Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SnoD napisał:

Bethesda "zleciła" Deathloop na wszystkie możliwe platformy, a Sony tylko przyszło i zapłaciło żeby na X'a wyszło rok później. I na tym skończmy bo tylko się ośmieszasz.

 

I przyszli i postawili na lepszego konia widocznie

 

wybrane środki są takie a nie inne, a wynik - Sony ma lepszą grę, a MS znów ma chuja do dupy panie kurwa wszechwiedzący z monopolem na prawdę o partaczach z MS

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Daddy napisał:

Cienie faktycznie słabiutkie ale zaskoczenie że w wielu miejscach wersja XS wygląda lepiej niż na PC

 

Właśnie oglądam ten filmik i frapuje mnie, o które miejsca Ci chodziło, bo każdy aspekt wygląda lepiej na PC, o cieniach nawet nie wspominam ;)

Edytowane przez tjery
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

No ale z tego co tu wcześniej można było wyczytać gra zaczęła powstawać (w bólach) jeszcze przed wykupieniem Bethesdy, tylko Microsoft kompletnie nic nie zrobił w kierunku kontrolowania tego co powstaje, dał im dodatkowe 9 miesięcy opierdalania się i elo wynik jaki jest każdy widzi. Jeśli mówi się o problemach AB i ktokolwiek twierdzi, że pod rządami Microsoftu byłoby lepiej to :beka:

Odnośnik do komentarza

No gówno mają bo gra jest multiplatformowa XD No nie wiem o co Ty tu walczysz :p

 

Ale idąc Twoim tokiem rozumowania to mamy np. Tango i ich dwie nowe gry. MS postawił na jakość HFR i pretendenta do najlepsze gry roku, a gówniane Sony wykupiło rocznego exa o którym nikt nie pamiętał 5 minut po premierze, który chodzi jak gówno w 7 trybach graficznych na PS5 :)

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem chwilę (bo może z kumplem na wieczór się odpali) i czuć potencjał. Mi się DL podobał bardzo. To też zaznaczam. Nawet spoko lore, historia mimo pół crindżu postaci ok. 

 

Ale. Strzelanie jest o wiele gorsze od DL. Pistolet to nie wiem czy gorszy gdziekolwiek widziałem. Przeciwnicy na średnim poziomie trudności nie robią nic prawie. Grafika gorsza od DL, HDR jakiś zwalony. 

 

Ale. Pogram z kumplem (albo 2) I zobaczę. Ogólnie z tego mogła wyjść całkiem niezła gra. Ale nie wyszła. 30fpsow mi na ten moment nie przeszkadza, aż tak jak strzelanie a AI.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Wojna o lepsze redfall nadawałoby się do Jerry'ego.

 

Spokojnie, już napisałem, że to gówno ;)

 

Gra na samym początku ma momenty przy odpowiedniej scenie i oświetleniu, że wygląda nawet nawet

 

YkehuI7.jpg

 

h5k1xvv.jpg

 

ale to złudne wrażenie, normalnie to serio PS3 się kłania, modele wyciosane toporkiem (te samochody...).

 

8y5e7qb.jpg

 

zEUr4sa.jpg

 

uI1i1zy.jpg

 

fyJx8XT.jpg

 

Wiadomo, że grafika nikogo, ale w gierce zapowiadanej jako mocne AAA na XSX to by się wstydzili coś takiego zapodać. To wygląda, tak jak już pisałem, jak jakaś gierka małego studia co klepie jakieś Free2Play na Steama.

 

 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...