Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, McDrive napisał:

Trzeba być motznym w zieleni żeby po tych wszystkich rozgrywkach z redfall, nie wierzyć w te kilka resetów Avowed:gachigasm:

a jaki ma związek jedna gra z drugą? Jak wyciągnąłeś te wnioski? 

Obsidian odkąd kupił ich Xbox wydał już 3 gry i w żadnej nie było takich cyrków.

Odnośnik do komentarza

Ja pogralem dluzej i zapewniam ze wysatrczylo zobaczyc filmiki na yt. Jest naprawde az tak zle. W zasadzie absurdalne jest to ze tylko framerate mnie nie wkurwia.

 

Bugi mam takie jak na filmikach. Niesamowicie chujowo jest sluchac jezyka polskiego a w menu nie widzialem opcji zmiany. Dodatkowo wszyscy wypowiadaja kwestie w liczbie mnogiej tak jak bym ciagle grał coopa. Skille tego snajpera sa bezużyteczne bo i tak najlepiej wpadac wszedzie w stylu rambo. AI z czasów PSX nie jest w stanie zrobić nikomu krzywdy. Lootu sa tony i nie ma sensu nawet patrzec na oferty sklepów bo albo juz mam mocniejszy sprzęt albo za chwile sam wpadnie. Apteczek jest miliard itd. 

 

Gra technicznie jest generacje do tylu. Nie ma tu nic czego by One nie dzwignal. Strasznie sie zawiodlem bo jednak czekalem. Jak by to nie byla gra od Arkane to bym olal po samych filmikach. Za 10 dni Zelda. Redfall idzie w odstawke i czeka na patcha a samo GPU zalicza u mnie cancel bo za tak slabe produkty szkoda mi tych 55zl. Kupie znowu jak wyjdzie Starfield.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja również miałem zerowe oczekiwania, ale i tak się zawiodłem. Przy tym poziomie grafiki na XSX ta gra powinna latać w pełnym 4K w 120fps. Niestety często po odczuciach nie dobija nawet do 30. Jak to jest, ze takie Gearsy 5 na xboxie one(!!!) wyglądają i działają o niebo lepiej niż ta tfu gra na XSX? Serio, powinni zwlikwidowac studio/osoby odpowiedzialne za wydanie takiego paszkwila. Jak jak nie trawie tego pieprzonego trendu, że każda gra musi być gaasem z otwartym światem, jak ja bym chętnie pograł w jakaś korytarzową grę AAA ze świetną fabułą i piękną grafiką… 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Stwierdziłem, że sprawdzę tego kupsztala i kupiłem dziś w tym celu Gamepassa...
No i jest k#rwa dramat :facepalm:
Pograłem 3,5h, więc mam nadzieję, że XBOX Deefence Force zaakceptuje mojego posta.
To w jakim stanie dziś wypuszcza się gry to jedno, ale że MS, dla którego to jest jeden z niewielu flagowych tytułów na ten rok pozwolił (a pewnie nawet i cisnął) wypuścić coś takiego, nie mieści mi się w głowie (podobnie jak fakt, że odpowiedzialne za to jest Arkane).

Tu nie pomoże żaden patch 60fps, bo klatki to serio najmniejszy problem tego kasztana.
Prymitywny looter shooter najgorszego sortu, zero polotu, finezji, ciekawych patentów - generyczny twór, jakich setki na steamie.
Najbardziej przypomina mi Generation Zero od małego odłamu szwedzkiego Avalanche, tyle że tam to był poboczny projekt 10 pasjonatów, a nie szumnie zapowiadany hicior od wielkiego Arkane. No i GZ jest jednak lepszą i dużo ładniejszą grą.
Graficznie beka i jak już wyżej pisano - na XSX to powinno bez problemu śmigać w 120fps.

lewitujcykomin.thumb.png.71f7a4381455972b880d64afc283299b.png

Filmik z tymi bekowymi gameplayami to niestety sama prawda - tak to wygląda i żaden patch tego nie naprawi, bo tytuł jest skopany u samych podstaw.
Czasem czuć tu ducha Arkane, gdy gra daje nam opcję kombinowania, dostania się w jakieś z pozoru niedostępne miejsce, czy pozwala wejść do budynku na trzy różne sposoby, ale to za mało, żebym uznał to za dobrą zabawę.


Ilośc błędów, niedoczytanych tekstur, dziwnie migotających cieni, przeciwników, którzy utknęli w elementach otoczenia... To jest tytuł w wersji beta, a nie gotowy produkt.

wampirwcianie.thumb.png.bca71a0337e7dcf9bcf72f0bfdfc1393.png

wampirwlampie2.thumb.png.f6734ea1ac2a46a143d282dfb0a0fe01.png

kultystazgowwkracie.thumb.png.3503f02fb852284d442db3d6b74cc2e5.png

No ale jest ksiądz-lesbijka, żeby było trendy, jazzy i funky :reggie:

lesbaksidz.thumb.png.5ab985657dcc501e9ec0941c2cf96187.png

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem tak ze 30 minut i kurfa jakie XD,gra słaba bez klimatu i polotu. Bronie jakies nijakie strzelaja jak asg a grafa to już nawet w sumie nieśmieszne a smutne troche. Po takim RE2 którego sobie teraz ogrywam to oczy bolą...właściwie to chyba Valheim wygląda lepiej(nie od strony technicznej ofc ale spójności designu,redfall jakiś taki rozpaprany w wyglądzie). Fabuła? Uj wie nie sprawdzałem i sprawdzać by mi się niechciało.

Jak ktoś chce gaasa looter shoterka to lepiej ściągnąć warframe albo cokolwiek innego. 2/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...