Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to wciąż będzie pierwsze przejście - ostatnio w oczekiwaniu na ziomka, z którym miałem grać w PUBG, odpaliłem na chwilę Starfielda i zamknąłem parę mniejszych questów na Neonie (zapłata za akt wandalizmu na robocie, przekonanie sklepikarza, żeby nie płacił haraczu itp).
Niby wszystko fajnie, ale nie chce mi się przy tym przysiąść na dłużej i tak z doskoku gram jakąś godzinkę co pół roku, albo i rzadziej :dunno:

Odnośnik do komentarza

Więcej opcji customizacji statków? To da się jeszcze bardziej? :notlikethis:

2 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

Pięknie, ale ocb, że to kolejna gra która 60 klatek dostaje po czasie?

 

Nie napalaj się bo pewnie w 900p na konsoli. Ja miałem problem wyciągnąć 60 fps na znacznie mocniejszym piecu na WinStore.

Odnośnik do komentarza

No k#rwa, czyli da się? Ja pierdolę, taki "hicior", filar Xbox Game Studios, powód dla którego ludzie kupowali XSX i na premierę jakieś bajki, że nie można, a teraz, że jednak można?
Jak mnie wk#rwia takie coś.
No i ten pojazd "coming later" - też powinno być od początku - tyle razy podczas biegania po tych pustkowiach sobie myślałem, jakie to są straszne patałachy z tej Bethesdy, że nie potrafią ogarnąć czegoś jeżdżącego na tym swoim śmiesznym silniku.
Ja wiem, że to spowoduje wysyp screenshotów z tą informacją o dotarciu do granicy, ale trudno - ważne, że będzie można przyjemnie zwiedzać i chętniej zaglądać w kolejny posterunek bandytów, robiony "kopiuj/wklej".

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SnoD napisał:

Więcej opcji customizacji statków? To da się jeszcze bardziej? :notlikethis:

 

Nie napalaj się bo pewnie w 900p na konsoli. Ja miałem problem wyciągnąć 60 fps na znacznie mocniejszym piecu na WinStore.


No nie wiem, co oni mogą wyciągnąć w tych 60 klatkach na xsx. Zwłaszcza jak mają być kompromisy w postaci 900p to jednak wolę siedzieć w tych 30 klatkach.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, ASX napisał:

 

New difficulty options
More detailed surface maps
More ship customization
40fps and 60fps modes for series x
Land vehicle coming later
Creation kit at beta testers now
May 15th

40 i 60fps, czyli jednak się da :leo:   

 

IMO największy problem SF to drewniane animacje mord 

Odnośnik do komentarza

Ja nie dokonczylem Starfielda bo pokonalo mnie skaknie po menu. Planuje wrocic ale widzac co sie dzieje to chyba poczekam na jakies GOTY czy inne Definitive Edition. Kilka dodatkow pewnie jeszcze bedzie. Graficznie gra i tak nie robi (chociaz ma swoje momenty) wiec to nie tak ze poslizg coz zmieni w odbiorze a duzo fixow moze poprawic ogolne doswiadczenie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Daddy napisał:

40 i 60fps, czyli jednak się da :leo:   

 

IMO największy problem SF to drewniane animacje mord 

Największy problem to brak eksploracji, którą znamy z bethesdowych falałtów czy elder skrolsów, gra nie podsuwa zbytnio treściwego kontentu pod sam nos tak jak to było w tamtych tytułach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...