Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Moldar napisał:

Klimat na artach jest 10/10, miejmy nadzieję, że tak też przenieśli do gry.

No właśnie jeśli to są miejscówki/momenty z gry to 10/10 żeby nie było jak z Halo Infinite które też miało zróżnicowane arty a później jeden biom w grze. Chociaż tutaj Bethesda do poprzednich artów wrzuciła filmik jak twórcy opowiadają o planetach/środowiskach w grze więc można zakładać że większość jest z gry.

 

 

FRRqZpnXIAAlsSf?format=jpg&name=large

FRRqXt9XsAASBMg?format=jpg&name=large

FRSNND9VsAEJgir?format=jpg&name=large

FRRqZecX0AQvygB?format=jpg&name=large

FRRqYI5WYAAI3WI?format=jpg&name=large

 

Odnośnik do komentarza

Ok widze ze chyba zalozyliscie kolko wzajemnej adoracjj.

 

jak czytam ze cos jest amazing to mysle sobie - zobacze cos co mnie z kapci wyrzuci

 

te arty sa spoko, sa ok, nie sa amazing, nie sa niczym nowym

 

sorry jezeli odbieracie to jako marudzenie, nie o to mi chodzilo, po prostu chcialbym zobaczyc cos naprawde wow tylko po to, zeby zobaczyc ze bethesda potrafi. Obecnie nie mam do nich zaufania.

 

sry za wyglad posta, pisze z tel

Odnośnik do komentarza

Ostatnich tzn? Fallouta 76 wyciągnęli na prostą i ciągle wspierają zawartością. To znacznie inna, lepsza gra niż na premierę.

 

Skyrim, Fallout 3, 4 i New Vegas (wiem, bardziej Obsidian ale jednak) to produkcje, które zebrały fantastyczne oceny, sprzedały się w dziesiątkach milionów i mają chyba największe sceny moderskie przez co ich żywotność (i grywalność) jest praktycznie nieskończona.

 

O Morrowind i Oblivion nawet się nie rozpisuje bo to prawdziwe, ponadczasowe klasyki. Ten pierwszy szczególnie.

 

Ja wiem, że słynne bugi i nie każdemu może się podobać ten typ gier rpg, ale bądźmy bardziej obiektywni. Nie bez przyczyny tak wielu ludzi jara się Starfieldem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kilka nowych wewnętrznych informacji od kogoś kto widział, pracował i już grał w Starfielda,

Spoiler

uJjt5sp.png

informacje te potwierdził Jason Schreier jako autentyczne.

 

W sumie nie ma tu niczego czego byśmy się nie spodziewali, martwi jedynie ten kiepski model latania, ale jak sobie przypomnę jazdę na koniu w Skyrimie to i tu nie jestem jakoś zaskoczony xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja nigdy nie lubiłem tego wątku z  budowaniem osady w Falloucie  i całkowicie go olałem, podobnie w Skyrimie gdzie można było sobie kupić dom i go dekorować (często miałem tak że kupiłem dom, a potem zapominałem gdzie on jest xd).

 

Cała ta idea posiadania własnego kąta (osady lub domostwa) do którego wracamy była dla mnie całkowitym zaprzeczeniem gry, która opierała się na eksploracji i szwędaniu. 

 

W Starfieldzie jest większy potencjał bo statek z samej natury rzeczy nie będzie określonym punktem na mapie do którego trzeba wracać,  ale stanie się podstawowym środkiem transportu , który zawsze będzie nam towarzyszył i zawsze będzie obok. Więc jego ulepszanie, kustomizacja będzie miała znacznie większy sens. 

Liczę na to że Bethesda zbuduje mocno rozbudowany system, w którym będziemy mogli posiadać różne typy statków, ulepszać (również wizualnie) różne jego części i kustomizowac wnętrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Pupcio napisał:

Mi się akurat podobał motyw domku w skyrimie (osada w f4 trochę mniej) Trzymałem tam sobie graty których nie chciałem się pozbywać, JURNA żonka czekała aż wrócę z wypraw i w ogóle granie z tak zwaną DUSZĄ dzięki dodaniu własnego domku

a z mojego garażu do power armorow sie smiales :szopenhauer:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.04.2022 o 12:47, number_nine napisał:

Przewiduję mocne opóźnienie premiery. Gra ma niby wyjść za pół roku, a jedyne co widzieliśmy, to artworki i filmik z robocikiem lol. Mam nadzieję, że nie będzie to kolejna spartaczona, głośna gra AAA

:v 

pozdrawiam tych co tam później mówili, że to przecież normalne dla bethesdy XD 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...