Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, UberAdi napisał:

Jest opcja z farmieniem Super Wheelspinów jak ktoś chce sobie przyspieszyć zdobycie pieniędzy na domy albo jakieś auta 

1. Kupujemy Willys Jeep za 40k

2. Wbijamy mu 5 skill pointów car mastery żeby dostać super wheelspina

3. Sprzedajemy Willys Jeep

4. Powtarzamy

I jeszcze ze sprzedanych aut refundują nam skill pointy :kaz:

Myk działa jeszcze z Suprą GR, tylko kosztuje 50 czy 55. Obstawiam też, że Suprę łatwiej potem sprzedać (i drożej).

Jak ktoś korzysta, moim zdaniem powinien sprzedać lub usunąć auto z garażu, a nie dawać w prezencie, bo przez to fajny w zamyśle system jest zrujnowany i opiera się w 90% o gówniane Jeepy z wykorzystanym perkiem.

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Qra said:

 

Jak ktoś korzysta, moim zdaniem powinien sprzedać lub usunąć auto z garażu, a nie dawać w prezencie, bo przez to fajny w zamyśle system jest zrujnowany i opiera się w 90% o gówniane Jeepy z wykorzystanym perkiem.

Ale panie kolego, spokojnie tutaj. Ten jeep w A klasie to jeden z lepszych pojazdow na wszelakie terenowe trasy.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Emet napisał:

A jak to jest z sezonami /porami roku? Słyszałem tylko coś o sezonie deszczowym... 

No ja słyszałem, że każdy biom ma mieć różne i odpowiednio pasujące do wyglądu pór roku w Meksyku. Raczej na to co w FH4 bym nie liczył. Zresztą chyba jeszcze nie miałem takiego nawet wyścigu w lasach deszczowych jak w FH3.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Emet napisał:

A jak to jest z sezonami /porami roku? Słyszałem tylko coś o sezonie deszczowym... 

No w Meksyku masz w zasadzie dwie pory roku. Suchą która panuje przez większość roku i deszczową która trwa z dwa miesiące. Oczywiście tam są też różnice w zależności od rejonu no ale zimy, wiosny czy jesieni w naszym rozumowaniu tutaj nie uświadczysz. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Te randomowe zatrzymania samochodów to zostaną naprawione czy to jakiś „ficzer” giereczka w trybie quality to samo życie :banderas: Jednak grami w trybie performance bo tak jednak lepiej. Na komputerze to musi być sztos w maksymalnych detalach i klatkarzu.

 

gram w sumie na padzie i bardziej traktuje jak arcade niż symulator. Zreszta i tak zawodowo pokonuje km wiec mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, El Loco Chocko napisał:

Widzi ktos opcje jak wylaczyc mikrofony innych ludzi w online? No nie da sie grac. Drace ryje dzieciaki, jakies kurwa odkurzacze czy suszarki obok, psy i inne uje muje ;/

Da się ale trzeba to zrobić na około i trochę yebania jest z tym. Samej opcji w grze niestety nie ma.

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Rozi said:

Niech wydają patcha, bo w ciągu ostatnich dwóch dni, wywaliło mi grę z 5 razy. O serwerach i rozłączaniu nie wspominam, bo to jest kurwa dramat.

Wczoraj też mi wywaliło, akurat wczytywałem ostatni wyścig z serii open, a wygrałem 3/4 wcześniejsze. Przez chwilę chciałem rzucić padem.

 

Co do exploita z Willysem, to z mojego punktu widzenia jest mało szkodliwy, po prostu gracze kupią sobie więcej aut i odblokują więcej rzeczy, inni nie tracą. Fix jest prosty, niech przypiszą perki do modelu zamiast do egzemplarza i po problemie, nawet będzie bardziej logicznie imo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...