Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2021 o 16:30, Michał102 napisał:

Padał Wam w tej grze kiedyś deszcz? Zmienne warunki atmosferyczne wydają mi się w piątce mocno zdowngorodowane. Czasem wjeżdżam tylko w obszar gdzie wcześniej padało i droga jest mokra, ale z nieba kapie na kamerę raptem kilka kropelek. 

Oczywiście nie liczę oskryptowanych "misji" czy wyścigów z odgórnie ustaloną pogodą. 


Mi w poprzednim sezonie udało się wjechać w burzę tropikalną w free roam. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2021 o 00:56, Qra napisał:

Mam pytanie niezwiązane z samą grą, a raczej z jakimiś ustawieniami.
Gram na PC. Ustawiłem wszystko na ultra (90 klatek :fsg:), ale widoczne są poziome paski na całym ekranie, szczególnie rzucają się w oczy na jezdni (jak na zdjęciu przed samochodem). Orientuje się ktoś z czego to wynika i jak się tego pozbyć?

 

e: paski są tylko w górnej części ekranu, przed samochodem

 

paski.jpg

Udało Ci sie to ogarnać ? mam to samo i to na kazdych ustawieniach od ekstremalnych po niskie. Niesamowicie mnie to irytuje.

Odnośnik do komentarza

Ten trial to jest niezle rakowisko w tym tygodniu. Ludzie wbijaja  z X klasa, ktorej nie potrafia ogarnac nawet na prostej. Do tego te ameby nie czaja ze inni gracze sa w tej SAMEJ druzynie. Dwie trasy, ktore do tej pory mialem szanse przejechac, sa dosc techniczne. Sporo ciasnych zakretow i nie za wiele miejsca do wyprzedzania. Ale notorycznie mnie ktos spycha, albo laduje mi sie w dupe przy pierwszym ostrym zakrecie. 

 

Serio, jak ktos nie ogarnia X albo S2, niech wezmie wolniejszy samochod. AI i tak dpasuje przeciwnika. I poki ktos jest w stanie pokonac swojego rywala, to sie przyklada do ogolnego rachunku. Bede probowal dalej, ale nie wyglada to najlepiej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Proste pytanie, pamiętam, że jak zaczynałem przygodę to była lista z samochodami, które miały być rozdawane w określonych dniach - był kalendarz. Gdzie jest ta opcja? Gdy wybieram w sklepie opcje Przepustka Sezonowa to otwiera mi się informacja o car passie. Mam wykupione dodatki premium oczywiście.

 

IMG_20211126_120723.jpg

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

Ten trial to jest niezle rakowisko w tym tygodniu. Ludzie wbijaja  z X klasa, ktorej nie potrafia ogarnac nawet na prostej. Do tego te ameby nie czaja ze inni gracze sa w tej SAMEJ druzynie. Dwie trasy, ktore do tej pory mialem szanse przejechac, sa dosc techniczne. Sporo ciasnych zakretow i nie za wiele miejsca do wyprzedzania. Ale notorycznie mnie ktos spycha, albo laduje mi sie w dupe przy pierwszym ostrym zakrecie. 

 

Serio, jak ktos nie ogarnia X albo S2, niech wezmie wolniejszy samochod. AI i tak dpasuje przeciwnika. I poki ktos jest w stanie pokonac swojego rywala, to sie przyklada do ogolnego rachunku. Bede probowal dalej, ale nie wyglada to najlepiej.

 

To samo, męczyliśmy się z amebami wczoraj wieczorem. Dopiero trzecie podejście się udało, dograło jakiś bardziej ogarniętych ludzi którzy nie wjeżdżają w duże i nie spychają.

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, Faka said:

Wyjebać w pizdu kurwa ten horizon arcade z playlisty, zrobienie tego to graniczy się z cudem, gdzie w porównaniu do 4-ki robiło się to spoko, bo i graczy więcej było, a tutaj? Chuj, tam, każdy struga bobra.

Nie wiem czy naliczanie punktów nie jest zjebane, dzis driftowalismy w 5 aut i ja sam nabilem ponad polowe punktów, a i tak nie wygraliśmy. To samo było przy skokach. Ehh takie czasy, ze wypuszcza sie totalnie zabugowane gry i potem mysli jak to polatać. 

 

Co do Subaru to fakt, straszny kasztan ten model, aż sie przykro patrzy na ten przypicowany model rodem z pierwszego Horizona

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Dud.ek said:

Z trialem też dowalili, jak sie weźmie samochód na X999 to odpalają na początku tak, że max można dojechać w okolicach 3 miejsca. Znowu jak wziąłem S2 to ktoś z niebieskich zawsze miał X999 i na starcie to samo.

