i jeszcze ma mieć gry później niż ci co płacą!? CHORE PRAKTYKI CWANYCH KORPO.

 

Edytka:

nożyce jak się odezwały:banderas:

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...