Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Design kwestia gustu, ale po prostu baba technicznie miała lepiej oteksturowany ryjec i włosy. No i mimika też bywa dziwaczna momentami dlatego wole cut scenki w maskach xd
Ogólnie beka troche z developerów co wciskają jeszcze ray tracing na te śmieciowe pudełka do grania za 2k pln. Wincyj technologi wycelowanych w mocne kompy, konsole wyczymią.

Odnośnik do komentarza

Tak jak zmiana ryja spidera mi podeszła tak tu wzięli paszteta. No i jedynka na PS4 robiła duże wrażenie. Tu była po prostu okej. Wciskanie wszedzie na siłę Ray tracking (star wars najlepszym przykładem) zabija konsole. Nawet na kompach w karcie za 5k AMD nie radzi sobie za dobrze z tą technologią a gdzie te plastiki koło tv. Jak dla mnie lepiej pójść w płynność i rozdzielczość niż odbicia w kałużach.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Oj mi się bardzo podobała w „4k” + RT w 40ks, a jak podpiąłem konsole pod kozak nowego oleda, to grafika a szczególnie kolory i HDR jeszcze bardziej wpadły w oko. 
Dla mnie ten tryb 4K/40ks, to chyba optymalny do exów Sony. Zobaczymy co piąty prosiak tu przyniesie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2024 o 15:52, _Red_ napisał:

edit

zapomnialem wspomniec o bugach:

 

- w walce został mi ostatni wróg, który utknął gdzieś ścianie i nie mogłem go znaleźć oraz pokonać. Biegałem po arenie bezskutecznie, finalnie musiałem wgrać checkpoint i zacząć batalię od nowa

- parę razy nie zatriggerowała się cut-scenka i sobie chodziłem po pomieszczeniu bez celu bez możliwości wyjścia 

- wszedłem na dach pociągu i jak wjechał do niskiego tunelu to spider utknął w betonie na amen, tylko restart checkpointu xd

 

No ja pierdole, 20 minut perfect stealtha w bazie wroga, potem ze 3 kolesi pokonanych w walce wręcz i na końcu znowu wpadłem w ścianę :dafuq:

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tą grafą i cieniami to się poprawia mocno. Nie wiem czy to ten ostatni patch ogarnął oświetlenie czy po prostu ta pora dnia z początku gwałci cieniowanie. Teraz pod koniec mam wrażenie, że mordy tak od połowy zaczęły wyglądać spoko i ogólnie gra wyładniała(mowa oczywko o 60fps bożym)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2024 o 15:44, Square napisał:

A jak byś sobie wyobrażał grę, że każdy pada po jednym ciosie? Byłoby trochę nudno.

 

Po jednym to może nie, ale w Spiderze mamy skrajność w drugą stronę, czyli klepanie zwykłych leszczy w nieskończoność (plus obijanie elementami otoczenia, strzelanie siecią itd.). Co więcej, starć  jest tak dużo (a w każdym najebane mobów) że ten efekt się pogłębia no i też niestety robi się nudnawo.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, kotlet_schabowy napisał:

 

Po jednym to może nie, ale w Spiderze mamy skrajność w drugą stronę, czyli klepanie zwykłych leszczy w nieskończoność (plus obijanie elementami otoczenia, strzelanie siecią itd.). Co więcej, starć  jest tak dużo (a w każdym najebane mobów) że ten efekt się pogłębia no i też niestety robi się nudnawo.

 

Kraven to człowiek, silny ale człowiek. Powinien paść po jednym ciosie Spider-mana który jak wiadomo potrafi podnosić samochody. W tym światku nigdy się nic nie trzymało kupy. Chyba Homelander w Boysach pokazał najlepiej że jak się ma moc supermana to ciosy polegają na zabiciu z miejsca a nie okładaniu się pięściami.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...