Skocz do zawartości

PSX Extreme 287


Rekomendowane odpowiedzi

Imo może powinniście jako redakcja wrzucić ankietę do ludzi, którzy was naprawdę wspierają na patronite i prenumerują w sprawie takich rzeczy i przepraszania za nie. Bo to trochę takie plucie w twarz dla starych czytelników jak ja. Co następne? Klękanie? 

Dla ludzi szczjących na psxe przeprosiny, dla stałych czytelników spóźniona prenumerata. Dzięki. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Oczywiście teraz mi przyszło, że jest jeszcze opcja, że większość z psxe pracuje w jakiś korpo i będą za takie "bluźnierstwa" batożeni więc profilaktycznie poszły przeprosiny. Tak czy inaczej jeśli tak ma być to czas umierać. 

Czy za ten tekst o zmaskulizowanych filmach z lat 80 i 90 nie powinno być przeprosin? Domagam się bo kable Arnolda mnie dyskryminują. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Co za czasy, już nawet nie można z niczego żartować, tylko maczetami ciąć w głupich ludzi. A wniosek jest jeden, że to wina internetu. No, jakiś kobiecy dekiel se wymyślił, że biały obrus jest rasistowski, kolejny dekiel, że gwizdanie na blm jest rasisostowskie, a tu widzę trzeba było się ugiąć pod jakimiś spaślakami, bo komiks ich uraził. Zajebiście.

Odnośnik do komentarza

Ale jak już o Tadku to mimo tych jego wypocin uznałbym za żenujące gdyby teraz zaczął za to przepraszać. Dlatego mimo, że te komiksowe wstawki są dla mnie takie se i w sumie mogłoby ich nie być to te przepraszanie za nie to już przegięcie. 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Shen napisał:

Zamiast sie obrazac, to gruby moglby sie poruszac :pawel:

 

Przechwytywanie.thumb.JPG.373573a3df70da69c868764cec42d3d5.JPG

 

 

 

to ten gość się obraził z żartu o grubasach?

nie dziwię się, wygląda jakby miał ochotę zjeść tego drugiego typa

 

 

Aleksander Mazanek obraził się na żart o grubasach. Czy jest gruby? Zobacz jak kliknij i zobacz czy żart z nowego numeru PSX EXTREME obraził grubasa.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...