Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Ja ekspedycję i rozdział historii gram codziennie od przeszło tygodnie i nie chce zaliczyć.

 

Dodatkowo część tych zadań z zakładki wyróżnienie/accolades jest zepsuta. Strefy pomiarowe, znaki ostrzegawcze... Mimo spełnienia warunków NIE ZA-LI-CZA!

 

O arcade to już szkoda szczepić ryja. 

 

Edit:

 

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

A ja już drugi raz ląduję w pustym eliminatorze

 

 

Spoiler

655694279_Xbox28_11.202117_00_24.thumb.png.7df5b7cd9340dac3bffe837269e859f0.png

 

Rzekomo w tym okręgu miały być 23 samochody, okazało się, że mogły być bo zostałem wyzwany przez "powietrze", nie widziałem przeciwnika ani w grze i minimapie.

W finałowym wyścigu widziałem jedną kropkę z 12, gdzie nagle z 2 miejsca zrobiło się 9 xd 

Gram na xcloudzie więc nie sądzę że to problem mojego Internetu bo gra siedzi na serwerze Microsoftu

Odnośnik do komentarza

W ogóle kiedyś chce się przymierzyć do achievementa za eliminatora. Jest jakaś taktyka na to?

 

Bo nawet dochodzę do finałowej rundy i nie wiem jak się umiejscowić i od razu jestem ostatni. Już nie liczę tego, że to się powinno nazywać "nie-przyj'eb-w-drzewator".

 

Do jakiego auta w ogóle dążyć?

Odnośnik do komentarza

W sumie to loteria zwykła, czasem się przegrywa wyścig na etapie losowania mety, bo akurat oponent był skierowany totalnie na wprost a ty musisz wykręcać. To samo z ostatnim wyścigiem gdzie można po prostu mieć pecha i wylosować metę za plecami, a zwycięzca przypadkowo był skierowany w jej stronę na krawędzi obręczy.
Pomijam już tworzenie ghost sessions w eliminatorze w trakcie, bo akurat serwer horizona się zesrał i wywaliło synchronizacje przez co przegrywam wyścig widmo i ląduje na jakimś losowym miejscu.
 

Mi się przez te zjebane serwery odechciało zupełnie grać, bo sry ale szkoda mi czasu na grę której duża część opiera się na funkcjach online które działają w zależności od tego jak wiatr zawieje.
Horizon 4 działał elegancko i tutaj ewidentnie coś jest fundamentalnie zjebane w kodzie.

Co do chęci grania to ten Meksyk szczerze to posysa pałę różnorodnością w stosunku do uk, gdzie były normalne pory roku i jakoś to elegancko odświeżało mapę wizualnie, a tu ciągle jest to samo praktycznie :/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że trzeba dążyć do najlepszego pojazdu (poziom 10), a do tego potrzeba wygrać wcześniej kilka pojedynków. Jak najszybciej! Lądujemy, podnosimy pojazd (poziom 4-6) i szukamy prostej ofiary - najlepiej kogoś w Garbusie. To może dać nam sporą przewagę na start. My możemy być już na poziomie 6-7, a inni jeszcze na 1. 

Nie bać się pojedynków, nie czekać! Zdobyć najlepszy możliwy pojazd i ostatnie minuty nikt nie będzie z Wami się pojedynkować. 

Zostaje ustawienie przed ostatnim wyścigiem, trochę szczęścia potrzeba, ale często można wywnioskować w którą stronę trzeba ruszyć. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Też się zgadzam z powyższym, chociaż nie przepadam za tym trybem. Jak najwięcej się pojedynkować i starać się wbić auto na 10 przed finałem. Lepiej wtopić szybko jakiś pojedynek i grać od nowa, niż czaić się do finału, a potem wtopić przez zbyt wolne auto. Do tego przy pojedynkach szybko leci czas i fajniej polować na kolejne ofiary niż kombinować.

Odnośnik do komentarza

Jesli chodzi o elimnatora to juz kilka razy grałem z niewdzialnymi przeciwnkami. Co to taktyki to udało mi sie w koncu dosyć łatwo wygrać, ale tylko dlatego że wszyscy mieli dojebane terenówki a ja murcielago, korzystając z kawałków asfaltu i prostych wszyscy zostali daleko w tyle (nawet fakt że ja omijałem większe góry nie pozowlil im nadrobic tego że większośc czasu jechałem ponad 300km/h). Więc o ile terenówki sie dobrze sprawdzają w eliminacjach, to jednak szybkośc tez ma duże znaczenie na końcu. Dobrym patentem jest tez ruszenie na pale na przeciwległy koniec mapy jak tylko rozpocznie sie 30 sekundowe odliczanie - wiadomo to loteria, ale sporo graczy tak robi.

Odnośnik do komentarza

Niestety tak, średnio to nawet mniej niż 10, masakra przy 10 mln graczy. 

 

Nosz kurwa dziś prawie ukończyłem Arcade, w koncu sie trafila ekipa ok 10 osób, ale wymagania są tak chore, że i tak robiąc razem zabrakło nam ok 10 rozwalonych piniat w ostatniej rundzie... Tak jakby wymagania w ogóle nie skalowały się do ilości graczy. Do tego kolejne strefy (gralismy w rozwalke) oddalone były od siebie o 7-10km, bez sensu.

Ale przyznaje piniaty jako dystrybutory paliwa są urocze.

Odnośnik do komentarza

Ja te zawody arcade zaliczek tak, że przez Xboxa poszukuję grupy. Kilka rendomów (blisko 10) w konwoju i nie ma problemu ze skończeniem. Z samej gry to obecnie niewykonalne. 

 

17 minut temu, Bartg napisał:

Do tego kolejne strefy (gralismy w rozwalke) oddalone były od siebie o 7-10km, bez sensu.

Szybka podróż.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

Czy komuś się udało zrobić wesoły forzathon z Porsche 911?

 

trzy razy już zdjęcie zrobiłem i nie wchodzi mi…

 Najlepiej włączyć wyścig w nocy

 

Myślałem że to chodzi o zdjęcie w nocy a to coś chyba innego :)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Mi się udało zrobić, po raz pierwszy nie miałem żadnego problemu i zaliczyło mi od razu calosc. Za to czy będzie dalej zaliczone gdy znowu włączę konsolę, to tego już nie wiem. :pawel:

 

Co do banów to kojarzę, że ktoś miał tu rejestrację z hasłem pozdrawiającym naszą partię rządzącą. Miej się na baczności przyjacielu, nie znasz dnia ani godziny. :steamroller:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...