Skocz do zawartości

Dead Space (Remake)


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Rozi napisał:

Grasz w oryginał i remake jednocześnie? Możesz powiedzieć po co?

Ja po przejściu remaka właśnie bardzo chętnie sobie też odświeżę oryginał. Inaczej tą grę zapamiętałem. Nie ma zwyczajnie takich gier jak Dead Space poza Dead Space:sadkek:

 

Fajnie się łazi po tych lokacjach, zbiera przedmioty i kosi stwory. Callisto miał podrapać w tym miejscu ale dalej swędziało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uuu widzę niezłe żale się polały w łikendzik, dobrze, że użytkownik @Wredny szybko zażegnał sytuację odpowiedniej jakości postem :thanks:

 

Co do samej gierki to chyba niektóre opinie, że wygląda prawie jak z PS4Pro trochę przesadzone, po pierwszych kilkudziesięciu minutach jest naprawdę dobrze, ale wydaje mi się czy gore w stosunku do oryginału trochę stonowany?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

W ogóle mi nie brakuje ammo w plasma cutterze. Zdążyłem go prawie wymaksować. Trochę zeszło na Lewiatanie ale nie wydaje zbyt dużo gotówki. Ogólnie jest łatwo. Do poziomu RE2 Remake nie odlecieli

 

Tych checkpointów przynajmniej na początku gry (jestem w chapter 4) jest tutaj od zajebania, niby dobrze, z drugiej strony trochę przez to jest mniej strasznie :P. w RE2R jednak te czasy pomiędzy zapisami często są długie. 

Teraz, XM. napisał:

No chłopaki tymi zmianami w remaku pokazali, że nadają się do roboty przy IP, pytanie najważniejsze - nie ważne jakie oceny zbiera gra, $$$ mają się zgadzać i jestem ciekaw wyników po tygodniu.

UK numer uno, ale 

https://www.gamesindustry.biz/dead-space-is-no1-but-launch-sales-lower-than-the-callisto-protocol-uk-boxed-charts

gorzej od The Callisto "67 metaciritc" Protocol :D  

Z kolei Steam 30k vs 20k concurrent, no to Survival Horror więcej niż 2 bańki nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

Grasz w oryginał i remake jednocześnie? Możesz powiedzieć po co?

 

6 godzin temu, Rozi napisał:

Dobra, ale jednocześnie? Gram jedną misję tu i jedną misję tu? Jaki jest cel?

 

Nie do końca w ten sposób...

Przeszedłem i wbiłem prawie wszystkie acziki jeszcze w zeszłym roku i zacząłem Impossible.

Później jednak wyszło Callisto, Ragnarok i tak DS poszedł w odstawkę gdzieś w połowie kolejnego przejścia.

Zacząłem remake na PS5, ale któregoś wieczora grałem z ziomkiem w PUBG na XSX i jak skończyliśmy to zwyczajnie z lenistwa zostałem na "klocuchu".

Odpaliłem więc og Dead Space i stwierdziłem, że doprowadzę sprawy do końca - teraz mogę już na dobre zanurzyć się w remake'u.

Odnośnik do komentarza

Przejdzione, jakoś ponad 14 godzin. Końcówka i ostatni boss - JAPIERDOLE :banderas:Zresztą cała gra to mistrzostwo. Jeden z lepszych rimejków w jaki grałem :fsg: Masakra jak wielu rzeczy nie pamiętałem z oryginału, miałem wtf co rozdział. No jednak kilkanaście lat to trochę jest. Jestem prawie pewien, że pewnej sceny z ostatniego rozdziały nie było, a jest mega, ale mogę się mylić. Lecim NG+ :cool: 
 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Tych checkpointów przynajmniej na początku gry (jestem w chapter 4) jest tutaj od zajebania, niby dobrze, z drugiej strony trochę przez to jest mniej strasznie :P. w RE2R jednak te czasy pomiędzy zapisami często są długie. 

UK numer uno, ale 

https://www.gamesindustry.biz/dead-space-is-no1-but-launch-sales-lower-than-the-callisto-protocol-uk-boxed-charts

gorzej od The Callisto "67 metaciritc" Protocol :D  

Z kolei Steam 30k vs 20k concurrent, no to Survival Horror więcej niż 2 bańki nie będzie. 

No właśnie jeżeli "hajs się nie będzie zgadzać" to raczej dwójka nie powstanie.

Chociaż może być jak w przypadku innych dobrych gierek - sprzedaż napędzą opinie graczy.

Ogólnie ta gra miała dość słabą kampanie marketingową.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rtooj napisał:

Poprawia rzeczywiście. Co za patałachy.

To dobrze, że ostatnio brak czasu i ciągle w ch4 xD. Wiadomo, paczyki zawsze coś poprawia, w tym wypadku grafikę. 

Ale na premierę tez było zacnie i tak, jeżeli chodzi o ilość bugów. 

Nie nazywałbym ich patałachami :). ;)

 

9 godzin temu, Starh napisał:

No właśnie jeżeli "hajs się nie będzie zgadzać" to raczej dwójka nie powstanie.

Chociaż może być jak w przypadku innych dobrych gierek - sprzedaż napędzą opinie graczy.

Ogólnie ta gra miała dość słabą kampanie marketingową.

Myślę, że gra się sprzeda nieźle, to tylko wyniki z pudełek, UK, poza tym grudzień to okres świąteczny itd itp. 

 

Gra też była dużo tańsza niż Callisto w produkcji (brak aktorów, własny silnik, reużyty design itp.) 

 

Pytanie, jaki target wystawiła EA, z Fallen Order byli zadowoleni, ale tam było 20 baniek... :D Dead Space nigdy takiego wyniki nie osiągnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...