Skocz do zawartości

Stray


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki free 7-dniowemu trialowi Plusa Extra ukończyłem wczoraj tę kocią przygodę. Fajna gierka, ale moim zdaniem nie jest warta tych pieniędzy, które Sony sobie za nią śpiewa tj bodaj 160 zydli. Za połowę to już bym brał. Ukończenie jej zajęło mi trochę ponad 8 godzin. Pewnie zeszło by mi 2 h szybciej, ale uparłem się, że przejdę ją w stu procentach samodzielnie nie zerkając na jutuba. Zagadeczki nie są zbyt wymagające, ale kilka z nich ze względu na powyższe moje założenie trochę mnie spowolniło. Nie zrobiłem przy tym wszystkiego. Zabrakło jednej partytury i chyba trzech "wspomnień". 

Jeśli ktoś robi tournee po tym free trialu to powinien się koniecznie zaznajomić. Szpila idealnie pod to skrojona. Zaskakująco dobra grafika, a muzyka wręcz świetna.

Polecam.

Moja ocena: mocne 7,5/10

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.07.2022 o 15:13, Czezare napisał:

Fajna gierka, ale moim zdaniem nie jest warta tych pieniędzy, które Sony sobie za nią śpiewa tj bodaj 160 zydli. Za połowę to już bym brał

 

Kuźwa, ja bym za to dał nawet trzy i pół bomby, no ale nie mogę :(

Jest jeszcze wersja na kąkuter, ale mój jeszcze za słaby i tego nie udźwignie w znośnej jakości :(

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

4h 48 min. Grałem 4 dni po godzinie. O ile początek był ciekawy to im dalej tym gorzej. Ta gra mnie usypiała jak żadna inna od dawna. Klimat post apo na plus, muzyka denna i nijaka jak i cała reszta, totalny średniak. Myślałem, że może finał zaskoczy, ale nic z tego - rozczarowanie. Gdybym za to zapłacił to bym był zły. Nigdy więcej gier o kotach.

 

5/10

  • Plusik 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Pograłem 2 godziny, nie mam ochoty do tego wracać. Może to przez moją obojętność do kotów, ale zrzucanie doniczek, drapanie dywanu i miauczenie nie jest dla mnie zbyt angażujące.

 

Całe szczęście nie musiałem płacić pełnej ceny.

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Synalek gra i sie zachwyca to czasem chwilke popatrze na jego gre i tyle w sumie mi wystarczy. Symulatory zwierzat mnie nie interesuja. Na codzien widze je na zywo a z kilkoma to nawet zyje pod jednym dachem. Takze mam dosc mialczenia i szczekania. Gry maja relaksowac i dawac przyjemnosc a nie na odwrot. Wiec ja tez podziekuje :P

 

Ale ciesze sie ze innym sie podoba. Moze nastepny projekt bedzie ambitniejszy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2022 o 12:05, Bigby napisał:

Wolałbym psem obszczać rogówkę, zostawić stolca na dywanie i szczekać jak poyebany na npców. :sonkassie:

To była już taka gra na PS2.

 

Spoiler

image.jpeg.8bd9f6589b8b8209ae25b47ea0d6ab45.jpeg

 

Pamiętam jak za gówniarza grałem w demo z kumplem, było w jakimś OPSM2. Pies się wysrał, braliśmy gówno do pyska i rzucaliśmy do konia lub enpeców. xD Ubaw mieliśmy niesamowity. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No cos w tym jest. Bardzo ładny art style, tona detali w tych slumsach. Chodzę i oglądam każdy plakat, puszkę koło śmietnika, kałuże. Gra jest super do chłonięcia klimatu cyberpunk (czasem bardziej niż CP2077). Ale tak ogółem nudne to jak skurwysyn xD Symulator chodzenia i wciskania 'x' i uciekania przed bakteriami.

 

Ale jest miło i sympatycznie, mam 4h i juz chce kończyć. Za długie te gry robią xd

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mi się zaczynało nudzić z początku, jak spadłem już zaciekawiło do samego końca. Całościowo się podobało bardzo - muzyka, story, świat, graficzka i bohater spoko.

 

Ale jakby zamiast kotka dali jakiegoś ludzika czy innego stworka i tym samym gameplay zostałby obdarty z kocich ruchów i zachowań to ta gra niczym by przy sobie nie trzymała.  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...