Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

nie zapomnieli tylko to jest retro nostalgia upamiętniająca najlepszą odsłonę serii :D 

 

kurna oni to jednak muszą coś namieszać. niby coś tam poprawili, arkejdy elegancko można nawet samemu wbić ale loadingi bardziej popsute jak były. zawiesza na zapisywaniu tuningu, zawiesza na odbieraniu auta z domu aukcyjnego, niekończący się loading/zapisywanie. wczoraj wyjeżdżam z domu, muliło 3 razy dłużej niż zawsze ale w końcu wyjechałem, jestem na mapie i tyle. gra nie reagowała na jakikolwiek przycisk. jedyne co zostało to wyjść do dasha i zamknąć grę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, ASX said:

ryzen 5800x i rx570 8gb

 

karta graficzna to wąskie gardło tego układu, ale poluje od jakiegoś czasu na nową kartę graficzną.

 

Forza zawsze miała dobra optymalizacja, nawet jeszcze na 1660 Ti w FH4 wyciągałem 4K Ultra w 53-59fps

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Colin napisał:

nie zapomnieli tylko to jest retro nostalgia upamiętniająca najlepszą odsłonę serii :D 

 

kurna oni to jednak muszą coś namieszać. niby coś tam poprawili, arkejdy elegancko można nawet samemu wbić ale loadingi bardziej popsute jak były. zawiesza na zapisywaniu tuningu, zawiesza na odbieraniu auta z domu aukcyjnego, niekończący się loading/zapisywanie. wczoraj wyjeżdżam z domu, muliło 3 razy dłużej niż zawsze ale w końcu wyjechałem, jestem na mapie i tyle. gra nie reagowała na jakikolwiek przycisk. jedyne co zostało to wyjść do dasha i zamknąć grę :facepalm:

 

Mam takie same problemy, zjebane jest i tyle.

Odnośnik do komentarza

Punkty

Nabiłem prawie 13,000,000 skill points i otrzymałem za to... 10 punktów perków i 0 PD. Załamałem się.

 

Miał ktoś podobny przypadek?

Przy mniejszej liczbie punktów do 1, 2 000 000 do tej pory było ok. Nawet dzisiaj, a przy nabitej ostatnio wartości się wysypało - tą samą furą.

 

Odechciało mi się grać.

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Edytowane przez HornMantis
Odnośnik do komentarza

 

Ogólnie fajnie, że nowe fury, ale ile jeszcze potrzebujemy kolejnych Aventadorów i Huracanów? Ja wiem, że to łatwo zrobić i robota prawie żadna przy gotowym modelu auta, no ale kurwa. Z Car Passa Ferrarki najfajniejsze, bo kolejny Huracan (Evo) czy TT (RS) to meh. Do tego w sezonach znowu prawie same powtórki aut.

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, wojtas011 napisał:


 

 


Tak bo 10 to max, wiec co 500k powinieneś przerywać.
 

 

Poważnie? Przecież to wygląda jak jakiś bug. Jeżeli 10,000,000 to max to powinno mi nabić punktów PD i perków za 10,000,000 niezależnie od tego ile ponad tej wartości nabiłem.. a nawet nie wbiło 1PD + śmieszna ilość punktów perków. 

 

W FH4 było tak samo + gdzie taka informacja jest zaszyta? Tam nie próbowałem nabić tylu punktów. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, HornMantis napisał:

Poważnie? Przecież to wygląda jak jakiś bug. Jeżeli 10,000,000 to max to powinno mi nabić punktów PD i perków za 10,000,000 niezależnie od tego ile ponad tej wartości nabiłem.. a nawet nie wbiło 1PD + śmieszna ilość punktów perków. 

 

W FH4 było tak samo + gdzie taka informacja jest zaszyta? Tam nie próbowałem nabić tylu punktów. 

w 4 było tak samo 

Spoiler

image.png.7fed9eedc8abb834b4ba83347fb7bdce.png

plus maksymalna suma skill pointów to 999

Odnośnik do komentarza

Jedyny powod zeby krecic miliony to zeby skonczyc acolades i achivki. A tak to 100.000 x5 lub przy skill songs 50.000 x10 to jest wszystko co potrzeba. Najszybsza metoda poki co, jaka ja widzialem to jest od Don'a. 

 

 

Ja tak robie caly czas, bo odblokowuje wszystkie super spiny na autach.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MaiorZero napisał:

Sprawdziliście czy ten nowy patch naprawia grę?

Na pewno zmienia jednego achika, a mianowicie „Min, meet Max”. Wcześniej wystarczyło wygrać wszystkie mistrzostwa w Festival Playlist Series, teraz trzeba wygrać wszystko w serii, mistrzostwa, wyzwania itd. :reggie: Współczuje kto jeszcze nie odblokował, mi to wbiło jeszcze przed startem normalnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2021 o 17:52, janol napisał:

A u mnie, z jakiegoś powodu, nie da się jeździć do przodu. Wciśnięcie gazu powoduje, że obroty wzrastają, ale auto nie rusza, bieg też zostaje na 1. Wsteczny normalnie działa. Nie wiem co się stało. Ustawienia asyst itd nie były zmieniane. Problem pojawił się po którejś cut scence.
Zgłupiałem...

Dziś pobrałem parę GB aktualizacji i się naprawiło. Nie wiem o co chodziło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...