Skocz do zawartości

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, oFi napisał:

To nie jest gra do grania w singlu. Trójka znajomych, pifko i cudowna zabawa gwarantowana.

Nie oczekuj posiadania tylu padów od ludzi kupujących gp za 4zł.

Chyba, że mówimy o online, ale to raczej nie ma sensu w tej grze

Edytowane przez number_nine
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wleciały żółwie w sobotę w kanapowym coopie z dwoma kumplami, przy zimnej wódeczce pitej przed każdym etapem. Zabawa przednia, bo z tymi samymi osobami grało się w turtlesy lata temu na pegazusie. Fajnie było przypomnieć sobie niektóre motywy czy rodzaj przeciwników ze starych czasów. Nie wiem jak w singlu ale w coopie świetna zabawa. No i zajebisty soundtrack.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zachęcony opiniami na forumku i ja pobrałem Żółwie i całkiem to przyjemne. Jestem zielony (jak żółw hehe) w beat'em upy ale podoba mi się. Fajnie działa coop, jedyny minus to 6 osobowa kooperacja, bo powyżej 3-4 graczy robi się straszny chaos na ekranie i ciężko się ogarnąć w akcji. 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się. Powyżej dwójki jest chaotycznie. Można ewentualnie grać większą liczbą postaci pod warunkiem, że jest tylko jeden żółw w akcji a reszta to April, Splinter i Casey. 

Skończyłem Story i mogę z czystym sumieniem polecić. 

Jest vibe lat 90tych, jest różnorodnie, jest fajna muzyka i gameplay, który nie męczy. Krótko i intensywnie. Za gówniaka oglądałem kreskówkę na Polsacie (chyba), miałem plastikowego Leonardo i kilka komiksów TM Semic dlatego dla mnie gra + sentyment = 8/10

 

Przypomniała mi się okładka jednego z zeszytów autorstwa Bisleya. Cudowna. 

 

0d395c1040178358fdcd106c9739

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Skończone no i mimo że jestem ignorantem w takich grach to podobało mi się, fajny klimat lat 90-tych i prosta coopowa rozgrywka rodem z automatów, do tego wątek fabularny jest bardzo krótki na jakieś 2 gosziny i dobrze, bo nie dochodzi do znużenia, a kto się wkręcił też może masterować dalej. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj skończone Story w GP. Normalnie nie gram w BeU, ale tutaj te 3.5h spędziłem bardzo przyjemnie w przerwach między pracą i innymi obowiązkami.

 

Na chwilę odpaliłem online, ale już przy 3 graczach i 2 żółwiach można zgubić swoją postać. Klimat TMNT wylewa się z ekranu, aż chyba sobie na Netflix przypomnę dokument o historii powstania marki.

Odnośnik do komentarza

Mam problemy z połączeniem w trybie multi na XSX. Rzadko kiedy udaje mi się dołączyć do gry lub pozwolić komuś na dołączenie. W ustawieniach sieci wyświetla mi się, że mam podwójny NAT co przeszkadza w grach online ale tylko tutaj mam problem, wszystkie inne gry działają mi w multi.

 

Miał ktoś podobne problemy z żółwiami?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

No tez tak troche jestem zdziwiony ceną. 149zl na steam. Mocno mnie ta skladanka kusi. Wczoraj ukonczylem po raz kolejny SoR4 i nadal jes to top1 calego gatunku. Chce sie grac wiecej w takie gierki dlatego mocno czekałem na retro żółwie. Kolekcje kupie ale jeszcze nie wiem czy za pelna cenę.

No ja się jednak wstrzymam bo to lekka przesada 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Ukukuki napisał:

Polecam jak ktoś uwielbia te odsłony 8 i 16 bitowe, ja się na tym wychowałem. Najpierw Pegasus a później Sega Mega Drive a do tego w tym okresie leciała najlepsza kreskówka z żółwiami. Z tym ,że w cyfrze czekałbym na promki, ja kupiłem pudełko. 

Tamte odsłony były najlepsze, ograłem wszystkie, dlatego zastanawiam się cały czas, może faktycznie pudełko kupię 

Edit: dobra kupiłem pudełko :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...