Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

4 odpuściłem, bo setting chuujowy, nie czułem tam w ogóle żadnego funu i kompletnie nie ciągnęło mnie do grania, ale w 5 klimat aż wylewa się z ekranu. Idealne ciepelko na chłodne i zimowe wieczory. Wymasteruje Cuszime, wydadzą jakieś pacze i lecimy do Mexico City :asax:

 

PS. Chyba nikt się nie wypowiadał w kwestii stacji radiowych. Kawałki dają radę? 

Odnośnik do komentarza
4 odpuściłem, bo setting chuujowy, nie czułem tam w ogóle żadnego funu i kompletnie nie ciągnęło mnie do grania, ale w 5 klimat aż wylewa się z ekranu. Idealne ciepelko na chłodne i zimowe wieczory. Wymasteruje Cuszime, wydadzą jakieś pacze i lecimy do Mexico City :asax:
 
PS. Chyba nikt się nie wypowiadał w kwestii stacji radiowych. Kawałki dają radę? 
Dają... Jak usłyszałem Beastie Boys to mnie kupili
Odnośnik do komentarza

Jest jakis sposob by na mapie rozpoznac, ktore wydarzenie/wyscig bylo do zrobienia jako czesc fabuly? Wybralem te srodkowe ze Street Racing, ale po drodze jakis event wyskoczyl to mysle, jak juz tu jestem...No i teraz odznaczylo mi ten, ktory wczesniej mialem wybrany i za kija, o nie pamietam, ktory to byl.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, zloto napisał:

 

Przecież 4k to ponad 8 mionów pixeli, a 1440 to nieco ponad 3,5 miliona. Różnica jest gigantyczna. Między 4k, a 1440p jest większa różnica niż między 1440p, a 1080p.

Na papierze i dla obciążania sprzętu może tak, ale na TV 65 cali z 2,5m to dla mnie bardzo mała różnica. Zdecydowanie wolę lepsze efekty, szczegółowość, RT czy 60 ks w 1440p , niż cięcia w grafice czy nie daj Boże w klatkarzu, ale w pełnym, mitycznym 4k. 

Odnośnik do komentarza

Aż dziwne, że nie pokusili się o tryb performance na XOX. Dali by właśnie niższą rozdziałkę, 60 klatek i może fajnie by to hulało bez straty na detalach w grafice (mocno PeCetowe te wszystkie rozważania ostatnio ;]) Może z czasem w patchu dodadzą taką opcję, no kto wie. Teraz to trzeba ludzi do Seriesów jakoś zachęcić :).

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, balon napisał:

Na papierze i dla obciążania sprzętu może tak, ale na TV 65 cali z 2,5m to dla mnie bardzo mała różnica. Zdecydowanie wolę lepsze efekty, szczegółowość, RT czy 60 ks w 1440p , niż cięcia w grafice czy nie daj Boże w klatkarzu, ale w pełnym, mitycznym 4k. 

 

To już zależy dla kogo. Na OLED dla mnie różnica między natywnym a podciągniemy 4K jest wyraźnie zauważalna.

 

Swoją drogą, od których ustawień PC-towych zaczyna się quality z Seriesów? :rayos: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...