Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

w tych losowaniach wczoraj między wyścigami 2k to był maks. teraz zrobiłem jedno superlosowanie oraz jedno zwykłe i było w miarę po staremu. btw hajsu w tej grze i tak nie brakuje więc wywalone ale widok 2k na loterii to mimo wszystko śmiech.

 

najważniejsze że w końcu listę festiwalową zrobiłem na 100% i osiągnięcie wpadło. do szczęścia brakuje tylko eliminator ale tak samo jak w 4 wywalone jajca. wpadnie to wpadnie, nie to nie, będę żył dalej. 

Odnośnik do komentarza

Znerfili losowania dramatycznie, na Redditcie płonie, dodatkowo pousuwali podwójne Super Wheelspiny z drzewek, a niektóre drzewka przemodelowali, stąd ten refund skill pointsów. Mi to tam rybka, ale nowi gracze jak dostają na pysk takim grindem, to może to zniechęcić. Kurwa, nadal to świetna gra, ale zdecydowanie najsłabsza Forza. Tak psioczyłem na 4, a była milion razy lepsza. Nie ma Backstage Passa, nie ma Super 7 High Stakes, nie ma Rankedów, nie da się wybrać klasy wyścigów online, zabierają PR stunty w playlistach festiwalowych, kurwa :/

Odnośnik do komentarza
Znerfili losowania dramatycznie, na Redditcie płonie, dodatkowo pousuwali podwójne Super Wheelspiny z drzewek, a niektóre drzewka przemodelowali, stąd ten refund skill pointsów. Mi to tam rybka, ale nowi gracze jak dostają na pysk takim grindem, to może to zniechęcić. (pipi)a, nadal to świetna gra, ale zdecydowanie najsłabsza Forza. Tak psioczyłem na 4, a była milion razy lepsza. Nie ma Backstage Passa, nie ma Super 7 High Stakes, nie ma Rankedów, nie da się wybrać klasy wyścigów online, zabierają PR stunty w playlistach festiwalowych, (pipi)a
Rozi, nie miałeś największego bólu dupy jak tu pisałem, że ta gra to to samo co 4 więc dali dupy? Coś mi świta, że tak... Ale nie chce mi się szukać.
Odnośnik do komentarza

@kudlaty88 z klubu czy tylko prefiksu/nazwy klubu nie miałeś przy nicku? mi notorycznie od kilku tygodni usuwa nazwę klubu mimo że jestem w nim od początku. częsty problem i szybko znalazłem na YT łatwi fix. wystarczy wyszukać dowolną pokazówkę, odpalić rankingi, poszukać kumpla z klubu, nacisnąć A na nim i w opcjach "prośba o dołączenie" cyk pyk i momentalnie naprawione. co odpalenie muszę to robić ale przynajmniej tylko 5 sekund roboty.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Colin napisał:

@kudlaty88 z klubu czy tylko prefiksu/nazwy klubu nie miałeś przy nicku? mi notorycznie od kilku tygodni usuwa nazwę klubu mimo że jestem w nim od początku. częsty problem i szybko znalazłem na YT łatwi fix. wystarczy wyszukać dowolną pokazówkę, odpalić rankingi, poszukać kumpla z klubu, nacisnąć A na nim i w opcjach "prośba o dołączenie" cyk pyk i momentalnie naprawione. co odpalenie muszę to robić ale przynajmniej tylko 5 sekund roboty.

I prefiksu i klubu nie miałem całkiem dzisiaj to samo niestety na szczęscie wyszukanie klubu tylko kilka sekund trwa i szybko ponownie staje sie członkiem hehehe

Odnośnik do komentarza

ja spędziłem przy grze jakieś 40h, skończyłem wszystkie wyścigi na mapie, pobawiłem się trochę w strefy driftu i odłożyłem grę na cyfrową półkę bo multi ani te czasowe aktywności mnie nie interesują. Nigdy nie byłem jakimś maniakiem Horizona, ale gra mi się bardzo podobała i chciałbym więcej, więc teraz czekam na DLC.

 

Istnieje niczym nie poparta fanowska teoria, że być może dostaniemy miejskie DLC z wyścigami ulicznymi i bardzo podoba mi się ta wizja

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie również szybko poszło wyczyszczenie mapy i nie ma za bardzo co robić. Też grałem dosyć intensywnie, więc w końcu przyszła pora na inne gry. Czekam na DLCki, tylko ciekawe kiedy je zamierzają wypuścić. Podejrzewam, że zobaczymy coś na E3. Ale zerknąłem sobie na premiery DLC w przeszłości i tam dostawaliśmy nowy kontent niedługo po premierze. A przy 5 cały czas się bawią ze stroną techniczną gry, więc nie mają czasu na takie głupoty.

 

Forza Horizon 4 - 28 września 2018

Fortune Island - 13 grudnia 2018

Lego Speed Champions - 13 czerwca 2019

 

Forza Horizon 3 - 27 września 2016

Blizzard Mountain - 13 grudnia 2016

Hot Wheels - 9 maja 2017

 

Forza Horizon 2 - 30 września 2014

Storm Island - 16 grudnia 2014

Szybcy i Wściekli - 27 marca 2015

 

Forza Horizon 1 - 23 października 2012

Tutaj nie grałem, ale wychodzi na to, że to nie były rozszerzenia o takiej skali, ale też wychodziły niedługo po premierze.

 

Rally Expansion Pack - 18 grudnia 2012

1000 Club Expansion Pack - 16 kwietnia 2013

Edytowane przez A_Bogush
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...