Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

Takie przeprosiny to chyba otwarcie bramy. Ciekawe jak szybko ktoś w jakimś tekście, spisie treści czy gdziekolwiek znajdzie coś ...fobicznego. 

Życzę powodzenia i od razu donoszę że białe litery na czarnym tle (lub na odwrót tak na wypadek) to rasizm i jestem urażony. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, grzybiarz napisał:

Nawet smuggler z cda przyłączył się do komentowania i odpisał Bzdurasowi. Dziwne bo wydaje mi się ze koleś jest starej daty prawicowcem, a nie lewakiem lgbt itp 

 

Pokaż co napisał, przecież to większość wie, że ten smalec robi z dupy problem, za głęboko mu kij siedzi. 

Odnośnik do komentarza

Cóż, kolejny dowód na to, że to już nie jest "mój" szmatławiec, tak jak ktoś wspomniał, większości redaktorów zmiękła rura, i niestety dożyliśmy czasów, w których za żart sprzed 20 lat możesz mieć problemy w pracy, i wszyscy przepraszają za wszystko, oby ludzie powiedzieli w końcu dość, ten lewacki terror 0.00001% mniejszości musi się skończyć. Co do Tadka, dawno gościa zablokowałem na FB, i odmawiam kupienia jakiejkolwiek gry przy której pracował, głosuj portfelem :)

Pamiętam do dzisiaj minus HIV-a przy ocenie MGS2 "Kim jest ten pedzio?" 

Edytowane przez metalcoola
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, grzybiarz napisał:

Nawet smuggler z cda przyłączył się do komentowania i odpisał Bzdurasowi. Dziwne bo wydaje mi się ze koleś jest starej daty prawicowcem, a nie lewakiem lgbt itp 

Piorun na profilowym i wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza

Walka z otyłością to w sumie jest hop siup tylko grubas musi chcieć się zmienić. Dużo jest fajnych przemian gruboli co walnęli pięścią w stół i w rok pół typa spadło trzymając michę i ćwicząc, ale te twitterowe śmiecie to wolą wpierdalać codziennie picke, cziperki, pifko i potem płakać, że nie mają wpływu na swoją wage albo że chora tarczyca(ta jasne, że każda tłusta locha ma problemy z tarczycą) xd I właśnie większość osób które znam co schudły to przez to, że ktoś im wytknął ulaństwo i toczył bekę. Sam zrzuciłem 15kg jak mi ojciec wytknął, że się tłusty zrobiłem, a zrobiłem się tłusty bo uwaga - wpierdalałem dużo gówna i zapijałem piwkiem lub słodzonymi pićkami.

Wkurwia mnie to w obecnym świecie, że ludzie zamiast myśleć nad tym jak praktycznie naprawić kulejące elementy swojego życia prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych wymówek dla spierdolenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...