Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

z IGN:

 

Treasure Hunt: Blazing Thunder

As of this writing, this quest appears to be bugged. You need to get three stars at a Trailblazing event, but if you've already gotten three stars at each event, you won't be able to complete this. Hopefully, Playground Games fixes this soon. For finishing, you'll get three points for the Season Pass and 50,000 Credits.

 

ZAWSZE muszą coś spierdolić :facepalm:

i weź tu teraz rób playlistę na 100% pod achiva :whyyy:

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj robiłem to tygodniowe wyzwanie z nissanem i doszedłem do ostatniego etapu czyli wyścigów. Zrobiłem 2/4 bo już mi się nie chciało. Dzisiaj mysle dokończę sobie i co? Wyzwanie tak jakby się zresetowało że od początku trzeba całe robić. Na dodatek co chwila wywala serwery. Piękna gra

Odnośnik do komentarza

@czapa wczoraj to robiłem. przed ostatnimi wyścigami ulicznymi chciałem pomalować sobie auto żeby jakoś wyglądało. podczas teleportu do bazy mi się zawiesiło, forever loading. restart gry i przy okazji restart wszystkiego. doprawdy nie wiem kto w PG odpowiada za tę odsłonę forzuni ale chyba jakichś stażystów wzięli a ci bardziej ogarnięci coś innego robią. festiwal fakapów a nie festiwal horizon.

Odnośnik do komentarza

https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/4412467165843-FH5-Release-Notes-December-14th-2021-Hotfix-

 

Nic nie zostało naprawione. Oni mają w chuju że playlisty nie działają. Przecież to powinien być zwyczajny switch na produkcji żeby można było to szybko załatać. Dla mnie stan gry na premierę i miesiąc po niej to jest dramat. Ta gra nie powinna była wychodzić w listopadzie. W 4 grałem na premiere i było o wiele lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Ja zagrałem po prostu w wyścig horizon open i zaliczyło. Co do skarbu to ja już sobie darowałem, jutro kończy się chyba ta pora roku...trudno achievement za wszystkie "wyścigi" w sezonie jest dla mnie nie do zrobienia od 2 miesięcy xd oczywiście z winy dev

Wcześniej ostatniego dnia sezonu postanowili "naprawić" punktacje na liście sezonowej gdzie brakowało mi jednych mistrzostw :(

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...