Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Square napisał:

Poczytam później, na spokojnie.

 

Po jakiemu planujecie grać, angielski czy koreański? Który jest domyślny? Na wszelkich zwiastunach wszędzie był chyba tylko angielski.

Wybór jest zadziwiająco trudny, w demku czegoś w EN brakowało, widziałem gdzies gameplay z Kr i Jp i o niebo lepiej.

Do tego wszystkie mają lipcync, chyba zaczkę więc w oryginalnym Kr.

 

 

“English, Japanese, and Korean all have lip-synced animations, so the users will get to experience more natural voiceovers,”

 

 

(Japoński to w ogóle odpada, będzie chyba tylko w wersji na Azję)

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pix napisał:

No niestety też w demku odniosłem wrażenie, że angielski dub brzmi trochę sztywno. Ale raczej podejrzewam, że nie w fabule, głosach i ogólnie emocjach będzie leżała siła tego tytułu. 

Tego jeszcze nie wiemy :) Ale gorąco polecam ten filmik wyżej, no jak ktoś grał w coś po koreańsku/ japońsku to od razu zobaczy różnicę na korzyść oryginalnej wersji :). 

Jeżeli było czepialstwo do czegoś w demku, to właśnie głównie English VA. 

Odnośnik do komentarza

To u mnie totalnie inaczej. Ja od początku i przez kilka późniejszych przejść grałem po koreańsku, później przełączyłem na angielski i zostaje zdecydowanie na angielskim, lepiej mi wjechało ostatecznie, brytyjski akcent Eve bardziej mi pasi niż koreańska UwU girl xD. Plus można się skupić na otoczeniu i rzeczach jakie podnosimy podczas, gdy postacie coś tam sobie gadają i nie muszę się skupiać na napisach jak przy koreańskim, co irytowało. Może drugie plejtruł sobie włączę Korean.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, mugen napisał:

Mnie już Nier Automata nauczył, że w gierkach akcji to jednak lepiej ze słuchu ogarniać co mówią niż próbować czytać napisy fikając koziołki między kolorowymi kulkami.

Oj tak, zaczynałem Nier po japonsku, ale jak zaczeli gadac podczas akcji, to niestety zmienilem na anglika

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Szermac napisał:

Ja od początku i przez kilka późniejszych przejść grałem po koreańsku, później przełączyłem na angielski i zostaje zdecydowanie na angielskim, lepiej mi wjechało ostatecznie, brytyjski akcent Eve bardziej mi pasi niż koreańska UwU girl xD.

Na tym filmiku wyżej to koreański chyba lepiej pasuje. Będę musiał sprawdzić sam w grze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...