Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Dave Czezky napisał:

O wlasnie, a pamietacie sklep psx extreme? Nie ten z prenumerata, ten z gierkami. Przeciez to powinno rozjechac wszystkich jak walec w tamtych czasach.

O co poszlo? Kolejna spolka, gdzie kazdy czul sie pokrzywdzony?

A pamiętamy, nawet kupilem tam kilka gierek na psp. Ale dlaczego mialoby rozjechac innych jak walec? Kojarzy mi sie że obsluga jak i strona byly średnie, a ceny niespecjalnie konkurencyjne do np. popularniejszej wtedy ultima.pl

Odnośnik do komentarza

Faktycznie był sklep PSX w trakcie generacji PS3/X360 kupiłem tam nawet grę z odbiorem osobistym w sklepie w Katowicach bo kurierem byłby u mnie po premierze :D

 

Mówiąc szczerze to przykro mi patrzy się na to, że pismo jest w tak słabej formie ale nie dziwi mnie to zupełnie. Na to co robi pismo patrzę jak na Nokię, która przegapiła swój moment na zmianę u początku ery smartfonów. Od lat nie kupuje pisma, swoją przygodę skończyłem jeszcze za czasów generacji PS3/X360 i nie czuje w ogóle ochoty na powrót. Moim zdaniem gdyby PSX poszedł w kierunku GameInformera to sytuacja dzisiaj byłaby zupełnie inna. A tak to powstał slaby serwis internetowy w którym piszą kompletni amatorzy i gdzie liczy się szmatławy nagłówek a nie treść i kontynuowane są staroszkolne treści w magazynie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, ale to pismo jest w tak słabej kondycji, czy właściciel? Bo trochę to dla mnie wygląda na to, że główna (?) działalności (targi) padły, a pismo jako takie aż tak źle nie przedzie. Może i poprzednio dokładano do biznesu, a teraz nie ma z czego, ale w kontekście tego, że numer z kalendarzem sprzedał się ponoć świetnie toto dziwnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Voytec napisał:

Faktycznie był sklep PSX w trakcie generacji PS3/X360 kupiłem tam nawet grę z odbiorem osobistym w sklepie w Katowicach bo kurierem byłby u mnie po premierze

Na PS3site też był i też z Katowic było wysyłane, NFS HP PS3 dostałem w dzień premiery. Pewnie jeden podmiot obsługiwał.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co ci chodzi.

Mam prenumerate i czasami kupuje ze sklepu pixela ekstra numer zeby wesprzec pismo. Chyba wystarczy tego wsparcia. 

Jak ktos chce wiecej ode mnie kasy niech mnie jakos zacheci wiec nie wiem skad te twoje fochy jak stara baba.

Ps ciekawe co ty zrobiles dla pisma oprocz swojego oburzenia na moje wypociny.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Mejm napisał:

No wydaca ma problem ale kazda okazja dobra do napisania, ze ppe syf i ze grucha pisze do magazynu.

 

Lata temu pisałem że Gruszczyki się panoszą na PPE i szmatławcu i obniżają mocno poziom, ani razu Roger się nie odniósł do tego. Jedynie Perez od czasu do czasu wpadał i mówił "Wojtek spoko ziomek, robi błędy ale to dlatego że ma mnóstwo roboty". Amatorka zawitała do szmatławca, ale było na to przyzwolenie bo hajs się zgadzał. Teraz Roger przychodzi i prosi o wsparcie to wybacz, ale powieka mi nawet nie drgnęła.

 

  

A wydawca? Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno że mają problemy. Tak wyglądała obsługa klienta na pytanie czy mogę zamienić prenumeratę papierową na cyfrową

 

1857591608_Zrzutekranu2021-03-13o17_59_03.png.1acda807093b7d9a9cfbb1fb5d2e0625.png

 

A anulowanie? Pani Marlena wyjaśniła mnie bardzo krótko.

 

1397915315_Zrzutekranu2021-03-13o17_57_18.png.7d055dc68019c6210e374587a70add05.png

  • Haha 5
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

 

6 minut temu, Jontek80 napisał:

Nie wiem o co ci chodzi.

Mam prenumerate i czasami kupuje ze sklepu pixela ekstra numer zeby wesprzec pismo. Chyba wystarczy tego wsparcia. 

Jak ktos chce wiecej ode mnie kasy niech mnie jakos zacheci wiec nie wiem skad te twoje fochy jak stara baba.

 

Twój post śmierdzi potężnie polactwem po prostu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...