Skocz do zawartości

Stray


Square

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, messer88 napisał:

W kotka jeszcze nie grałem ale oglądając wczoraj urywek recki to wydaje mi się że w Kenie o wiele więcej jest gameplayu. 


Zgoda ale to nie znaczy, że z automatu będzie mniej przyjemności. Inny typ gry. 
 

1 godzinę temu, Shankor napisał:

@Square to jest gra na 5-6 godzin max, a przez dwa lata extra wpadnie coś "wartego" reszty 150 zł. 


5-6 dla normalnego człowieka znaczy, że Square może wycisnąć 50-60. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rtooj napisał:

Nie lubię kotów

 

ja też nie ale gierka mi aktualnie zmiazgowuje dupe :o klimacik nie do podrobienia, idealna chillowa gierka na letnie dni, ogólnie gierkę traktowałem jako kolejny dziwaczny wybryk od Annapurna ale pomylić się można czasem bardzo bardzo mocno 

 

więcej takich zaskoczeń poproszę :good2:

Odnośnik do komentarza

Ta gra to mega zaskoczenie, ścieżka dźwiękowa buduje niesamowity klimat. Nie wiem czemu, ale to wszystko przytłacza totalnym smutkiem, rozmowy, kolejne zdobywane informację. Taka narracja z pociągu do nieskończoności jeśli chodzi o naszego towarzysza. Jego rozważania są niemal wyjęte z omawianej przez mnie animacji. Jeśli ktoś oglądał szybko znajdzie podobieństwa. A może mi się tak tylko skojarzyło. 

Odnośnik do komentarza

Fajny klimat, podobają mi się miejscówki, muzyka też swoje robi. Na początku trochę half life mi zapachniało wink.gif

Sama rozgrywka trochę wieje nudą, ale taki urok tych gier i to ofc nie dla każdego jest minus ( dla mnie nie jest), drapanie dywanu czy co tam kot robi to niespecjalnie mnie interesuje, głównie póki co spamowanie X aby skakać po półkach, sama nawigacja po terenie aż się prosi aby była trochę z assasina skopiowana.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, messer88 napisał:

Pograłem wczoraj tylko chwilę, doszedłem do 

  Pokaż ukrytą zawartość

robocika

 i zaczynało się robić ciekawiej no ale dziś dopiero zobaczę co tam dalej jest. No i chyba z godzinę mi to zajęło to skąd info że to gra na 2h jak jestem na początku dopiero xd 

2h to pucharek za speedrun więc pewnie stąd. 

Odnośnik do komentarza

Ja pograłem 3 godziny wczoraj i jest bardzo fajnie. Fabularnie to jestem po

Spoiler

wejściu na wieże i teraz szukam sposobu na przejście kanałów.

Fajnie się eksploruje okolicę, ale nie wiem czy nie byłoby lepiej bez tych kontekstowych skoków. Można by robić faile nieudanych skoków jak to w śmiesznych filmikach z kotami jest.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie prowizoryczne konto z trialem PS+ tylko, żeby gierkę sprawdzić i się po ok. godzince trochę odbiłem, muszę przyznać... Bo gdyby nie kot, to niestety nie jest to mój ulubiony gatunek gry, przynajmniej oceniając sam początek. A ten się w pewnym momencie zaczął dłużyć i zmęczony już byłem ciągłym skakaniem po platformach i klepaniem X.

 

Klimat też ciężki i przygnębiający. Nie chcę od nikogo spoilerów, ale mam nadzieję, że zakończenie nie jest jakieś depresyjne, bądź też później ton się trochę zmienia. Na razie nie miałem czasu na dłuższą zabawę.

 

A jeśli miałbym się czepiać (jak to mam w zwyczaju ;)), to trochę dziwne, że gra jest taka ciemna, skoro koty mają przecież świetne widzenie w ciemnościach. Mogli to trochę inaczej rozwiązać, niż latarką...

 

Ogólnie czuć, że to gra indie, ale swój urok ma, nie można zaprzeczyć. Pudełeczko tak czy inaczej wstępnie zaklepane w preorderze w MediaExpert.

 

No i muszę przyznać, że miałem szczerego, wielkiego banana na mordzie po odpaleniu gry i pierwszych interakcjach z innymi kotami. Za takie doznania lubię gierki i mam nadzieję, że tego typu interakcji i scenek dla kociarzy będzie więcej.

 

EDIT:

Ale nie ukrywam, że chyba wolałbym jakąś lżejszą, sandboxową gierkę z kotem, aniżeli liniową historyjkę cyberpunkową. Jakiś miks Stray i Tokyo Jungle. Może tak będzie w Stray 2...? ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...