Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

U mnie gra wywala kompa na amen co kilka/kilkanaście minut i to tak, że resetuje ustawienia BIOS. Nawet jak ustawie procka i grafikę na stockowe ustawienia. Do tego ścinki co jakiś czas jak już działa. Grubo :nuke: @tjery u Ciebie wszystko gra? 

Dobrze, ze wziąłem PS5, mam nadzieję, że to chwilowy problem, dziwne, bo w reckach nic nie wspominali, może problem konkretnego builda.

56 minut temu, czeskimaster napisał:

Chwila.. Tryb 60 FPS w full HD? Czy coś źle doczytałem?

1440p na PS5

Performance mode has the following features:

Framerate of 60fps.

2K (QHD).

No ray tracing.

Quality mode has the alternative features:

Framerate of 30fps.

4K (UHD) resolution.

Includes ray tracing.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2022 o 19:19, Amer napisał:

No jak dla mnie to całość wygląda tak sobie. Nie wiem czy to efekt ostatnich dni spędzonych z Calisto czy zbyt wysokich oczekiwań ale w kwestii oprawy to jednak trochę meh. Bo że cała reszta jest (i będzie) absolutnie świetna to rzecz oczywista. Trochę taki... zbędny ten remake mi się wydaje, mając na uwadze fakt że oryginał nadal trzyma się zadziwiająco dobrze (przynajmniej na PC). 

 

Kupiłem, pograłem i... nadal podtrzymuje to co napisałem tutaj w grudniu.

 

Jeśli chodzi o oprawę to w moim odczuciu do The Callisto Protocol duuużo tutaj brakuje. Dodatkowo strzelanie wydaje mi się ciut płaskie (że tak się wyrażę). Tzn bez oczekiwanego powera - wpływa na to dźwięk wystrzałów, który IMO wykonany został tak sobie. No i reakcje przeciwników na trafienia, też trochę takie meh. 

 

Jasne że bardzo fajnie to zremasterowali, przez co gra zyskała teraz drugie życie, nowi w temacie bankowo będą się zachwycać (co jest zrozumiałe), jednak dla mnie oceny rzędu 9/10, 10/10 itp wydają się być kompletnie przestrzelone. 

Edytowane przez Amer
Odnośnik do komentarza

Faktycznie na hardzie jak nie trafiasz dokładnie w to samo miejsce na kończynie to czasem nie starczy magazynku. Pewnie przez ten ich nowy system odzierania z kolejnych tkanek. Niby znam te lokacje a jednak jest trochę inaczej. Gra wygląda zajebiście w trybie wydajności na ps5 (wyłączyłem ziarno i blur). Mimo iż niejednokrotnie grałem w jedynkę i dwójkę dalej człowiek ma pietra i czuć ten klimacik :wub:

Odnośnik do komentarza

No na Hardzie jest mocno :D Dotarłem do 3 rozdziału, padam na ryja, jutro wieczorkiem się poleci dalej.
Chcę przejść sobie pierwszy run w rimejczku tylko Plasma Cutterem, odbębnie tego trofka na Hardzie, mam nadzieję xD
Jak dla mnie właśnie te strzelanie i stąpanie ma zajebiste dźwięki i czuć powera, przynajmniej na słuchafonach jest git.

I mam wrażenie, że od czasu do czasu coś dziwnego dzieje się z rozdzielczością i spada strasznie na ryło hmmmmmmmmmmmmmm :problem:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Czy moża by założyć jakiś rezerwat dla Pipolinio, żeby wypierdalał tam ze swoimi smutami odnośnie swoich problemów z PC wartości średniej klasy samochodu? Ludzie tu chcą o gierce popisać, bo jest zajebista i świetnie działa, a jak kupiłeś nie na to, co trzeba to sam jesteś sobie winien :reggie:

Beka z Pipolinio, nie powiem, ale przeczytajcie sobie kolejne posty zaraz po tym, bo mieliście pisać o grze, a tutaj jakieś tryby performance, quality, ile klatek i jakie detale w którym trybie, gdzie jest rej trejsing, gdzie nie ma, no trochę hipokryzja.

 

Edytowane przez krzysiek923
  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysiek923 napisał:

Beka z Pipolinio, nie powiem, ale przeczytajcie sobie kolejne posty zaraz po tym, bo mieliście pisać o grze, a tutaj jakieś tryby performance, quality, ile klatek i jakie detale w którym trybie, gdzie jest rej trejsing, gdzie nie ma, no trochę hipokryzja.

 

Taki tam standard :lol:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, creatinfreak napisał:

Za kilka dni na pchlim za 220. A tak btw gracie wszystkimi brońmi czy tylko plazma? Bo z jednej strony bym przeszedł tak jak należy z jedną bronią, ale nie wiem czy nie będzie jednak łatwiej na hardzie z innymi brońmi.

Na razie się bawię wszystkimi, zważywszy na fakt że sie pozmienialo i fabularnie rozdają bronie - to raz, dwa - trochę i same bronie się pozmieniały i jest przyjemniej nimi grac niż w og.

Odnośnik do komentarza

Przed chwilą pierwszy raz po wyłączeniu konsoli, odpaliłem gierke ponownie i jestem pod wrażeniem tego, jak zrobiony jest load save :notbad:
Klikam w opcję i pół sekundy później kamera odjeżdża, dając mi kontrolę nad Isaac'iem - nowa generacja :banderas:
Nowy system obrażeń też zajebioza - strzelasz nekromorfowi w nóżkę/rączkę, ta się robi czerwona i coraz cieńsza, a on zaczyna wolniej chodzić/pełzać, pozwalając na wycofanie się i przymiarkę do ostatecznego strzału.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie grałem w pierwowzór, ale ta gra jest zajebista. Jako nowe doswidczenie wymiata, podejrzewam, że jako remake również. Cieszy, że studia EA wracają na poziom topowy, dobrze to wróży przed kontynuacja Fallen Order, Mass Effecta i Dragon Age'a. 

 

Klimat zaszczucia, rewelacyjna czerń i audio, duży poziom dopracowania i przede wszystkim rewelacyjnie zrealizowany statek Ishimura. Świetny, klimatyczny horror scifi. 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...