Ale da się, tylko trzeba trafić na ogarniętych typów. Przed chwilą wbiłem. Pierwszy wyścig przegraliśmy, w drugim gościu dał radę i dojechał pierwszy, ja trzeci, w ostatnim wyścigu ja drugi, on chyba trzeci albo czwarty, bo rozwalił się przed metą. Inni dwaj nie byli ostatni, reszta wyszła. I polecam auto z AWD, nawet po konwersji, bo bez tego trudno o dobry start.

 

Senna z AWD, skrzynia 7 biegów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MaZZeo napisał:

 

To samo, męczyliśmy się z amebami wczoraj wieczorem. Dopiero trzecie podejście się udało, dograło jakiś bardziej ogarniętych ludzi którzy nie wjeżdżają w duże i nie spychają.

 

Ja pierdole jaki to jest rak xD Ja Trial zrobilem za pierwszym razem ale mieliśmy ogólnie trzy osoby w drużynie po pierwszym wyścigu bo wyszli i jeden był AFK wiec super, pocisnąłem wszystkie boty i drugi typek też nie był jakiś chujowy ale to jak spychają cię typy z twojej druzyny to xd Multi w tej grze to też taki rak, że ja pierdole. Zaorać. 

Odnośnik do komentarza

No ludzie nie kumaja jak ten tryb dziala. Ja powoli mam juz dosc. Jak sie gra laduje i widze na ekranie 4x Senna w klasie X to juz wiem ze pozamiatane. Wczoraj probowalem po pracy i jechalem S2 ferrari Fxxt. Za kazdym razem bylem w stanie wyprzedzic swojego rywala, po to tylko zeby te nietryby w X klasie wbily mi sie w tylek i wylatywalem za trase, albo w bande. Dzisiaj bede probowal z A klasa, ale nie licze na powodzenie.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Faka napisał:

Wyjebać w pizdu kurwa ten horizon arcade z playlisty, zrobienie tego to graniczy się z cudem, gdzie w porównaniu do 4-ki robiło się to spoko, bo i graczy więcej było, a tutaj? Chuj, tam, każdy struga bobra.

Nie chodzi o liczbę graczy. W czwórce  Horizon Arcade pojawiał się jako jeden event na mapie i to co godzinę. Teraz nie dość, że są dwa jednocześnie to jeszcze kij wie w jakich odstępach czasowych.

 

Panowie może się ugadamy większą grupą w konwoju i porobimy te Horizon Arcade?

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście ten trial to jest dramat. Ja słabo ogarniam szybkie auta i ogólnie średnio-słaby w tą gierkę jestem. Ale jak ja zajmuje 3-4 miejsce i jestem najlepszy z losowych ziomków to coś jest nie tak. Aż szczypie.

 

Edit: I wbiłem. Ekipa lepszą ode mnie i poszło bez problemu.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Odnośnie tego triala to fakt taki upierdliwy już pal licho graczy bo wiadomo różni się trafiają, ale w tym konkretnym nawet drużyna przeciwna czyli drivatary tez potrafią odjebać i to zdrowo, najlepiej jak by była opcja bycia przeźroczystym przynajmniej początek każdego wyścigu można by się urwać i już jechać potem swoje. Co do tych arcadów to po prostu powinno dostosowywać wynik grupy do ilości biorącej udział w danym zadaniu  a nie odrazu ustawione na maksymalną ilość graczy, bo co z tego że mogę sam zrobić wynik driftu powiedzmy 2 000 000 jak po jego zrobieniu zostaje mi minuta na następne zadanie i wiadomo że skoro tam wynik też jest pod max graczy to nie ma się najmniejszych szans. Po prostu gra powinna dostosowywać wyniki do ilości graczy wiadomo jak jest tylko jeden to w sumie nie ma to sensu ale już jak jest dwóch to można coś podziałać.

Odnośnik do komentarza

Po prostu przede wszystkim, to powinni te triale ogarnąć tak, żeby nie było spierdolonych driveavatarów. Tylko tyle i aż tyle. Ta gra jest zbugowana, horizon arcade spierdolone, nocne wyścigi spierdolone (zrobiłem dwa razy te wyścigi i chuja nie zaliczyło, a wszystkie wygrałem, 60 pkt naruchane tak, że można w guiness wylądować). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...