Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Co dla tej przygłupiej gry jest TERENÓWKĄ? Brakuje mi 1 ok do zdobycia 2 auta i mam wygrać terenówką rajd przełajowy. 3 już wygrałem różnymi i nie wiem gdzie jest problem. Bo do opisu pasuje w pip aut

Olać. Co innego zrobiłem.

Terenówki to klasa samochodu "jazda terenowa"

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, El Loco Chocko napisał:

Te wszystkie nagrody to juz od lat w dupe sobie moga wsadzic. Tyle one maja wspolnego z jakoscia gry co polski sejm z ciezka i wydojna praca.

FH fajna giera, ale max na 7 z masa bledow i durnymi rozwiazaniami. 

Dokładnie. Takie psychonauts 2 cz returnal dużo bardziej zasłużyły.

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Półtora miesiąca od premiery gry a nadal forzathon z 4 rozdziałami do zrobienia jednym autem się buguje. Trzeba to robić za jednym posiedzeniem bo potem resetuje się do pierwszego levelu :sapek:
Nis zawsze. Ja ostatnio zapomniałem, że się sypie i przerwałem. Jak wróciłem to o dziwo dalej w połowie było. To chyba losowe.
Odnośnik do komentarza

@ASX już nawet nie kryje się z tym, że pracuje w PR Microsoftu :reggie:
Wszyscy yebią grę, jak zepsuta jest i że się grać odechciewa, bo wywala/wiesza/nie zalicza, a ten pochwalne tweety, filmiki o nagrody tu wrzuca :dafuq:
Prawda jest taka, że gdyby nie była to już piąta odsłona podserii i "tylko" samochodówka, a jakieś duże, przemawiające do wyobraźni IP to gra byłaby yebana jak Cyberpunk 2077.
To naprawdę wygląda jakby prawdziwe PlayGround poszło robić Fable, a FH5 zostawiono sprzątaczce i woźnemu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo przepraszam że idę pod prąd forumowemu hivemindowi i mam własne zdanie.

 

17 minut temu, Wredny napisał:

Prawda jest taka, że gdyby nie była to już piąta odsłona podserii i "tylko" samochodówka, a jakieś duże, przemawiające do wyobraźni IP to gra byłaby yebana jak Cyberpunk 2077.

Tak dokładnie taka jest prawda:dafuq:

 

Ludzie chyba zapomnieli w jakim stanie był Cyberpunk (wywalenie gry do pulpitu, wszechobecne bugi, pływające 60 FPS, questy których nie dało skończyć).

 

spędziłem w Horizonie kilkadziesiąt godzin i bawiłem się bardzo fajnie, zaliczając wszystkie wyścigi i większość aktywności pobocznych, osobiście nie napotkałem żadnego błędu, z wyjątkiem tego błędu z nieskończonym ładowaniem przy kupnie auta. Ale nie grałem online i nie robiłem forzathonow a z tego co czytam to właśnie te elementy są najbardziej zjebane. Ja skupiłem się tylko na zaliczaniu zwykłych wyścigów w ramach keriery i czyszczeniu mapy i tak jak pisałem bawiłem się przednio.

 

Gdybym nagle zaczął jebać grę to byłbym nieuczciwy wobec siebie samego.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale tu nie chodzi o "własne zdanie" czy jakiś wyimaginowany "hivemind" tylko o faktycznie opłakany stan usług sieciowych tej gry.
Jasne, to wciąż dobry tytuł i w sumie to masz rację - trochę mnie poniosło z tym Cyberpunkiem, ale jak widzę te wszystkie nagrody to na usta ciśnie mi się soczyste "za co k#rwa?" :dunno:
Przypuszczam, że jak ktoś się nie zagłębia i nie próbuje masterować, wyciskać ostatnich soków, odblokować wszystkich samochodów itp to faktycznie może tego nie odczuć, ale wystarczy, że zależy Ci na zaliczeniu choć jednego Forzathonu i wtedy pojawiają się błędy, przez które zwyczajnie nie da się wykonać wyzwań, wymyślonych przez twórców.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Ale tu nie chodzi o "własne zdanie" czy jakiś wyimaginowany "hivemind" tylko o faktycznie opłakany stan usług sieciowych tej gry.
Jasne, to wciąż dobry tytuł i w sumie to masz rację - trochę mnie poniosło z tym Cyberpunkiem, ale jak widzę te wszystkie nagrody to na usta ciśnie mi się soczyste "za co k#rwa?" :dunno:

No to jeśli nie zgadzasz się z nagrodami jakie otrzymuje gra, to proszę mieć pretensje do tych co je rozdają. Ja wrzuciłem tylko suchą informacje.

 

No ale pewnie trochę głupio zabrzmi jak napiszesz że redakcja IGN została przekupiona przez Microsoft, dlatego atakujesz mnie.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Wredny napisał:

To naprawdę wygląda jakby prawdziwe PlayGround poszło robić Fable, a FH5 zostawiono sprzątaczce i woźnemu.

 

No i w sumie zajebiście, bo wykorzystano naprawdę nienatchniony, bezjajeczny teren, a najlepsze kozaki dłubią przy tytule co do którego oczekiwania są naprawdę wygórowane. Potem już tylko next-genowa Forza Horizon 6 w Japonii i jestem content. Studiu zdecydowanie dobrze zrobi zmiana IP, bo jak widać po konkurencji to naprawdę dobrze działa na kreatywność.

Odnośnik do komentarza

Ja już mam na liczniku 50h i się bawię świetnie. Mapa mi się bardzo podoba, w przeciwieństwie do ponurej i nudnej Wielkiej Brytanii z 4. Gram od 4.11 i do dasha mnie wywaliło raptem kilka razy. Poważny błąd miałem tylko po jednym skoku ze znaku ostrzegawczego, gdzie tekstury mi się na mapie nie załadowały i po chwili gra się scrashowała. Tak poza tym to tylko pomniejsze błędy, typu wyskakiwanie po kilka razy, że nabiłem jakiś lvl, gdzie już mam zdobyty poziom wyżej itp., ale nie wpływa to w żaden sposób na samą rozgrywkę, która jest świetna. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...