Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, XM. napisał:

Fragmenty znaku są na Vallorze i można pominąć? Nie chcę patrzeć w solucje bo sam szukam, ale wkurwilbym się jakbym ominął znak tam.

Nie, w sensie możesz przed odlotem się wracać i je zebrać sobie

Jeny nie zaczaiłem na początku xD Nie ma tam fragmentu akurat.

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, messer88 napisał:

Skończone, jakieś 20h. 10/10 i zostaje dedspejsiarzem. Jutro zaczynam NG+. 

 

Ale mnie ta końcówka z 

  Ukryj zawartość

Nicole 

zestresowała bardziej niż cała gra xd 

Nom. Ale ja teraz gram ng+ I się dygam bardziej jak za pierwszym razem. Dzwiek robi ogromną robotę.

Odnośnik do komentarza

A ja w kontrze napiszę że gra dobra ale jakoś mnie nie wessało na amen.
Cykam sobie po 1 chapterze dziennie i jakoś nie mam fazy żeby nerdzic 5h dziennie.
Może to fakt że jestem świeżo po Callisto a może po prostu fakt że pamiętam jako tako tę grę i nic mnie nie zaskakuję.
Wiem jakie będą bronie itd.
No jakoś tak nie ma efektu wow, co będzie dalej.
Oczywiście doceniam fhuj gunplay i projekt ishimury.
Może w weekend przysiade i wkręcę się mocniej.
Muszę też pochwalić gierkę za dobrze wyważony poziom trudności.
Normal pewnie dla Januszy ale hard bardzo przyjemny.
Trzeba kombinować używać stazy i otoczenia ale nie ma frustracji i raczej nie brakuje apteczek/ammo (dużą część sprzedaję)

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka







Odnośnik do komentarza

Koniec. Gra ląduje u mnie w top 5 remaków, top 10 survival horrorów, top 100 gierek.

 

Plussssy:

- fantastyczny klimat sci-fi rodem z 1wszego Aliena

- Ishimura - mógłbym na niej mieszkać :D 

- zagadkowa, ciekawa fabuła z masą lore dookoła

- miodny system walki

- różnorodne, wypasione bronie

- genialna muzyka i systemy z nią związane (dynamicznie generowany nastrój)

- respawny przeciwników świetnie zooptymalizowane, nigdy nie można czuć się bezpiecznie, uczucie survivalu nawet po wczytaniu gry w teoretycznie bezpiecznej komnacie <3

- świetny system oświetlenia

- dobra optymalizacja na PS5 (60 fps, aczkolwiek miałem wrażenie, że po patchu, który wyłączył VRS jest ładniej, ale czasami było czuć lekkie spowolnienie w ostatnich misjach z natłokiem wrogów i ogniem palącym się w całej bazie :D)

- dodatkowe tryby (ng+, nowy ending) na premierę, nie w dlc, jak u konkurencji 

 

Minusy:

- Fajnie jakby grafika (modele postaci i mimika trochę z plasteliny, są lepsi w branży) była jeszcze lepsza, ale jak na Frosbite to już max jego wydolności

- na siłę: za dużo pokojów z manualnym zapisem gry :D, niby nie trzeba korzystać, ale pod koniec gry już nie miałem gdzie zapisywać, musiałem kasować save'y :D Jednak wolę w survival horrorach jak gra mi ogranicza te możliwości

 

Moja ocena:

9 i jeszcze pół na zachętę /10

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

- dobra optymalizacja na PS5 (60 fps, aczkolwiek miałem wrażenie, że po patchu, który wyłączył VRS jest ładniej, ale czasami było czuć lekkie spowolnienie w ostatnich misjach z natłokiem wrogów i ogniem palącym się w całej bazie :D)

 

od 6:45 ;)

 

 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, tjery napisał:

 

od 6:45 ;)

 

 

Z całym szacunkiem, ale wiesz, że to comparision było robie przez fanboya :D? Poczytaj komentarze i linki do innych comparision. Nawet wersje inne użył do porównania (przed vs po patchu). Anyway dropy gdzieś są, ale i tak można uznać to za optymalizację na mocną 9tkę.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...