Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem story i rozczarowanie. Mega monotonna gra i robiłem ją jakoś na 4 podejścia mimo, że krótka(w takie river city girls czy sor4 to grałem ciurkiem). System walki i ogólnie bitka sama w sobie bardzo spoko, ale absolutnie prostacki i nudny level design kładzie żółwie na łopatkach. Każda plansza praktycznie to idziesz w prawo i nawalasz kill screeny, a dla urozmaicenia masz 2 plaszne na desce gdzie w sumie robisz to samo na bardziej statycznym ekranie xd Przydałoby się tu więcej zadymy na ekranie ala contra 3, gdzie w sumie też biegniesz i strzelasz, ale rozpierdol na ekranie nie pozwala się nudzić. Jakieś bardziej fantazyjne plansze jak w turtles in time też by były mile widziane, bo tak to jest nudno(ulice, kanały, generyczne budynki)
Gra wymaga też łatki sprawiającej, że taunt ładuje supera tylko w walce, bo obecnie to jest parodia z ładowaniem całego paska stojąc w miejscu między kill screenami, ktore potem czysci sie raz dwa spamujac 3 supery.

Ogólnie to nie jest to zła gra i fajny dodatek do GP(płacić za to ponad 100zł to xD), ale te spusty forumowiczów przed premierą to trochę beka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co najwyżej do kanapowego multika ze zgrają niezbyt ogarniętych w gierkach ludzi się nadaje. Taki coopik we trójkę przy sobocie i zimnym piwku wjechał jak zły ostatnio :fsg: I chyba ta trójka graczy to takie optimum, gdzie chaos na ekranie jest jeszcze do ogarnięcia.

Odnośnik do komentarza

Pamiętają chyba wszyscy ale to tytuł na troche ponad 2h, beat em upy mają to do siebie ze sa idealna na szybkie partyjki ale tak jednym ciągiem bawic sie w to 30h to mało kto. Takie gierki są własnie idealne zeby odpalić czasem z kumplami przy piwie albo własnie z jakims dzieciakiem tak jak koledzy pisali wczesniej. Dla mnie ta gra to najlepsze co mnie spotkało w temacie TMNT od kiedy skonczyłem Hyperstone Heist na Sedze MD (SNESa nie miałem i Turtles in Time nadrobilem dopiero na emu). Czekam na tę składankę staroci zeby miec komplet najlepszych klasyków w orginale na steam.

 

W ogole wspaniałe czasy nastały. Najpierw SoR4, który jest jak dla mnie nr 1 na swiecie a teraz najlepsze zółwie od lat (albo i w historii). Wspaniale ze ktos nadal robi gry dla takich dinozaurów jak ja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież to gra w stylu arcade 2h to i tak sporo. Takie gry przechodzi się kilka razy na wyższych poziomach trudności przecież to nie RPG czy story driven expirience od Sony. Zresztą kto chce to się gierką pobawi a kto nie to przecież jedno przejście za friko też na pewno było przyjemne.

A jeszcze opinie że dłuższe sesje są męczące w grze na jedno posiedzenie. Jesteście już starzy i obrzydliwi pewnie oko się przymyka podczas pojedynku z rokstedim w story na easy...

Odnośnik do komentarza

Ukończone i spore rozczarowanie, fałszywy mesjasz forumkowy. Soban ładnie napisał co i jak, mega monotonne, nudny level design, samo klapenie po mordach jest OK ale tak zjebanych i nudnych leveli przez 2h zlewających się w jeden slajd to dawno nie widziałem. 

SOR4 to wciąga nosem. Pozdro dla wariatów którzy zapłacili za to ponad 100zł :choragiewka:  Dla mnie 7/10 a jak ktoś nie ma sentymentu do lat 90tych i klasycznych żółwi to 6/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...