Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, LeifErikson napisał:

Ej, ale tak serio, ja czytam wszystkie felietony zazwyczaj, i naprawdę mam wrażenie, że chyba czytam jakieś inne. :D Albo może jestem za głupi, żeby zrozumieć te polityczne podteksty, o których mówicie. 

Akurat Zooltar miał praktycznie zawsze słabe teksty i ta niecała strona co mu przypadała to było tylko marnowanie papieru. Jak ktoś czuł się obrażony w internecie albo była jakaś popularna akcja (protesty BLM, obrażanie LGBT czy inne podobne) to zawsze musiał napisać jak to ludzie którzy to olewają są źli i to ich wina, a on jest lepszy bo czuje się obrażony. Przykład z nr 282, nagłówek 'Złamasy, mizogini i seksiści' i tekst "...-nawet jeśli nie jesteś częścią problemu, to powinieneś czuć odpowiedzialność za to, żeby go nie było...". Pewnie też mu przeszkadzają parodiujące rysuneczki z konsolometrów : ) Dobrze że go nie ma w nowym numerze i mam nadzieję że nie wróci.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, łom napisał:

Akurat Zooltar miał praktycznie zawsze słabe teksty i ta niecała strona co mu przypadała to było tylko marnowanie papieru. Jak ktoś czuł się obrażony w internecie albo była jakaś popularna akcja (protesty BLM, obrażanie LGBT czy inne podobne) to zawsze musiał napisać jak to ludzie którzy to olewają są źli i to ich wina, a on jest lepszy bo czuje się obrażony. Przykład z nr 282, nagłówek 'Złamasy, mizogini i seksiści' i tekst "...-nawet jeśli nie jesteś częścią problemu, to powinieneś czuć odpowiedzialność za to, żeby go nie było...". Pewnie też mu przeszkadzają parodiujące rysuneczki z konsolometrów : ) Dobrze że go nie ma w nowym numerze i mam nadzieję że nie wróci.

Marcellus nie lepszy, Trump jako wcielenie zła i nowy Hitler...

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Perez napisał:

 

U mnie wszystko spoko, z redakcją też jak najbardziej OK :) Z mojego punktu widzenia sprawa prosta - Glos Ludu był dla mnie częścią ekstrimowej układanki: korekta graficzna, drukarnia, rozliczenie, ogarnianie forumka, a gdy ten etap się skończył, no to jakoś ciężko się zmobilizować do ogarniania jednej strony. 

 

Ja mogę ogarnąć GL za Ciebie :hi:

Odnośnik do komentarza

Myślę że to po prostu 'klimat' się zmienił i teraz popularnym jest być wiecznie obrażonym/zniesmaczonym i reagować/komentować wszystko co jest na czasie nawet jak jakiś temat kogoś całkowicie nie dotyczy. Jeśli w N+ próbowali by wszystkich pouczać i robić z siebie jakieś moralne autorytety to gazetka szybko by padła. Wyobraźcie sobie że pod koniec lat 90tych w N+ powstaje tekst o tytule np. "Obraza mniejszości narodowych, dla czego słowa żyd i murzyn powinny być zakazane" xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, LeifErikson napisał:

Swoją drogą, tak sobie myślę, że to przykre, że ktokolwiek może poczuć się autentycznie urażony rysunkiem przedstawiającym fikcyjne postacie z gier komputerowych... 

innych obraża to samo, ale fikcyjne postacie są z pewnej książki. 

 

Jedni i drudzy siebie warci. niezależnie z której strony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem pochwalić za to, że PE wrzuca sobie do numeru co chce i ma wyjebane na szczekających kryptofanów cenzury, którym wiecznie wszystko nie pasuje, ale jeszcze nie zdążyłem kupić nowego numeru, a już jakieś przeprosiny latają po necie xD. Zrozumcie, że takim zachowaniem ("w sumie nic złego nie zrobiłem, ale i tak przepraszam, bo ktoś się pewnie czuje urażony") daje się właśnie takim ludziom, jak te płaczki z twittera, sygnał, że mają rację i przesuwa granicę tego, co wolno, a czego nie, świadomie lub podświadomie wprowadzając autocenzurę (bo przecież rysownik i rednacz za miesiąc się trzy razy zastanowi, czy wrzucić dany komiks/opinię do numeru) a to jest chora sytuacja.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia jak ktoś może zostać obrażony satyrycznym rysuneczkiem na temat tego co się aktualnie dzieje w internecie. Tym bardziej że na TT płaczki mają w profilach np. 'fan gier video' więc chyba wiedzą że była drama na temat wyglądu Aloy i taki rysunek to tylko satyra z tego (tak samo jak było z Lady Dimitrescu czy sytuacją CDPR). Jeśli komuś przeszkadzają 3 rysunki na 100 stron i to jest powód dla którego nie będzie kupował pisma to chyba coś jest z nim nie tak.

@Roger lepiej daj info na FB na temat numeru zerowego a nie tracisz czas na odpisywanie smutnym ludziom. Jak będziesz odpisywał pajacom to w końcu znajdzie się ktoś kto doszuka się w nazwie pisma anagram 'SEX EXTREME' i zostaniesz zasypany zażaleniami połowy internetu który i tak nigdy nie kupi Extrem'a i nie ma pojęcia co oznacza PSX.

Odnośnik do komentarza

Czyli co - jeśli NIE poczułem się urażony ani zniesmaczony rysunkiem (aczkolwiek jestem świadom, że jest to niskich lotów humor, bo taka jest konwencja tych komiksów - nawiązanie do "trzody" sprzed lat), to jest równoznaczne z tym, jakbym teraz wyszedł na ulicę i wytykał otyłych palcami? Czy powinienem już kogoś przeprosić? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...