Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, devilbot napisał:

Bądźmy dla nich wyrozumiali, ostatnio przeżywają ciężkie czasy w tym całym Blizzardzie. Dobrze że gra w ogóle wyszła. Oczekiwanie że wszystko będzie działać jak należy na premierę byłoby nie na miejscu.

I tak i nie. Wszystkie ich starty wyglądają tak samo. Praktycznie każdy ladder reset jeśli chodzi o samo  d2 tak właśnie wyglądał. Krąży info na twitchu że za parenascie minut maitance... Oby i oby przyniósł coś dobrego. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sobies napisał:

Ja sobie gram na spokojnie od 17:00 offline jak Bóg przykazał, ale właśnie wyłączyłem....bo dostałem sms, że zostałem skierowany na 10 dniową kwarantannę :D

 

WTF?! Blizzard, nie rozpieszczaj mnie aż tak :D:D

 

 

Sorry za offtop, ale to phishing.

https://tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/uwaga-na-falszywe-smsy-o-kwarantannie-dostaja-je-mieszkancy/ar/c1-8467211

 

Na Śląsku też.

 

Co do gry, niesamowite że jest polski dubbing z oryginalnej wersji. I to na konsolach!

Takie remastery Baldura na GoG nie mają legendarnych dubbingów, a tu proszę...

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mendrek napisał:

Co do gry, niesamowite że jest polski dubbing z oryginalnej wersji. I to na konsolach!

Takie remastery Baldura na GoG nie mają legendarnych dubbingów, a tu proszę...

 

Za lokalizację odpowiada Blizzard bez pośredników, przy większości gierek wydawca. Dlatego to wygląda jak wygląda. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwa pytania do osób posiadających wersję na konsolę. Czy dobrze wyczytałem, że ta część nie ma kanapowego kopa? Przecież już jedynka z psx-a go miała. Co do drugiego, czy pomimo nowej szaty graficznej sterowanie nie będzie zbyt drętwe względem Diablo3? Nigdy nie grałem w tą odsłonę, a bardzo mnie korci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...