Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

No właśnie nie widzę sensu kupowania w tym momencie przestarzałego Switcha kiedy na rynku jest genialny deck, który w połączeniu z Emu Deck staje się potworem. Nie wspominam nawet o emulacji Switcha, która też jest możliwa (z pewnymi wyjątkami).


Zelde Ss odpalisz na decku? Botw? I nadchodzącą dwójkę? 
 

A odpalał ktoś Commandosow? Desperados? Ciekawe jak sie spr granie bez myszki. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że w strategie obsługujące tylko mysz gra się ciężko i nie polecam w trybie handheld męczyć się na tych trackpadach. Chociaż gry wolniejsze jak point and click może przejdą. W stretegie gram w trybie desktop na monitorze, do każdego huba można przecież podłączyć klawiaturę i mysz. Zelde BOTW każdy z nas już ograł po 4 razy zresztą na chuj ktoś miałby w to grać mając całą bibliotekę steam pod ręką.

 

Nintendo Switch będzie fajne jeszcze dwa razy. W wakacje przy premierze xenoblade 3 i na wiosne 2023 przy premierze BOTW 2, a potem -> ŚMIETNIK

 

Aha Steam deck ma darmowe online. Kurwa nie wierzę. Wiecie ile kluczy z grami steam można kupić za cenę rocznego plusa? W chuj.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, iluck85 napisał:

Zelde Ss odpalisz na decku? Botw? I nadchodzącą dwójkę? 

Tak

To co prawda emulator WiiU ale emulator Switcha też jest. Oba działają całkiem spoko.

 

Trochę trudno znaleźć materiału na YT bo Nintendo na bieżąco stara się usuwać wszystkie filmiki z emulacją Switcha na Decku.

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, devilbot napisał:

Nintendo Switch będzie fajne jeszcze dwa razy. W wakacje przy premierze xenoblade 3 i na wiosne 2023 przy premierze BOTW 2, a potem -> ŚMIETNIK

 


 

Smiala teza :obama: Będzie brakować konsolowego feelingu. Swego czasu na 1 xboxie próbowałem ograć Mario 64- to nie to, brakowało magii Nintendo :reggie: (:Coolface:)

Stricte steam i PC klimaty chciałbym tu odpalać. Commandos, Duke, Blood, Heroes III itp. 
 

No spoko chodzi ta zelda. 

 

Odnośnik do komentarza
47 minutes ago, devilbot said:

Oczywiście, że w strategie obsługujące tylko mysz gra się ciężko i nie polecam w trybie handheld męczyć się na tych trackpadach. Chociaż gry wolniejsze jak point and click może przejdą. W stretegie gram w trybie desktop na monitorze, do każdego huba można przecież podłączyć klawiaturę i mysz. Zelde BOTW każdy z nas już ograł po 4 razy zresztą na chuj ktoś miałby w to grać mając całą bibliotekę steam pod ręką.

 

Nintendo Switch będzie fajne jeszcze dwa razy. W wakacje przy premierze xenoblade 3 i na wiosne 2023 przy premierze BOTW 2, a potem -> ŚMIETNIK

 

Aha Steam deck ma darmowe online. Kurwa nie wierzę. Wiecie ile kluczy z grami steam można kupić za cenę rocznego plusa? W chuj.

No ja BOTW nie ograłem bo ostatnie Nintendo jakie mam to Wii. W Yuzu działa kiepsko, ale wersja z Wii U śmiga, więc ją przetestuję. Skyward Sword grałem na Wii ale nie skończyłem, widzę, że wersja Switchowa działa bez zająknięcia. Najbardziej zależy mi na Metroid Dread, Luigi's Mansion 3 i DK Tropical Frezeeze a one działają bdb. Podejrzewam, że z czasem emulacja jeszcze bardziej się rozwinie.

Odnośnik do komentarza

Emulatory już są na rynku i są "dojrzałe". Emulatory starych konsol raczej kopa nie dostaną bo Deck ma starsze cpu niż mógłby, oparte o zen2 a nie zen3. Ale emulatorki switcha czy Citra pewnie się podciągną jeszcze. Natomiast kurde, emulatory emulatorami, ale to odpala z 1000 gier że steam xD Do switchowych gierek mam switcha po prostu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wydaje mi się. Ja zamawiałem okolo 10-11 rano "dzien po" starcie zamówien i nadal nie widac mojego na horyzoncie. Ma byc do konca Q2 ale skoro jedna doba wystrzeliła mnie na kilka miesięcy to obecne zamówienia przed tym paździerikiem są mało realne. Chyba, że to magiczne zwiększenie produkcji zrobi różnice ale na dziś nie robi za wiele.

Odnośnik do komentarza

Kolejna niekompatybilna giera do której wystarczył TFix i HDmod - Thief Gold. Działa idealnie w natywnej rozdzielczości i ma od razu zarąbisty układ przycisków z wykorzystaniem żyroskopu.

Jak kiedyś zdechnę pochowajcie mnie z handheldem grubego.

IMG_20220504_200835.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...