Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bartg napisał:

 

Tego zawsze nie lubiłem w tygodniowych wyzwaniach, czyli konieczność posiadania aut za miliony. 

po kilkudziesięciu godzinach gry, nawet bez wielkich zakupów ma się większość garażu, więc nie ma dramy. Jak sprawdzałem ostatnio w sklepie to do kupienia mam pewnie mniej niż 10 aut (ale u mnie czas gry w okolicy setki godzin się kręci).

Odnośnik do komentarza

Ale te ceny fur po 12-15 mon to trochę przeginka. Mało kto ich używa, a jak ktoś chce mieć dla zasady każde auto w garażu, to musi zbierać i zbierać. Bo o ile początkowo kredyty lecą jak głupie, tak teraz to słabiutko. Mam 206 poziom, a i tak brakuje mi koło 100 aut w garażu bo nie ma sianka.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki nietypowy problem w tej grze i nie wiem jak go rozwiązać, może jest ktoś kto mi pomoże z tym. No więc tak, gdy chce wziąć udział w zwykłym wyścigu to bez zarzutu wchodzi mi w tabelkę ,,solo/rywale/współpraca", ale gdy chce sobie z drivatarami się pościgać 1vs1 to przycisk nagle jakby nie reagował na klikanie, jakby dla picu zrobiona była informacja ,,łatwy/średni/trudny" nad pojazdami, jak ktoś ma jakiś pomysł to proszę o pomoc, z góry dzięki i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj się złapałem na tym, że robie cotygodniowe wyzwania, walcze w Rivals z ekipą forumkową, a jednocześnie zostałem w trybie fabularnym włączony do hall of fame nawet nie kończąc 30% kariery :reggie: Nie wiem kto taki system postępu wymyślił, ale trochę to bez sensu. Nabijało fame za każdą pierdołę, wystarczyło zbudować każdy przystanek Horizon i kariera do końca się sama przechodziła.

Odnośnik do komentarza

Forumku, proszę o pomoc… Mój 10 letni brat kupił sobie FH5 na steam. Wszystko działa pięknie, jedynie nie może/nie wie jak połączyć się z kolegami którzy grają na xboxie… Jest na kwarantannie wiec nie mogę iść zobaczyć na miejscu i coś wykombinować a na Google, nie potrafię znaleźć rozwiązania które jest pewnie banalnie proste. Dzięki z góry !

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2022 o 09:38, Smiti napisał:

Forumku, proszę o pomoc… Mój 10 letni brat kupił sobie FH5 na steam. Wszystko działa pięknie, jedynie nie może/nie wie jak połączyć się z kolegami którzy grają na xboxie… Jest na kwarantannie wiec nie mogę iść zobaczyć na miejscu i coś wykombinować a na Google, nie potrafię znaleźć rozwiązania które jest pewnie banalnie proste. Dzięki z góry !

może to pomoże, 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2022 o 13:30, Colin napisał:

tylko eliminator problematyczny i fanaberie z playlistą na 100%. reszta na luzie totalnie. 

dla mnie nie do zaakceptowania są kombinacje związane ze strzaskaniem kilku tablic. Nawet nie chce mi się kombinować jak wskoczyć na kolejny dach budynku. 

A eliminatora, przy jakichś 20-30 grach udało mi się dwukrotnie wygrać. Nie jest z nim tak źle, trochę szczęścia, znajomość mapy i finał. Przy drugiej wygranej miałem samochód 6 poziomu i farta.

Odnośnik do komentarza

Chyba największy problem miałem z tą na liniach wysokiego napięcia, było kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt prób. Zdecydowanie cofanie czasu się przydaje, bez tego można by było się niezłe przy tym namęczyć. A reszta tablic była chyba w miarę łatwa. 
 

A była jakaś tablica na dachu jakiegoś budynku przy hotelu? Budynek po prawej od znaku ostrzegawczego.
 

Bo niby gra pokazuje, że mam wszystkie zniszczone 250/250, ale pokazuje mi 23/25 tablic 5000 PD. A jak patrzyłem na mapkę w necie, to tam powinna być tablica.

 

W każdym Horizonie pokazywało źle jakieś statystki, ale zazwyczaj to była ilość przejechanych dróg. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...