Skocz do zawartości

Gry w których spędziliśmy/przegraliśmy najwięcej godzin


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie ma takiego tematu, a w tej generacji nareszcie na każdym systemie możemy sprawdzić ile godzin graliśmy w daną grę, więc możemy się tutaj pochwalić wynikami z których jesteśmy dumni i / lub których się wstydzimy. Teoretykom gamingu którzy tylko piszą o grach, ale nie grają wstęp wzbroniony

 

 

u mnie lista z exophase wygląda tak:

games.jpg.745a06794dc2c2ddd566a9c07b6e3d9e.jpg

 

 

Pierwsze miejsce dla gry żyćka, wiem że na forum jest kilka osób które naśmiewa się ze mnie gdy pisze o tej grze, ale nikt nie jest w stanie odebrać mi setek pirackich przygód które spędziłem w Sea of Thieves i żadnej 823 godzin nie żałuje

 

Drugie miejsce jest delikatnym zaskoczeniem bo nie jest to nawet gra, ale program do grafiki 3d w którym hobbystycznie bawię się w wolnym czasie, więc dziwie się że mam w nim aż 722 godziny.

 

Trzecie miejsce dla Halo 5, które nie było idealnym Halo, być może nie było nawet dobrym Halo bo kampania to jakaś abominacja, fabuła ssie pałkę, ale gameplay okazał się na tyle miodny i wciągający że spędziłem w nim ponad 422 godzin. Pewnie gdyby takie statystyki w czasach xboxa 360 to w tym miejscu byłoby Halo 3 w które wydaje mi się że grałem jeszcze więcej.

 

Czwarty wynik dla najświętsza gra wszystkich polaków czyli Wiedźmin 3 najlepszy, do tych 165 godzin które spędziłem z edycją kompletną dodałbym 80h w które zagrałem w podstawkę co daje łącznie ponad 240 godzin, co jak na grę RPG jest wynikiem chyba całkiem ok. Zdaje sobie oczywiście sprawę z wad tego tytuły, walka jest średnia, sterowanie Geraltem ssie, ale jest coś w tym fantastycznym, aczkolwiek przyziemnym jeśli chodzi o trapiące go problemy świecie, że wsiąka się w niego bez reszty.

 

Ode mnie to tyle, reszta gier w które grałem, jest dostępna tutaj https://www.exophase.com/user/asax/

 

Pochwalcie się swoimi wynikami :)

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście najwięcej czasu mam w CW, ale na drugim miejscu z pewnością byłby WoWik, jak u ornita.

 

Nie gram już, bo jak dla mnie gra jest już skończona i nic się w niej nie dzieje, ale co nerdzilem to moje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to Exophase pokazuje dobre wyniki, ale najwięcej czasu na tej i poprzedniej generacji spędziłem przy Rainbow 6 Siege (1105 godzin), potem BFik 1 (733 godziny), a na trzecim miejscu, co jest dla mnie dużym zaskoczeniem i w sumie trochę nie wierzę w ten czas - Wiedźmin 3, 322 godziny :pechowiec: Gra życia Red Deadzik Drugi dostaje honorable mention z 295 godzinami. Nieźle: https://www.exophase.com/psn/user/rozilsky_/

 

Ale nie wierzę, żebym grał 200 godzin The Phantom Pain, czy 160 w Black Flag XDDDDd

Odnośnik do komentarza

Najwięcej w TTT (jakieś 600h) w pierwszym roku posiadania PS2. FFT i FF7 też ukończone wielokrotnie ale pewnie więcej niż 200h na każdą nie poszło. Z nowszych 290h w Apex Legends ale jak dostałem info że tyle czasu zmarnowałem  to wywaliłem z dysku, piekło GAASów które nigdy się nie kończą i non stop przyciągają nową postacią/mapą/bronią które zmieniają rozgrywkę i balans. Zamiast marnować 200h+ na jedną grę wolę ukończyć z 5 innych które są w backlogu a które mogą okazać się perełkami.

Odnośnik do komentarza

ja generalnie też raczej skaczę po tytułach, idealny tytuł trwa dla mnie około 10h i męczy mnie gdy jakaś gra jest na siłę przedłużana jak np. wszystkie ostatnie gry Ubisoftu. Ale jak raz na kilka lat siądzie mi jakaś gierka jak np. Halo czy właśnie SoT to potrafię w nią grać setki godzin. Niestety albo stety zdarza się to bardzo rzadko. 

Odnośnik do komentarza

Trochę przypał, bo w sumie to aktualnie nie mam takiej gry, do której bym regularnie wracał i od wielu lat nie miałem (z małym wyjątkiem, o którym na końcu). Dziesiątki gier na 100+ godzin za mną, ale z racji, że jestem głownie solo-gamer to omijają mnie te najbardziej rozpasane i pochłaniające czas tytuły (gry-usługi, multiplayerowe rywalizacje, mmorpg, itp). Zawsze omijały. Gdyby tak liczyć w ogólności, to pewnie około 1000 godzin osiągnąłem w serii ISS Pro oraz Tekkenach, bo w to grało się kanapowo często i długo. Setki godzin nabiłem zapewne również przy Suikodenach (1 i 2), bo byłem tymi grami zauroczony, więc zwiedzałem każdy kąt i rozmawiałem z każdym NPC w miastach (kto tak robi w ogóle?!). 

Ale potem nic szczególnego nie wyciągnęło ze mnie aż tak imponujących wyników godzinowych jak niektórzy tutaj prezentują. Przechodzę grę, czasem wyciskam z niej wszystkie soki, więc zbiera się te 100-200 godzin, ale potem mam ochotę na coś nowego i jakąś odmianę. 

 

W zasadzie to tylko jedna gra w ostatnich latach pochłonęła mi 200+ godzin.

FBhBJXFVkAYwlBq.jpg.d78712655eed7f1de32087642f3ebf1a.jpg

 

Wiele z tych godzin to zwykła czilera i siedzenie postacią na ławce, gdy muzyczka sobie plumka, a mieszkańcy mojej wyspy krzątają się po okolicy. Ot, interaktywna tapeta, na którą od czasu do czasu zerkałem, gdy zajmowałem się na kompie czymś innym.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie w zasadzie to niewiele z obecnych gier wychodzi (w czasach, gdy mogłem przepieprzać naprawdę chore ilości godzin konsole nie zliczały czasu i co najwyżej na sejwach było widać):

 

image.thumb.png.463175cc866087c726fac257824e5de0.png

 

Do DMC5 trzeba doliczyć jeszcze 63h nastukane w Special Edition, co daje mu trzecie miejsce na liście. W czasach PSX na pewno seria FF zeżarła ogromny kawał mojego życia, w samą ósemkę spokojnie przegrałem 700-800h. A, i jak kiedyś będę miał możliwość spełnienia jednego życzenia, ale takiego dowolnego (kończenie wojen, głodu, pokój na świecie itp) to poproszę o podliczenie mojego czasu w DMC3 na każdej platformie, na jakiej w niego grałem. Pewnie sam byłbym przerażony tą liczbą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.