Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

@KrYcHu_89 Nie no, ale trzymaj się faktów. DS wygląda fajnie, ale Calisto jest generację ładniejszy.

Nie wiem czy generacje, ale na pewno ladniejsza, niezaleznie od sprzętu. Moze to i dobrze, w czymś to Callisto zrobiło,  obiektywnie tylko w tym:). Subiektywnie, nie wiem - ogram dopiero po DS. 

Teraz, Elitesse napisał:

To w jakiej kolejności powinno się ogrywać te dwa tytuły aby się nie znudzić?

 

Ja jadę DS -> Callisto (tam już po paczykach, ng+ I jakies inne rzeczy, co brakowało (wybrakowało :)) na premierę dodali).

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze przejście tylko Plasma Cutterem, więc nawet nie docenię zmian w broniach, ale w NG+ sprawdzę inne na bank, skoro tak wszyscy zachwalają.
Jak wczoraj wróciłem do oryginału, tak wewnętrzne OCD nie pozwala się oderwać i już 11. Chapter robię :sweat:

e7830b0e-7695-499a-abee-57355d6f72b3.thumb.png.5e7747416a988e41455602bda7323c78.png

Wpadnie calak to wrócę do remake'u - może w międzyczasie wyjdzie jakaś łatka, żeby mi ten glitch z brakiem HP na RIGu naprawić.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lochu napisał:

@Wrednyten bug z HP da się ominąć. Wystarczy wymienić kombinezon na ten ze skrytki. Wszystkie ulepszenia nam zostają


Ale ten ze skrytki to ten oryginalny, a jego nie chcę nosić (i prawdopodobnie jest on przyczyną tego glitcha, bo zanim zrobiłem upgrade do levelu drugiego, ubrałem na chwilę ten stary właśnie). Czy po ponownej zamianie kombinezon z remake'u będzie już miał podświetlony RIG czy będę zmuszony grać w starym?
 

1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Są jakieś większe zmiany względem oryginału? Rok temu robiłem replay jedynki i teraz oglądam materiały to poza grafiką nie widzę różnic.


Chyba nie czytałeś tematu, w którym co chwila podkreślamy, jak wiele tu zmieniono i nawet kiedy gram równolegle oryginał na XSX to tutaj momentami czuję, jakby to nowa część była.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj chyba skończę i zacznę NG+ po alternatywne zakończenie i w końcu sprawdzę resztę broni, a nie tylko plasma cuttera, jestem mega ciekaw co tam wymyślili :cool: ten rimejk to cudo. Aż strach pomyśleć co się będzie działo w marcu. Fatal Frame 4, RE4 Remake, Amnesia nowa :obama:

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Wredny napisał:


Ale ten ze skrytki to ten oryginalny, a jego nie chcę nosić (i prawdopodobnie jest on przyczyną tego glitcha, bo zanim zrobiłem upgrade do levelu drugiego, ubrałem na chwilę ten stary właśnie). Czy po ponownej zamianie kombinezon z remake'u będzie już miał podświetlony RIG czy będę zmuszony grać w starym?
 


Chyba nie czytałeś tematu, w którym co chwila podkreślamy, jak wiele tu zmieniono i nawet kiedy gram równolegle oryginał na XSX to tutaj momentami czuję, jakby to nowa część była.

no wygląda na chamski glicz :/. Ale na 99% jak zamienisz to się naprawi:

 

image.thumb.png.553f537b7d778c54e5031dcc092a585f.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Wredny napisał:

Ale ten ze skrytki to ten oryginalny, a jego nie chcę nosić (i prawdopodobnie jest on przyczyną tego glitcha, bo zanim zrobiłem upgrade do levelu drugiego, ubrałem na chwilę ten stary właśnie). Czy po ponownej zamianie kombinezon z remake'u będzie już miał podświetlony RIG czy będę zmuszony grać w starym?

Właśnie tak. Jeśli zmienisz ponownie to wszystko wróci do normy i widać wreszcie to ulepszenie że to LVL2

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...